forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  1234Наступна
Поточна сторінка:1 з 4
КС Альянс м. Рівне
Автор: Gloria2230 ( )
Дата: 25.02.2010 09:18:54

КС Альянс в Рівному, згідно ухвали, призупиняє свою дію. Як забрати депозит? Які гарантії отримання коштів назад?

КС Альянс м. Рівне
Автор: Gloria2230 ( )
Дата: 25.02.2010 10:01:16

Дуже прошу допоможіть.

КС Альянс м. Рівне
Автор: Крот ( )
Дата: 25.02.2010 10:56:10

Необхідно більше інформації. Скануйте ухвалу або наберіть її текст.

КС Альянс м. Рівне
Автор: Gloria2230 ( )
Дата: 25.02.2010 11:08:26

В ухавлі написано про те щоб визнати спілку банкрутом. Суд бідбудеться 09.03.10р На всі виплати наладено мараторій. Праціаники просять писати в односторонньому поряду заяву про розірвання договору та повернення коштів на особовий рахунок. Дати до якої вони мають виплатити кошти не вказано. А в Черкасах виплачюють по 0,16% від суми. Це получається що можна гроші повертати все життя? Хто що чув пишіть БУДЬ-ЛАСКА!

КС Альянс м. Рівне
Автор: Grig ( )
Дата: 04.03.2010 16:34:54

Доброго дня!
КС Альянс мало багато філіалів по Україні, і дані події мають місце усюди. Я - вкладник КС з м Тернопіль, ще на початку лютого я розмовляв з працівниками ТФ КС, вони запевнили мене, що у філіала справи йдуть добре, всі зобовязанні перед вкладниками виконуються, ніякиз черг і затримок з виплатою депозитів немає. І тут 25 лютого, в пятницю біля 18,00, до мене телефонує працівник спілки, і повідомляє що сталася "неприємність" і треба прийти написати заяву про перерахування вкладу на особистий рахунок у банку. В понеділок примчався у спілку, працівники не знають або вдають що не знають що толком сталося, показують копію ухвали суду, прочитавши яку я так одразу і не второпав що сталось.
прийшовши додому, почав шукати інфу. І от що найшов:
УХВАЛА - [www.reyestr.court.gov.ua]
Згідно неї, позивач - Товариства з обмеженою відповідальністю "Глобал-Капітал" м. Київ, вул. Ніжний Вал, 21, позиваеться про визнання спілки банкутом.
Що за "Глобал - капітал"?
Гугл і тут нам допоміг.
[www.global-cap-collect.com]
Це фірма-коллектор!!!
Яка займається тим що допомагає спілкам вертати борги!
[global-cap-collect.com]
Сьогодні я отримав рекомендований лист від Голови правління з Вінниці:
Повідомлення: Станом на 12,02,2010 кредитна спілка припиняє строкову виплату вкладів на депозитні рахунки та нарахованих відсотків на підставі Ухвали № ...
п.5 ухвали : Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника –Кредитної спілки "Альянс Україна"
Дія мораторію не поширюється на виплату заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, авторської винагороди.
Дія мораторію припиняється з припиненням провадження у справі про банкрутство.
Однак, до вирішення питання в суді, Спостережною радою прийнято рішення про часткову виплату депозитів всім вкладникам, починаючи з 01,04,2010, Виплата буде проводитися на підставі заяв вкладників.
Після відміни мораторію діяльність кредитної спілки буде відновлена в зівчайному режимі.

Як варіант - приперло власників самого КС, і вони найняли фірму(яка працює судячи по свому порфоліо нас стороні КС) для того щоб зробити себе банкутом.
Банкрутсво спілки -[investclub.com.ua] на прикладі Морського Кредитного Товариства.
Ще ВАЖЛИВО - [www.vd.net.ua]
і ТУТ - [news.ligazakon.ua]#.
Ось і є більше інформації.. Які у кого будуть думки? Хто і для чого це робить, а головне - що робити вкладникам? Чекати 9 березня, а потім? Я думаю суд визнае спілку банкрутом і накладе мораторій, але ж наші вклади - це не власність спілки?

P.S. Ще маю депозит у кс "Паралель", центральний офіс знаходиться у місті Красний Луч. Наша філія ледве дихає, проте працівники стараються йти на зустріч, не відбрехуються, кредити не роздавали наліво - направо. Просто спочатку криза, потім карантин, потім НР, вибори, - кредитчики не платять так як мають і хоть би як, а спілка депозиту, термін якого закінчився, повернути не може вже 4 місяця. Живучи в Тернополі, подавати в суд на спілку, що фактично знаходиться на другому кінці України, по моему проблематично. Цікавить, чи хтось володіє інформацією про роботу інших філіалів даної КС. І, головне, тернопільській філії в цей понеділок (01,03,2010) прийшло розпорядження зібрати заяви з депозитчіків типу "Прошу повренути мій депозитний вклад у розмірі ... на мій особистий рахунок у банку". Для чого це робиться, працівники сказати не можуть.
Може у когось є якісь припущення ???

КС Альянс м. Рівне
Автор: Gloria2230 ( )
Дата: 04.03.2010 18:21:43

Grig привіт!
Я така сама вкладниця як і ти. Працівники КС пояснюють написання заяви про повернення дипозитів так:" в нас є резервний фонд з якого ми будемо повертати депозити" Але чи це так насправді невідомо.Напевне треба чикати рішення суду 09.03.10 коли СК об'являти банкрутами, а потім вже діяти.

КС Альянс м. Рівне
Автор: victor ( )
Дата: 04.03.2010 22:17:28

Гм. Чи вистачить резервного фонду всім ? Він максимально може бути лише 15% від суми (внесків) вкладів.

КС Альянс м. Рівне
Автор: Grig ( )
Дата: 04.03.2010 23:17:58

Можливо КС заборгував велику суму коллекторській компанії за її роботу, і вона подала на них в суд. Коли розвалилась "Християнська злагода" вона мала величезну заборгованість перед фірмою, що надавала їй коллекторські послуги.

КС Альянс м. Рівне
Автор: victor ( )
Дата: 05.03.2010 15:50:31

Правду кажуть, що чужими руками добре лише жар загрібати. Я ще не чув такого чуда, щоб колекторська фірма, замість того щоб "вибивати" борги з недобросовісних позичальників, вибивала гроші з кредитної спілки. У тих колекторів мабуть умови договору такі, що за одну повернену тисячу гривень треба заплатити дві тисячі. :0) Скоріше всього, начальство спілки на відкатах від колекторів жиріло :))



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 05.03.2010 15:52.

КС Альянс м. Рівне
Автор: Gloria2230 ( )
Дата: 09.03.2010 15:11:10

Доброго дня!
Сьогодні дзвонила до суду в Вінницю ніякого рішення по справі немає.Судя сказав що є апіляція в арбітражному суді в Житомирі. Хто знає у якого судді справа і на яке число суд, можливо телефон?

стор.:  1234Наступна
Поточна сторінка:1 з 4


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.