forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  12345Наступна
Поточна сторінка:1 з 5
Подаруночки від Київської Хунти
Дата: 15.01.2015 10:21:45

Ось нарешті минули різдвяні та новорічні свята. Час роздивится подаруночки та збагнуту, що воно таке. Є подаруночки і від Київської Хунти. Ось, наприклад: [zakon1.rada.gov.ua] Зразу видно, - поспіхом запаковано ... Що воно таке? Здається ... Здається ... Ні не здається! Це БОМБА !!!

Подаруночки від Київської Хунти
Дата: 15.01.2015 23:01:37

Так це бомба, "брудна бомба". Яку шкоду вона несе кредитним спілкам? Розібратися дуже непросто, бо у законі той розділ, у якому йдеться про податок на прибуток, не містить конкретики, а посилається на міжнародні стандарти звітності. Розібратися у тих стандартах теж дуже непросто. Я, наприклад, у необхідній мірі не обізнаний у тих питаннях. Зараз вивчаю ... Податок з пасивних доходів від паїв та депозитів тепер буде загалом 21,5 %, чималий податок на нерухомість. Також, ліквідовано неприбутковий статус кредитних спілок. Це добре чи погано? Звісно, що погано, але чи смертельно? У зв`язку з цим поки що, принаймні мені, незрозуміло: чи часом не оподатковуються членські внески: вступний, пайові тощо? Чи все так погано? Ні. Наприклад, добре те, що скасовано податковий облік.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 15.01.2015 23:32.

Подаруночки від Київської Хунти
Автор: кредитор ( )
Дата: 16.01.2015 12:15:16

Ну що поробиш ? Нам не звикати до вибриків влади. Але втішає грішна думка, що і в сусіда корова дохне. Тобто і в банках така сама ж... , пардон, ситуація. Тому наші вкладники вже не прибіжать достроково знімати вклади, щоб перекласти гроші в банк, бо немає сенсу.



Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 16.01.2015 12:36.

Подаруночки від Київської Хунти
Автор: Cаша ( )
Дата: 16.01.2015 12:48:26

Чи правильно я зрозумів? З чистого прибутку за підсумками місяця наша спілка має сплатити 18% податку на прибуток, решту розподілити між пайовиками, при цьому утримавши з них ще 21,5%. Таким чином загальна сума податку складає 39,5%??? Таким чином кредитні спілки з "неоподатковуваних" перетворюються в "найоподатковуваніших":)) Нічого нескажеш - живемо по-новому:))

Подаруночки від Київської Хунти
Дата: 16.01.2015 14:48:31

О, бачу починаєте прозрівати ... Це добре!
Згідно ст.134 Податкового кодексу:

134.1. Об’єктом оподаткування є:
134.1.1. прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень цього розділу.

Кредитні спілки мають користуватися саме міжнародними стандартами фінансової звітності. Без тих стандарів нічого визначити неможливо. Тож рішення маємо шукати саме там. Я зразу попереджаю, що я не гуру у міжнародних стандартах фінансової звітності. Відповідь я поки що знайшов у п. 11 Консенсусу [www.minfin.gov.ua]
Відповідь така, що ті проценти, тобто дохід на паї, розглядається, як витрати, а отже не являє собою оподаткованого прибутку кредитної спілки, та оподатковується лише як пасивний дохід фізосіб за ставками 20% та 1,5%.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 16.01.2015 15:59.

Подаруночки від Київської Хунти
Автор: Катерина ( )
Дата: 16.01.2015 15:58:28

Абсолютно згідна з останнім повідомленням. Крім того, починати нервувати, якщо виконавчій дирекції НАКСУ не вдасться довести нелогічність цих змін, необхідно десь у червні 2016 року, до речі, мова не йде про якісь щомісячні платежі. Почитайте податкові новели уважно. Просто держава вирішила ввести податок на формування резервного капіталу, який вона отримає в червні 2016 за 2015 рік. Звіти за 14 рік подаються за старими правилами.

Подаруночки від Київської Хунти
Автор: Cаша ( )
Дата: 31.01.2015 12:20:16

Нові призначення в Нацкомфінпослуг - нові подаруночки... Це вже просто в голові не вкладається.

Подаруночки від Київської Хунти
Дата: 16.03.2015 14:37:09

Шановні колеги, крім нас ще хтось лишився живий? Відгукніться ... Якщо ще є такі, то питання: як збираєтесь діяти щодо РРО? Чи сподіваєтесь, що все те відміниться?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 16.03.2015 14:38.

Подаруночки від Київської Хунти
Автор: Igor ( )
Дата: 17.03.2015 11:10:54

Питання дійсно вимагає негайного вирішення. Крім РРО, яке приведе діяльність спілки в ступор, мене хвилює оподаткування доходу спілки. До 21,5 % податку на дохід по пайовим внескам ще спілці доведеться сплатити 18% податку на прибуток за підсумками 2015 року. Як на мене, враховуючи, що ситуацію кардинальним шляхом можливо поміняти лише через зміну в законодавстві, потрібно консолідуватись, напрацювати єдиний ПЕРЕКОНЛИВИЙ лист- звернення до народних депутатів та в Кабінет міністрів про неможливість працювати кредитним спілкам в такому законодавчому полі. У Волинській області, як керівник асоціаціації, я готовий взяти на себе місію зібрати підписи від всіх спілок області під відповідним листом (або підготувати від кожної спілки окремо), а також звернутись за підтримкою до народного депутата. Бажано лише допомога щодо підготовки даного листа.

Подаруночки від Київської Хунти
Дата: 17.03.2015 13:05:36

Пане Igor, я без перебільшення щасливий чути голос живої кредитної спілки, а ще більше радий чути голос керівника обласної асоціації. То, виходить, ще не вмерла ... !
Пане Igor, я безумовно підтримую рух боротьби за права кредитних спілок, але все ж таки, а як не вийде змінити законодавство, то що тоді? Давайте на форумі обговоремо питання РРО і спробуємо знайти шлях ухилитися від цієї біди. Обговорювати на форумі питання ухилення від оподаткування не вважаю за можливе, бо можна дообговорюватись до кримінальної відповідальності. Думаю, що тема РРО занадно важлива для того, щоб її обговорювати приховано у іншій темі. Тож, створюю спеціальну тему ...

стор.:  12345Наступна
Поточна сторінка:1 з 5


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.