forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

Новый руководитель
Автор: Елена ( )
Дата: 11.09.2006 11:41:24

Помогите найти новую форму (додаток 3 вроде), которой уведомляем ДФП про изменения в составе правления. В ДФП говорят, что на сайте уже есть новый бланк. Не нахожу. Потерялась на сайте у них :)

Зміна Голови правління
Автор: Галя ( )
Дата: 18.09.2006 13:30:28

Підкажіть, будь-ласка, які форми потрібно надсилати до Держфінпослуг при зміні Голови правління і де їх взяти

Зміна Голови правління
Автор: Елена ( )
Дата: 18.09.2006 14:19:30

В ДФП:

1. Опис документів
2. Картка додаток № 3
3. Протокол про призначення нового голови
4. Копія диплому, трудової книжки
5. Довідка про склад органів управління

Зміна Голови правління
Автор: Valya ( )
Дата: 19.09.2006 15:11:21

Шановні колеги, доброго Вам всім дня!

Давайте разом допомагати один одному, бо доблесна ДФП поставила за ціль доконати нас повністю-або ж зробити природній відбір "хто зможе витримати цей неймовірно важкий прес їхніх розпоряджень!"

Справа в тому, що я в нас так як і в інших КС кадри всі відповідають за певний обьєми роботи:
бухгалтер-облік, звіти (великі, багато, різнопланові);
голова КК - кредитна політика, супровід кожного кредитного договору, робота з позичальниками, судами;
ГП - все щоб КС існувала і виконала свої зобовязання перед вкладниками.
То хіба цілі ДФП не сбігаються з бажаннями і завданнями ГП?
Напевно НІ, бо ж ГП тратить на найрізноманітніші вимоги ДФП набато більше часу ніж на виконання зобовязань перед спілчанами...

Я, як ГП вже втретє переробляю реєстраційну карту(були зміни).

Ну і відповідно трапляються якісь неточності: почтовий індекс пропущено, вулиця не вказана ( і все це кожний раз заповняється, друкується, архівується, скидається на дискету, відправляється почтою).

То скажіть - хіба це не знущання? Тим більше на фоні наших українських порядків та тих щоденних спілчанських клопотів...
Звичайно витримають не всі - "в тіні спокійніше". І дуже "правильно" поступають всікі фінансові махінатори, котрі буяють в нас, і котрі спроможні захиститись від нашого регулятора. Наш регулятор МОЛОДЕЦЬ серед "ОВЕЦЬ"....

Хочеться виговоритисть і я певна, що з ДФП ніхто мене не почує, а як почує, то скаже - ідіть геть з КС, якщо....
Але ж не працівникові ДФП довірили свої гроші і свої інтереси наші спілчани!!!!

Пробую допомогти. Ось адреса де знайти реєстраційну картку :

[www.dfp.gov.ua]

далі - ДЕржавний реєстр фінансових установ
дала- Додаток №3 для фінансових компаній
далі -завантажити



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.