forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

На форуме ВАКС цензура?
Дата: 08.05.2008 11:31:35

Создал я сегодня на форуме ВАКС новую тему: ""Осторожно, афера!" Это о кредитных союзах." А ее нет, когда я вхожу на форум как гость. Захожу как зарегистрированный участник, - есть. Снова как гость, - нет. Еще вопрос: видят ли эту тему другие зарегистрированные участники форума или только я? Это что, цензура?

На форуме ВАКС цензура?
Дата: 08.05.2008 13:14:20

Уважаемый Вячеслав Анатольевич! А чего бы Вам их там же и не спросить? НАКСУ не имеет никакого отношения к вышеуказанному форуму, правда ведь?

--

З повагою,

Андрiй Козинець
Адміністратор та модератор форуму НАКСУ
тел./факс: (044) 501-18-78
akozynets@unascu.org.ua
[www.unascu.org.ua]

На форуме ВАКС цензура?
Дата: 08.05.2008 15:27:17

А я и там такой же вопрос написал, а он тоже попал под такую же цензуру. Может это какая неисправность?
Мне, честно говоря, форум НАКСУ ближе, т.е. больше по душе, но вследствии какихто своих политических амбиций многие принципиально не хотят общаться на этом форуме, хотя регулярно его просматривают. Спасибо.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 08.05.2008 17:08.

На форуме ВАКС цензура?
Автор: Serzh ( )
Дата: 08.05.2008 23:27:56

Щодо "многие": це Ви про 5-7 осіб (половина з яких "міфічні" персонажі:) ?
Щодо "политических амбиций": це лише 1/3, тих, хто проявляє мінімальну активність :)
Щодо "просматривают": це точно, регулярно переглядають!


На форуме ВАКС цензура?
Автор: Serzh ( )
Дата: 08.05.2008 23:39:54

:)



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 08.05.2008 23:45.

На форуме ВАКС цензура?
Автор: Serzh ( )
Дата: 08.05.2008 23:42:22

забув про головне: після авторизації на форумі ВАКС (http://www.uacu.org.ua/forum) в інтернет-браузері відкриваєте нову вкладку/вікно, в адресній стрічці знову вводите www.uacu.org.ua/forum - і Ви авторизовані!

P.S. Перевірено в IExplorer, Opera, MFirefox.

Про причини читайте тут [www.uacu.org.ua]



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.