forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
КС "Регион" (г. Харьков)
Автор: fasfromua ( )
Дата: 19.04.2009 13:46:12

Что происходит с КС "Регион" (г. Харьков) ?
Почему уже несколько месяцев не доступен их сайт ?
Как быть тем вкладчикам, которые сделали вклады через их сайт ?

КС "Регион" (г. Харьков)
Дата: 21.04.2009 13:27:21

Вообще то вкладчиком кредитного союза может быть только его член. Членство в любом кредитном союзе должно соответствовать признаку членства, определенному в уставе кредитного союза. Я предполагаю, что в КС "Регион" (г. Харьков) поле членства - город Харьков или, вероятнее всего, - Харьковская область. Вы член КС "Регион" (г. Харьков)? Если да, то на момент вступления в члены Ваше местожительства должно было соответствовать признаку членства этого кредитного союза. Соответствовало? Далее, каким образом Вы могли сделать влад через сайт и в какой форме, если по закону кредитные союзы принимают взносы (вклады) только в денежной форме, т.е. наличными гривнями в кассу или безналичными гривнями на текущий счет в банке?

КС "Регион" (г. Харьков)
Автор: кредитор ( )
Дата: 21.04.2009 22:51:21

Вони виявляється віртуальні гроші надсилали через WMU.
[www.dengi.ua]

КС "Регион" (г. Харьков)
Автор: Все в одному ( )
Дата: 08.05.2009 09:04:44

Залишається Вам тільки поспівчувати!

КС "Регион" (г. Харьков)
Дата: 06.09.2013 16:27:02

В рамках спецпроекта "Коррупция-СТОП" LB.ua публикует обращение обманутых вкладчиков кредитного союза «Регион»: [blogs.lb.ua]

КС "Регион" (г. Харьков)
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 06.09.2013 21:42:59

Угу... Ну, з цим більш-менш усе зрозуміло...
Та коли вже підняли таку задавнену тему, може би хтось із колег відповів на ось яке питання...
Тут правильно зазначалося, що напередодні кризи 2008 р. темпи зростання активів КС сягали 100% і більше на рік.
Особливо бурхливо "зростали" такі-от як "Регіон"; саме в них і були "втрачені" оті 1.5 млрд.грн., про які тут теж справедливо зазначалося.
А тепер, як кажуть в одній передачі -"внимание: вопрос"
Хто знає: що би було (і коли?), якби наприкінці 2008 р. охоплені панікою вкладники не стали під касами регіонів, фортець, україн, словянських та ін.
і не паралізували подальше "зростання" "кредитної кооперації"?

КС "Регион" (г. Харьков)
Дата: 07.09.2013 00:01:54

Ні ні пане Миколо. "Регіон" не включайте у той перелік. Це інший випадок. Це дійсно було сплановане шахрайство. Увесь Харків був у рекламі того "Регіону". На кожній станції метро з одного і з іншого боку було два величезних щита з рекламою. Обіцялося чи 30, чи навіть більше, процентів на місяць доходу. Тут зі мною у іншій темі дискутує Костянтин Гончаренко. Я думаю, що ці мої слова він підтвердить. Реклама у метро коштує дуже дорого. А у таких масштабах, які мав "Регіон", то просто шалені гроші. Ми приблизно рахували те, скільки коштує їхня реклама. Навіть з того ми приходили до висновку, що це чисто шахрайська схема. "Регіон" не міг мати такого доходу, щоб одночасно забезпечити і існування спілки, і нарахування шаленного доходу на паї (у них були паї), і витрати на таку рекламу. А отже, на все витрачалися гроші вкладників. Тобто, частина проїдалася, частина йшла на рекламу, а інше на розкрадання. Я особисто дзвонив тоді голові департаменту ДФП Оленчику А.Я. і просив звернути увагу. Дослівно його відповідь я не пам`ятаю, але суть така, що: знаєм, ситуація не проста, тримаєм на контролі, застосовуєм заходи, реально нічого зробити не можем. Маючи певні зв`язки, звертався я і до правоохоронних органів, просив звернути увагу. Відповідь була така, що реально нічого зробити не можем, нема підстав. На жаль, я тоді вже не був головою асоціації, а отже особисто втрутитися у іхні справи не міг. Воно і так мої дії з боку виглядали не добре, як наче намагання прибрати конкурента. А згодом вже стало пізно ...

А про паніку, то так, було. Було ще і так, що правоохоронці затримували голову правління, вивозили з офісу гроші, техніку і документи, а усім членам спілки, які прибігали до офісу, розказували, що їхній голова крав, і радили писати заяву до міліції. Звісно, що перелякані люди, боячись втратити свої заощадження, сподіваючись на допомогу міліції, писали. Потім купу тих заяв правоохоронці представляли до суду у обгрунтування вимогиї на утримання голови правління під вартою. Підстав не було, була лише величезна купа заяв. Та купа заяв на суддю справляла магічне враження. На слідстві довести свою невиноватість голова правління не міг, бо все у руках правоохоронців ... Звісно, що повертати гроші вкладникам кредитної спілки ні хто не збирався. Все розкрадалося ...



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 07.09.2013 00:24.

КС "Регион" (г. Харьков)
Дата: 09.09.2013 09:44:08

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Ні ні пане Миколо. "Регіон" не включайте у той
> перелік. Це інший випадок. Це дійсно було
> сплановане шахрайство. Увесь Харків був у рекламі
> того "Регіону". На кожній станції метро з одного і
> з іншого боку було два величезних щита з рекламою.
> Обіцялося чи 30, чи навіть більше, процентів на
> місяць доходу. Тут зі мною у іншій темі дискутує
> Костянтин Гончаренко. Я думаю, що ці мої слова він
> підтвердить. Реклама у метро коштує дуже дорого. А
> у таких масштабах, які мав "Регіон", то просто
> шалені гроші. Ми приблизно рахували те, скільки
> коштує їхня реклама. Навіть з того ми приходили до
> висновку, що це чисто шахрайська схема. "Регіон"
> не міг мати такого доходу, щоб одночасно
> забезпечити і існування спілки, і нарахування
> шаленного доходу на паї (у них були паї), і
> витрати на таку рекламу. А отже, на все
> витрачалися гроші вкладників. Тобто, частина
> проїдалася, частина йшла на рекламу, а інше на
> розкрадання. .......А згодом вже стало пізно ...
>
>
>
> Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 07.09.2013
> 00:24.

ТАК дійсно все це відбувалось, і досі ще вкладники Регіону звертаються до асоціації з проханням "допоможіть повернути хоть щось"... Хочу ще додати щзо керівництво Регіону не одноразово проводило дискусіі на телебаченні з приводу кредитної кооперації, та представляла кредитноспілковий рух. І ще, може хто пам'ятає!!! Представники Регіону намагалася очоліти Харківську асоціацію...




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 09.09.2013 09:45.

КС "Регион" (г. Харьков)
Дата: 09.09.2013 12:03:01

Константин Гончаренко пише:

> І ще, може хто пам'ятає!!! Представники Регіону
> намагалася очоліти Харківську асоціацію...
>

Щось таке пригадую ...

КС "Регион" (г. Харьков)
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 09.09.2013 15:19:59

Та то все добре...
Тільки на моє питання так ніхто і не відповів.
А воно важливе.
Давайте тоді поставимо його трохи дошкульніше:
що би було (і коли?) ІЗ НАШИМИ СПІЛКАМИ, ...(далі за текстом)
?
??

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.