forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:9 з 10
РРО у кредитній спілці
Дата: 28.07.2015 10:54:28

Igor пише:
-------------------------------------------------------
> ... Слід
> відмітити, що листи були різні. Серед них і з
> відвертим шантажем та погрозами, ...

Я не розумію, - від кого можуть бути такі дії і яка мета тих людей?

> Жодного відгуку не
> було від кредитних спілок Сумської,
> Закарпатської, Чернівецької, Полтавської,
> Херсонської, Харківської областей. Це частково
> пояснюється шаленим тиском, який здійснювався на
> ряд кредитних спілок з метою знівелювати
> розгортання акції протесту.

Я не спостерігаю ніякого тиску. Ігоре, Ви про що?

РРО у кредитній спілці
Дата: 28.07.2015 11:02:04

До речі, хочу дещо пояснити людям, які звертаються до мене приватно. Шановні колеги, вибачте мені, але я не взмозі, бо не маю вільного часу спілкуватися з Вами приватно і приватно консультувати. Ставте свої притання, підіймайте проблеми на цьому форумі і знайдете тут підтримку і пораду. Як не я, то хтось інший Вам допоможе. Фахівців і розумних людей тут достатньо.

РРО у кредитній спілці
Автор: Igor ( )
Дата: 28.07.2015 19:00:47

Вячеславе!
1. Пошту я переглядаю регулярно. Переглядайте також Ви свою )))
2. Прапор в нас всіх єдиний. Ініціативу проявив, бо потрібно комусь це робити. Мантію лідера на себе не приміряв і винагороди не потребую (в ОВАКС я є Головою Асоціації на громадських засадах з 2005 року). При бажанні всі дані передам досвідченій ініциативній групі. На даний момент продовжую збирати однодумців (vacu@meta.ua). Думаю, що до осені нас набереться достатня кількість.
3. " Я не спостерігаю ніякого тиску. Ігоре, Ви про що? " ------- Щодо шантажу та погроз. Я на вітер слова не кидаю. Я сам був здивований. Але є люди, які категорично проти акцій протесту або мітингу на підтримку законопроекту 2032а під Верховною Радою. Також на ринку кредитної кооперації є зацікавленість певних представників по реалізації касових апаратів. Я не збираюсь на подібні виклики реагувати. Головне - це домогтися скасування роботи з РРО та статусу прибутковості.
Вячеславе, те що Ви не спостерігаєте ніякого тиску, цілком природньо. Для чого на Вас чи ще на когось тиснути, якщо на ФОРУМІ з приводу даної акції (оголошена 10 липня ) до 27 липня під своїм іменем ніхто не представився да і коментарів було досить мало.
P.S. Маю надію на змістовне обговорення. Сподіваюсь, що здоровий глузд переможе і ми всі будемо під єдиним прапором.
Ігор Лащук

РРО у кредитній спілці
Дата: 28.07.2015 19:55:09

Igor пише:
-------------------------------------------------------

> ... Ініціативу проявив,
> бо потрібно комусь це робити ...

Я дуже ціную і поважаю Вашу ініціативу.

РРО у кредитній спілці
Автор: атв ( )
Дата: 28.12.2015 13:06:41

01.01.2016 уже наподходе. Обещания об отмене нормы про РРО не исполнены (как я понимаю данного события нам не видать). Интересно узнать как обстоят дела в союзах? Перешли на работы через капитал или все же зарегистрировали РРО?

РРО у кредитній спілці
Дата: 28.12.2015 19:50:27

Перейшли, тобто з червня місяця і сплата процентів, і сплата тіла кредита йдуть через додаткові пайові внески. Яка розумна є тому альтернатива?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 28.12.2015 20:13.

РРО у кредитній спілці
Автор: атв ( )
Дата: 29.12.2015 12:10:00

а выдача кредита, возврат депозита (уплата процентов по депозиту) ?

РРО у кредитній спілці
Автор: Cаша ( )
Дата: 29.12.2015 12:27:16

Я більше ніж впевнений, що жодна кредитна спілка не буде працювати з тим РРО. Іноді здається, що живемо в якомусь дурдомі...

РРО у кредитній спілці
Автор: Igor ( )
Дата: 29.12.2015 15:20:37

атв пише:
-------------------------------------------------------
> а выдача кредита, возврат депозита (уплата
> процентов по депозиту) ?

Для початку прочитайте ЗАКОН УКРАЇНИ "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг "
Стаття 2. У цьому Законі терміни вживаються у такому значенні:
реєстратор розрахункових операцій - пристрій або програмно-технічний комплекс, в якому реалізовані фіскальні функції і який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг), операцій з купівлі-продажу іноземної валюти та/або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг). До реєстраторів розрахункових операцій відносяться: електронний контрольно-касовий апарат, електронний контрольно-касовий реєстратор, комп'ютерно-касова система, електронний таксометр, автомат з продажу товарів (послуг) тощо;
розрахункова операція - приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки - оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця;

> а выдача кредита, возврат депозита (уплата
> процентов по депозиту) ?
Де Ви їх бачите по розрахункових операціях. Для чого Вам РРО?

РРО у кредитній спілці
Автор: Dmitry S. ( )
Дата: 01.02.2016 15:54:07

Малюк Вячеслав, Igor та ін. колеги, вельми Вам всім дякую за активну участь у форумі та безцінні поради!!! Тепер ще дві кредитні спілки (наша та наших друзів) зітхнули з полегшенням у питанні "як жити далі" та "як жити з РРО".

Щодо чиновників - ну це жаааах просто, ми на ринку з 2004 року, чим далі, тим гірше, щороку таку маячню приймають, що на голову не налазить. А головне - вся ця їх нормотворча хрінь абсолююютно не призводить ні до покращень на ринку, ні до унеможливлення використання спілок як МММ недобросовісними власниками, ні до підвищення стабільності спілок. Але геморою всьому ринку створює.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:9 з 10


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.