forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

Наблюдательный совет КС
Автор: Света111 ( )
Дата: 12.02.2013 13:54:21

А не подскажите где можно найти требования к членам наблюдательного совета? Роспоряжение 1590 на них не распространяется.
А что подразумевает значение выражения "працюють на громадських засадах та ними не
можуть бути особи, які перебувають у трудових відносинах з кредитною спілкою" - то что они зарплату не получают и это не считается фактически работой?

Спасибо

Наблюдательный совет КС
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 12.02.2013 14:58:52

Чи правильно я зрозумів, що працівники Нацкомфінпослуг вирішили створити кредитну спілку?

Наблюдательный совет КС
Автор: Igor ( )
Дата: 12.02.2013 17:12:28

Як працівникам, так і не працівникам Нацкомфінпослуг надам наступну відповідь.
Спостережна рада працює на громадських засадах і не отримує за свою роботу зарплату.
Якщо кредитна спілка порахуває за потрібним оцінити в грошовому вигляді працю спостережної ради, то потрібно окремим питанням це винести на загальні збори. (Для прикладу, надання згоди на укладання договору з членами спостережної ради про надання ними платних професійних послуг (робіт) кредитній спілці ).

Наблюдательный совет КС
Автор: Света111 ( )
Дата: 12.02.2013 18:05:23

В трудовых отношениях имеется ввиду, что работают в ней.
А есть ли какие-то требования к профессиональным качествам членов наблюдатеьного совета? Может ли человек без специального обазования быть его членом? И где это указано?
Спасибо

Наблюдательный совет КС
Автор: Igor ( )
Дата: 13.02.2013 16:28:03

Света111.
Прежде чем отвечать на Ваши вопросы, возникает встречный. Для чего Вам это необходимо? Если Вы создаете кредитный союз, то боюсь что ответов на Ваши вопросы для деятельности союза будет маловато.
Если союз "уверенно" работает, то у него в обязательном порядке должно быть отвечающее требованием Нацкомиссии Положение "Про спостережну раду". Там Вы почерпнете много ответов на свои вопросы.

Наблюдательный совет КС
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 13.02.2013 18:18:11

Та Бог з нею; з метою постановки питання, я маю на увазі. Я думаю, що т у т це не важливо. От, приміром, бджола, носячи мед, думає, що вона робить це з метою їсти його взимку. Ага... У пасічника щодо цього трохи інша думка, і правильна саме вона.
Це я до того, що будь-яка проблема, винесена на форум, її носієм бачиться зовсім інакше, ніж рештою учасників. Але раз уже ми звернули на неї увагу, варто розглянути нюанси, які в повсякденному нашому житті не так очевидні. От, скажімо
Света111 пише:
-------------------------------------------------------
> А есть ли какие-то требования к профессиональным
> качествам членов наблюдатеьного совета? Может ли
> человек без специального обазования быть его
> членом? И где это указано?

Додам від себе: "И если не указано, то почему и до каких пор!??"

Ви думаєте, якщо ця думка прийшла в голову Свети111, то вона не може прийти в голову Директору департаменту-6 чи -7, чи комусь іще, так само далекому від кредитної кооперації, як і Света?
Тобто, як казав Фучік: "Люди, пильнуйте!".
І треба бути напоготові відповідати й на такі питання. Бути готовими довести, що до членів СР не може бути професійних вимог, бо член СР - це не професія, а громадський обов'язок. До речі, у автора 116-го Розпорядження ще вистачило розуму кваліфікаційні вимоги позначити досить обтічно:
"до освіти, досвіду роботи та ділової репутації",
але вже в наступному абзаці він провалюється на рівень "спеціальної професійної підготовки... членів органу управління".
Колись В.Малюк влучно зауважив, що найголовнішим органом управління у нас є загальні збори, потенційними "членами" яких є нп., всі 40 000 членів ПКТ. Отож, не дай вам Бог колись вигадати Положення про загальні збори.
Ну, а щодо вимог до членів СР, Ігор правий - фактично єдиний і найвищого рангу документ, де вони мають бути, це Положення про СР. І кожна спілка в міру власної дурості (і на свою голову) виписує там усі мислимі кренделі стосовно освіти і т.ін. Хоча як на мене, напишіть там "уміти читати і писати", і ніхто вам і "брешеш" не скаже.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 13.02.2013 18:24.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.