forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

Померлий позичальник
Автор: Ретейл ( )
Дата: 07.09.2007 12:01:25

Доброго дня!
Шановні колеги, підкажіть, будь ласка, як нам формально правильно вийти з цієї ситуації. Спілка наша не комерційна, класична, заснована на базі громади. Кредит нашому товаришу, який передчасно загинув, видавався під поруку іншого товариша. Спадщина відкриватися не буде. Схиляємося до списання боргу за рахунок спілки. В зв’язку з цим виникли наступні питання:
1. Чи обов’язково звертатися до нотаріуса за місцем проживання позичальника або свідоцтво про смерть буде достатньою підставою для списання заборгованості?
2. Чи можемо формувати резерв та здійснювати саме списання частинами, протягом, наприклад, року?

Померлий позичальник
Дата: 07.09.2007 15:52:21

Заплатите податок.

Померлий позичальник
Автор: Ретейл ( )
Дата: 21.09.2007 11:06:49

Дякую. Дійсно, іншого виходу з ситуації ми також не знайшли. Але ось з якого приводу виникають суперечки: чи сплачується лише прибутковий податок (з коефіцієнтом) чи також здійснюються на суму кредиту та нарахованих процентів нарахування як на зарплату (пенсійний фонд та інше)?

І ще, по факту отримання свідоцтва про смерть чи правомочна спілка призупинити нарахування процентів по кредиту?

Померлий позичальник
Дата: 21.09.2007 12:13:21

Рішенням спостережної ради можна припинити подальше нарахування процентів.
Щодо прибуткового податку, надішліть мені листа на samopomich@pochta.ru, щоб у мене виникла адреса вашої електронної скриньки. У мене є цікава рекомендація мого колеги з цього приводу. Я вам її надішлю.

Померлий позичальник
Дата: 21.09.2007 12:46:41

А ще можна так: ICQ#: 382-080-679



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.