forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12345678Наступна
Поточна сторінка:6 з 8
Неприбутковий статус
Автор: Мавра ( )
Дата: 11.01.2017 09:56:40

Вячеславе, доброго дня Вам! Зі святами новорічними Вас і Ваш весь колектив!!!! Я повністю вас розумію і підтримую. Розумію і Ігоря, бо сили терпіти знущання від клептократичної влади немає. Але так як на сьогоднішній день Ви з Ігорем чи не єдині, хто несе на собі тягар відповідальності за створену справу і не є інертними в баченні майбутнього, бо наші українські асоціації то лише обєднання людей, котрі при спілках і над ними, але ні в якому разі не в одному ярмі, прошу координувати наші дії.

Той суд можете виграти лише Ви зі своїм юридичним досвідом.

Покупця на Кицю Сріблясту не має .... на жаль. Що робити - озадачуйте.


Неприбутковий статус
Автор: thebest ( )
Дата: 11.01.2017 10:02:19

Підтримав обговорення

[news.dtkt.ua]

Отже в розумінні ПКУ - прибуткові, і все тому, що фінустанови
По закону "Про КС" та ГК - неприбуткові

То вище зокони чи кодекс, який міняється коли і кому завгодно????

Я подумав, а чи можна надалі працювати, та якимось чином не бути фінустановою??



Неприбутковий статус
Автор: Igor ( )
Дата: 11.01.2017 12:50:00

Суд треба вигравати обовязково. Аргументів на нашій стороні значно більше чим можливого тиску ДФС. Що реально це може дати. Певний час кредитні спілки ( до можливих змін в податковому кодексі не нашу користь) будуть в реєстрі неприбуткових організацій, відповідно не будуть платити податку з прибутку. На гірший випадок це дасть можливість спокійно отримувати % по діючими кредитами навіть не перебуваючи фінансовою установою. Кращі випадки не розглядаю, тому що є багато складових, які вплинуть на фінансовий дохід спілки і доцільність працювати в таких умовах. Кожен вирішить для себе сам.
Вертаючись до суду. Наразі мені відомо про 3 спілки з різних регіонів, що планують позмагатися з ДФС. Потрібно лише отримати офіційну відповідь з податкової щодо відмови включення до реєстру неприбуткових установ.

Неприбутковий статус
Автор: Анжелика ( )
Дата: 11.01.2017 14:48:29

доброго дня)Де можно почитать про продовження неприбутковості на півроку ?????

Неприбутковий статус
Автор: thebest ( )
Дата: 11.01.2017 15:04:22

[buhgalter911.com]

[dtkt.com.ua]

Неприбуткові організації

Приведення установчих документів у відповідність. Як відомо, неприбуткові організації завдяки Закону №652 мали до 01.01.2017 року привести свої установчі документи у відповідність з пп. 133.4.1 ПКУ, а саме:

- установчі документи повинні містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування ЄСВ), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.;

- установчі документи повинні передбачати передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення). Ця вимога не поширюється на об’єднання та асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Законом №1797 (пп. 2 п. 135 р. І ПКУ), термін приведення установчих документів неприбуткових організацій для відповідності критеріїв віднесення до неприбуткових як до неплатників податку не прибуток подовжено до 01.07.2017 р.

Нагадаємо, що для релігійних організацій цей термін продовжено до 01.01.2018 р. Про це ми писали тут.

Нові правила віднесення установи до неприбуткових. Тут внесено два уточнення:

1) вимоги наявності в установчих документах заборони про розподіл доходу та наявність передачі активів не поширюються на бюджетні установи;

2) зареєстровані установи та організації (новостворені), які подали в установленому порядку документи для внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій під час або протягом 10 днів з дня державної реєстрації та які за результатами розгляду цих документів внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, для цілей оподаткування вважаються неприбутковими організаціями з дня їх державної реєстрації.

Наслідки від недотримання вимог п. 133.4 ПКУ. У пп.133.4.3 ПКУ уточнено, що у разі недотримання неприбутковою організацією цих вимог вона вважається платником податку на прибуток для цілей оподаткування з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому вчинено таке порушення (раніше це не прямо не випливало із такої норми), і, як наслідок, зобов’язана:

1) Не лише зазначити у Звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації суму самостійно нарахованого податкового зобов’язання з податку на прибуток, а й обов’язково сплатити її (раніше у пп. 133.4.1 ПКУ дослівно вимагалося лише зазначити зобов’язання з податку на прибуток). Щоправда про терміни сплати зобов’язання не зазначено.

2) За період з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому вчинено таке порушення, по 31 грудня податкового (звітного) року щокварталу подавати декларацію з податку на прибуток (з наростаючим підсумком) та сплачувати податок у строк, визначений для квартального періоду та подавати фінансову звітність у порядку, встановленому для платників податку на прибуток;

3) З наступного податкового (звітного) року така неприбуткова організація подає декларацію з податку на прибуток і фінансову звітність та сплачує податок на прибуток у порядку, встановленому р. ІІІ ПКУ для платників податку на прибуток.

Податковий період. Доповнено п. 133.4 ПКУ підпунктом 133.4.7 ПКУ. Згідно з ним з 2017 року вже офіційно встановлено, що для неприбуткової організації, яка відповідає вимогам п.133.4 ПКУ та яка внесена до Реєстру неприбуткових установ та організацій, податковий звітний період дорівнює року.


Але [news.dtkt.ua]

От і відповідь. Судитись??





Неприбутковий статус
Дата: 11.01.2017 19:48:00

Мавра пише:
-------------------------------------------------------
> Вячеславе, доброго дня Вам! Зі святами
> новорічними Вас і Ваш весь колектив!!!!

І Вас, Мавро, так же, тим же і по тому самому місцю ;-)

thebest пише:
-------------------------------------------------------
> То вище зокони чи кодекс, ...????

У теорії вище кодекс, а на практиці ні, тобто кодекс рівний закону.
Що стосується податкового кодексу, то його лукаві написаки знаючи, що законодавство України дуже суперечливе, винашли йому такий стан, що той податковий кодекс є окремим спеціальним надзаконодавством. Як так далі піде, то у нас кожна галузь законодавства стане окремою і посвоєму, і інакше бачитиме одні і ті самі суспільні відносини. Реєстр судових рішень взагалі створив собою окреме прецедентне право. А Верховний і Вищі суди, таке тлумачать ... (закон стоїть у кутку і плаче)!

thebest пише:
-------------------------------------------------------
> Я подумав, а чи можна надалі працювати, та якимось
> чином не бути фінустановою??

Над цим останнім часом ломаю голову. А взагалі так: "Отношение властей к нам исключительно, как к корму. ... Ныряйте пожалуйста ... в песок. Чем меньше Вы светитесь, тем лучше для Вас ...? [www.youtube.com]

Igor пише:
-------------------------------------------------------
> ... ( до можливих змін в податковому кодексі не
> нашу користь) ...

Я думаю, що саме для внесення змін до Податкового кодексу та інших законів, звісно, що не на нашу користь, і береться цей неприбутковий таймаут на півроку.

Я вважаю, що зараз, як ніколи важлива активність асоціацій у отстоюванні інтересів кредитних спілок. При тому, не знаю, чи розуміють асоціації, те що кредитні спілки опинились на межі вимирання?

На мою думку саме зараз, отстоюючи питання неприбутковості треба по-перше: негайно і рішуче відмовитись від спекуляції грошима, тобто від залучення депозитів, по-друге: вимагати внесення змін до ЗУ "Про КС" про те, що кредитні спілки надають не фінансові кредити, а позики, і по-третє, як наслідок цього: треба вимагати виключення кредитних спілок зі складу фінансових установ.

А ще отут [nfp.gov.ua] я прочитав таке: "Проектом розпорядження затверджується План поетапної трансформації ринку кредитної кооперації, метою прийняття якого є структурна перебудова ринку кредитної кооперації, розширення функцій та завдань кредитних спілок, удосконалення системи управління кредитної спілки, запровадження системи фінансового оздоровлення кредитних спілок та системи гарантування внесків (вкладів) членів кредитних спілок, запровадження дієвих механізмів виведення неплатоспроможних кредитних спілок з ринку фінансових послуг". Вони явно живуть у іншому вимірі ...
У самому Плані читаю таке: "2) диференціація регуляторних вимог для кредитних спілок, які здійснюють залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки, та кредитних спілок, які не здійснюють залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки. Через: посилення вимог до нормативів для кредитних спілок, які здійснюють залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки та спрощення нормативів для інших кредитних спілок". Бачите, Вони ще посилювати вимоги збираються? Це куди ще? А тим іншим, не послабляти нормативи, не відміняти, яких щодо них взагалі не повинно було бути, а спрощувати. Чуєте, вони спрощувати будуть? Щоб їм нас простіще і зручніше було тримати за горло ... Та ми вже не, те що депозитів не залучаємо, а вже і паї повертали... Вони нам зібралися розширювати функції та завдання, а ми вже і кредити не надаємо, а лише збираємо борги та проїдаємо тихенько ...




Редаґовано 13 раз(и). Останні правки 12.01.2017 13:18.

Неприбутковий статус
Автор: Alexey ( )
Дата: 12.01.2017 11:10:42

Вячеславе, не знаю чи Ви бачили, але там пропонувався ще один "план трансформації". Там були такі новели, як наприклад встановити мінімальний розмір вступного внеску до кредитної спілки на рівні мінімальної з.п.))))))))) і ще багато чого в тому ж дусі. Я навіть не хочу це коментувати... Складається враження, що автори так жартують.






Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 12.01.2017 11:54.

Неприбутковий статус
Автор: Alexey ( )
Дата: 12.01.2017 12:02:46

Ось цей "шедевр"

Приєднані матеріали: ÐÊ-1433.pdf (350kB)  
Неприбутковий статус
Дата: 12.01.2017 13:09:38

Дякую Alexey, я всього того не бачив, бо у мене OpenOffice, а воно відкриває лише частину документа. Тепер почитав все. Дякую. Це шедевральна гумореска. Дуже сміявся. Видатні гумористи. Вони точно живуть у іншому вимірі ... Вони, наївні, думають, що керують кредитними спілками, що щось можуть реформувати ... Унікальні дурні! Все, що вони можуть так це душити і десь трохи грошенят відняти. І те їм вдається, бо для того розуму багато не треба ...



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 12.01.2017 13:24.

Неприбутковий статус
Автор: Igor ( )
Дата: 12.01.2017 14:53:39

Малюк Вячеслав пише:

> Igor пише:
> --------------------------------------------------
> -----
> > ... ( до можливих змін в податковому кодексі
> не
> > нашу користь) ...
>
> Я думаю, що саме для внесення змін до Податкового
> кодексу та інших законів, звісно, що не на нашу
> користь, і береться цей неприбутковий таймаут на
> півроку.
>
> Я вважаю, що зараз, як ніколи важлива активність
> асоціацій у отстоюванні інтересів кредитних
> спілок. При тому, не знаю, чи розуміють асоціації,
> те що кредитні спілки опинились на межі
> вимирання?

> А ще отут я прочитав таке: "Проектом
> розпорядження затверджується План поетапної
> трансформації ринку кредитної кооперації, метою
> прийняття якого є структурна перебудова ринку
> кредитної кооперації, розширення функцій та
> завдань кредитних спілок, удосконалення системи
> управління кредитної спілки, запровадження системи
> фінансового оздоровлення кредитних спілок та
> системи гарантування внесків (вкладів) членів
> кредитних спілок, запровадження дієвих механізмів
> виведення неплатоспроможних кредитних спілок з
> ринку фінансових послуг". Вони явно живуть у
> іншому вимірі ...
> У самому Плані читаю таке: "2) диференціація
> регуляторних вимог для кредитних спілок, які
> здійснюють залучення внесків (вкладів) членів
> кредитної спілки на депозитні рахунки, та
> кредитних спілок, які не здійснюють залучення
> внесків (вкладів) членів кредитної спілки на
> депозитні рахунки. Через: посилення вимог до
> нормативів для кредитних спілок, які здійснюють
> залучення внесків (вкладів) членів кредитної
> спілки на депозитні рахунки та спрощення
> нормативів для інших кредитних спілок". Бачите,
> Вони ще посилювати вимоги збираються? Це куди ще?
> А тим іншим, не послабляти нормативи, не
> відміняти, яких щодо них взагалі не повинно було
> бути, а спрощувати. Чуєте, вони спрощувати будуть?
> Щоб їм нас простіще і зручніше було тримати за
> горло ... Та ми вже не, те що депозитів не
> залучаємо, а вже і паї повертали... Вони нам
> зібралися розширювати функції та завдання, а ми
> вже і кредити не надаємо, а лише збираємо борги та
> проїдаємо тихенько ...
>

Вячеслав дуже гарно написав те, що слід пояснити реформаторам у влади. Асоціації мені здається просто бояться викликати на себе вогонь Хто з чиновників хоче слухати, що він, мяко кажучи, тупий і своїми діями ламає все, що напрацьоване роками і давало користь державі. Замінити асоціації могло би обєднання спілок, до створення якого я закликав у нещодавньому зверненні.
Але склалося так як склалося .....
P.S. Можливо з часом в головах чиновників просвітліє, але "пацієнту" вже краще не буде.

стор.:  Попередня12345678Наступна
Поточна сторінка:6 з 8


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.