forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Цінні папери
Автор: Iuziuk ( )
Дата: 22.05.2013 13:48:13

Доброго дня. Кредитна спілка розміщувати кошти може тільки в державних цінних паперах - ОВДП? А купувати їх можна тільки на первиному чи і на вториному дозволяється? Дякую

Цінні папери
Автор: Катерина ( )
Дата: 22.05.2013 14:21:59



Про встановлення виду державних цінних паперів, які можуть придбавати кредитні спілки

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 4 листопада 2004 року N 2739

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 листопада 2004 р. за N 1444/10043

З метою реалізації абзацу шостого частини 1 статті 21 Закону України "Про кредитні спілки", на підставі підпункту 35 пункту 4 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 04.04.2003 N 292, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України ПОСТАНОВИЛА:

1. Кредитні спілки можуть придбавати облігації внутрішньої державної позики з терміном обігу до одного року, умови випуску яких передбачають обов'язкове погашення в грошовій формі.

2. Юридичному управлінню (Ткаченко Д. В.) разом з Департаментом нагляду за кредитними установами (Оленчик А. Я.) забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Відділу взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю Управління організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника (Степашкіна О. А.) забезпечити публікацію цього розпорядження у засобах масової інформації після його державної реєстрації. 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на члена Комісії - директора Департаменту нагляду за кредитними установами Оленчика А. Я.

 

Голова Комісії 
В. Суслов 

 

Протокол засідання Комісії
від 4 листопада 2004 р. N 95 

 Документ чинний. Жодних змін до нього не вносилося.
З повагою, Катерина Калустова

Цінні папери
Автор: Iuziuk ( )
Дата: 24.05.2013 16:46:59

дякую! але у мене ще питання: чи можна купувати на вториному ринку? чи тільки на первиному? і хтось робив такі операції уже?



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.