forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12345678Наступна
Поточна сторінка:7 з 8
Неприбутковий статус
Автор: Igor ( )
Дата: 13.01.2017 14:47:37

ВАКС та НАКСУ направили спільний лист Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману з проханням вжити можливих заходів як керівника Уряду з метою захисту принципів руху кредитних спілок України та запобіганню руйнівним діям ДФС України щодо позбавлення можливості кредитним спілкам бути неприбутковими організаціями. Ознайомитись з листом можна за посиланням : [www.vaks.org.ua]
Щось тронулось з місця, хоча текст, на мою думку, повинен бути зовсім іншим. Видно, що свята були довгі ))).
Якби гіпотетично хтось з чиновників ознайомився з дописами на форумі, йому було б значно зрозуміліше і "веселіше ".

Неприбутковий статус
Автор: Alexey ( )
Дата: 14.01.2017 11:07:03

Якщо я правильно зрозумів, то втому листі йдеться про можливість залишатися неприбутковими кредитним спілкам, які не розподіляють доходи на паї.

Неприбутковий статус
Дата: 16.01.2017 00:42:27

Я теж, так розумію. І це краще, ніж нічого. Доречі, у листі не згадали про ст.130 Господарського кодексу, а варто б було, яка також визначає кредитну спілку, як неприбуткову організацію. Я думаю, що правільно ставити питання про повернення кредитних спілок до первинного стану, тобто коли кредитні спілки є неприбутковими організаціями і при цьому здійснюють розподіл доходу на пайові внески членів. Скажете: багато хочеш? Нічого подібного. Яка була мета реформи норм, що стосувалися неприбуткових? Без сумніву - підвищити доходи бюджету. Що отримали, стосовно кредитних спілок? Отримали результат з точністю до навпаки. При якому розкладі надходження до бюджету (у широкому розумінні) від кредитних спілок будуть найбільші? Якщо у вигляді сплати прибуткового податку, то лише 18%, а якщо у вигляді податку з доходів фізосіб плюс військовий збір то 19,5 %. То як більше? І фіскальне адміністрування податку з доходів фізосіб значно простіше, а отже дешевше, ніж податку на прибуток. Зараз же найгірший для бюджету варіант: дохід не розподіляється, бо заборонено, тож і податок з доходів фізосіб не буде сплачуватись, прибутковий податок теж не має платитись. Де здоровий глузд?



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 16.01.2017 00:45.

Неприбутковий статус
Автор: Alexey ( )
Дата: 16.01.2017 09:25:09

Та який там здоровий глузд. Виходить так: є дві спілки, для прикладу, які не залучають депозити та перербувають в реєстрі неприбуткових. Одна розподілила доходи, сплатила чесно ПДФО та військ. збір, в результаті чого стала порушником закону. Інша просто збільшила свої витрати, доходи не розподіляла та жодної копійки до бюджету не сплатила, в результаті залишилась в рамках закону. Отаке в нас законодавство. Ось вам і детінізація економіки. А причина в абсолютній неадекватності законотворців.

Неприбутковий статус
Автор: thebest ( )
Дата: 23.01.2017 13:00:21

Господи, дай їм розуму, та нехай почнуть відповідати за прийтяні рішення! Бо ліва не знає, що робить права

[news.dtkt.ua]

[news.dtkt.ua]

з 04.01.2017 всіх повиключали з реєстра, але ж ні привести можна було до 01.07.17.

Неприбутковий статус
Автор: Igor ( )
Дата: 23.01.2017 14:33:24

Мені здається, що Ви щось не правильно зрозуміли. До 01.07.2017 Вашу спілку з реєстру не виключать.

Неприбутковий статус
Автор: thebest ( )
Дата: 23.01.2017 16:05:30

Та ну, а податкова розсилає повідомлення про виключення з реєстру з нового року незалежно від області розташування КС , аргументуючі цим самим розьясненням. Якщо ви ще не отримали, це діло часу. Їх позиція ясна - Кредитні спілки не можуть бути неприбутковими організаціями у розумінні ПКУ
[www.profiwins.com.ua]

Неприбутковий статус
Автор: Igor ( )
Дата: 24.01.2017 10:29:25

Я тільки що прийшов з податкової. Намагався отримати відповідь на заяву форми 1-РН від 20 грудня 2016 року. Візит не перший. Обіцяли дати відповідь на минулому тижні, не дали. Сьогодні я їм повідомив. що буду збирати кредитні спілки і писати колективну скаргу на затримку терміну відповіді, а також що збираюсь подавати до суду стосовно можливого не включення спілки до нового реєстру. Домовились, що до кінця дня мені зателефонують стосовно відповіді.

Неприбутковий статус
Автор: thebest ( )
Дата: 24.01.2017 12:00:16

ДФС змінила свою думку з проводу виплат неприбутковими організаціями винагород за ЦПД фізособам

[news.dtkt.ua]

Все цікавіше та цікавіше.
Цілком як в арміі - " Не спеши выполнять команду вперед, может поступить команда "отбой".

Чи можлива зміна думки про прибутковість КС , адже мені здається треба розгляати законодавство про КС комплексно, з урахуванням норм усіх пов"язаних законів. ( КС, ГК, ПКУ та інших).

Неприбутковий статус
Автор: Igor ( )
Дата: 24.01.2017 12:38:15

Взагалі законодавство щодо неприбуткового статусу чітко регламентують ст. ст. 3 ; 5 ПКУ. Це податківці почали придумувати поему на тему " Як я вважаю", посилаючись на інше законодавство, але при цьому забули ст. 130 ГК, та ст. 1 ЗУ " Про кредитні спілки".

стор.:  Попередня12345678Наступна
Поточна сторінка:7 з 8


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.