forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:4 з 23
Фінмоніторинг
Дата: 14.01.2010 19:49:04

Ну ми не дуже зухвало, але всеж таки будем ідти шляхом - ігнорувати, штрафуватися і оскаржувати у суді, тобто викликати огонь на себе. Якщо хтось з Харків`ян, Сумчан (не знаю яка третя область підвідомча нашому окружному адмінсуду, чи то Луганська, чи то Полтавська), про кого мені стане відомо, за таке порушення попаде під санкції і згодиться посудитися, то я використаю це задля створення прецедента, тобто, як у нас зветься - судової практики.
Можно звісно і руйнувати. Є варіант руйнування з використанням Генпрокуратури у якості головної військової сили. Тільки треба Генпрокуратурі гарно розтлумачити у чому проблема і підібрати такий час, коли у Генпрокуратури виникне потреба "навести порядок" у Держфінмоніторингу. У цей момент і варто їм підсунути таке.
Обходити? А як його обійдеш? Варіант "Франчайзінг" у нас реалізується на практиці. Знаю ще де такий варіант реалізується одночасно у банку і кредитній спілці. Є таке у страховй компанії, ломбарді і кредитній спілці одночасно. Алеж не завжди таке можливо. А що робити кредитній спілці, якщо такого ігрока їм ніде купити?
А подивіться ще там з 1.01.11 відповідальнім за фінмоніторінг може бути тільки керівник. Норма зовсім протизаконна, але ... То як його франчайзенгувати тоді?



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 14.01.2010 19:51.

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 17.01.2010 06:04:14

А, що як не чікати штрафу, а грати на випередження, - руйнувати зараз? Беремо і шкрябаємо позовну заяву до адміністративного суду про перевищення повноважень ДФМом щодо всього згаданого тут вище Вами ?

Хто цим повинен займатися? Думаю, ця робота як раз входить до компетенції і напряму виконує цілі і завдання і ВАКС, і НАКСУ. Не бачу підстав цим всеукраїнським об"єднанням не захистити інтереси своїх пайщиків у такий спосіб.

Почнемо?

Фінмоніторинг
Дата: 18.01.2010 11:23:24

Я теж думаю, що "ця робота як раз входить до" цілей і завдань "і ВАКС, і НАКСУ" і "Не бачу підстав цим всеукраїнським об"єднанням не захистити інтереси своїх пайщиків у такий спосіб". Я голова спостережних рад двох кредитних спілок, жодна з яких не є членом ні ВАКС, а ні НАКСУ, тож вказувати їм, чи щось там ініціювати, не маю права. Оце хоч нашою з Вами бесідою на цьому форумі намагаюсь наштовхнути їх керівників на думку про те, що треба активно захищати права своїх членів від свавілля фінмоніторингового чиновництва. А зі своїх хуторців кооперації бачу тільки такі шляхи боротьби, як зазначив вище.

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 09.02.2010 18:23:57

Нас усіх зачіпає питання нашої реакції на повідомлення спілки про розширення списку осіб, причетних до терористичної діяльності. Такі повідомлення ДФМ нам розсилає кому звичайною поштою, а кому на електронну адресу.

Є наказ № 84 ДФМ, який, на мій погляд, згодом почне красуватися в актах перевірок спілок. Задля одержання козирного папірця (відповіді) я направив листа до мінюсту з описом ситуації та дубово-однозначними запитаннями:

“чи буде порушенням законодавства неповідомлення кредитною спілкою Державного комітету фінансового моніторингу України про ознайомлення спілки з оновленнями цього списку ? Яка норма законодавства зобов’язує спілку повідомляти ДФМ про отримання змін до такого списку ?
Прошу надати роз'яснення щодо цих питань. ”


Відповісти вони зобов'язані. Відповіли, але як відповіли ! Повні тексти мого листа та відповіді мінюсту виклав на моєму сайті: www.dfm.ukrkc.biz. Якщо коротко, то на таку відповідь є прислів'я: в городі бузина, а в Києві — дядька. Класика.

Бум шукати далі.


Спасение утопающих - дело рук...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 09.02.2010 18:24.

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 12.02.2010 14:47:03

Получил приглашение пройти обучение (повысить квалификацию) по финмониторингу от, казалось бы, серьезной организации: „Київський міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації” (сайт: users.iptelecom.net.ua/~kmipksh/index.htm).

Звоню им по телефону и понимаю, что приказ ДФМ № 147, который подразумевает теперь две программы обучения (ибо как еще понимать разницу между долгосрочным и краткосрочным повышением квалификации?) для них, как минимум, - новость. А они предлагают обучиться уже в конце февраля! И берут с такой квалификацией 2000 за обучение!

Я так понимаю, что в дипломе о прохождении курсов должно быть указано, что это либо краткосрочные, либо долгосрочные курсы повышения квалификации. Интересно, как организаторы смогут решить этот вопрос, имея программу обучения не отвечающую современным требованиям?

Да и вообще, многие ли из вас, приезжая на обучение, проверяют факт согласования программы обучения с ДФП и ДФМ? Будут ли при проверке приняты ваши дипломы о повышении квалификации?


Спасение утопающих - дело рук...

Фінмоніторинг
Дата: 21.04.2010 18:15:16

Шановні колеги, потрібна порада. Ви може проходили навчання з фінмоніторингу та на семінари може ходили, тож може там йшлося про таке? Проблема у тому, що суд просить надати: копії наказів про призначення відповідального з фінмоніторингу та особи, що його заміщує, копії наказів про затвердження Правил та Програми, а також копії Правил та Програми. Все те у нас звісно є. Але все воно іде під грифом "конфіденційно" і зберігається у окремому сейфі без права копіювання документів, що на нашу думку відповідає вимозі ст.5 ЗУ "Про запобігання..." "Суб'єкт первинного фінансового моніторингу на підставі та на виконання цього Закону зобов'язаний: ... вживати заходів щодо запобігання розголошенню (у тому числі особам, стосовно фінансових операцій яких проводиться перевірка) інформації, яка надається Уповноваженому органу, та іншої інформації з питань фінансового моніторингу (в тому числі про факт подання такої інформації);"
А це вже з Кодексу адміністративного судочинства:
"Стаття 7. Принципи адміністративного судочинства
1. Принципами здійснення правосуддя в адміністративних судах є: ...
5) гласність і відкритість адміністративного процесу;"
З того питання: надавати чи не надавати ті кляті папірці? Нічого секретного, чи таємного, чи конфіденційного насправді у тих папірцях нема, все, як у всіх. Звісно, що можу скласти та надати суду довідку, що за законом не маємо права на розголошення інформації, а суд – це гласність. Але якось воно ... Що робити?


Фінмоніторинг
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.04.2010 11:52:25

Наскільки мені відомо, на семінарах такі питання якщо і ставляться, то вже точно не вирішуються.
А. по-друге, мені грішним ділом здалося, що Ви жартуєте, ні?
Як я пам'ятаю, "тема" суду у вас зовсім інша, чи Ви принагідно хочете з'ясувати межі "духу" тієї 5-ї ст.?

Фінмоніторинг
Автор: Vika ( )
Дата: 29.06.2010 16:09:29

"копії наказів про затвердження Правил та Програми".....цитата.
В каком документе указано что Правила и Программу нужно утверждать приказом?

Фінмоніторинг
Дата: 18.08.2010 12:29:13

Виклав тут [malyuk.pochta.ru] рішення суду по штрафу з фінмоніторингу.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 18.08.2010 12:29.

Фінмоніторинг
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 18.08.2010 13:01:53

Вітання, Вячеславе Анатолійовичу! Так їх!

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:4 з 23


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.