forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня123Наступна
Поточна сторінка:2 з 3
Оприлюднення фінансової звітності
Автор: С.Борода ( )
Дата: 14.02.2012 19:36:58

Якими дурницями люди собі голови забивають. Плюньте і розітріть. Кориснішої роботи немає чи що ? Той звіт нікому не потрібнмй, окрім корупціонерів, які на публікаціях звітів руки гріють... 800 грн. ні защо заплати...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 14.02.2012 19:40.

Оприлюднення фінансової звітності
Автор: RETIOP ( )
Дата: 16.02.2012 10:31:28

З іншого боку поки що не знайшов норми в якій чітко вказувалось би на хоч які юридичні наслідки затвердження (незатвердження) фінансової звітності загальними зборами КС.

Оприлюднення фінансової звітності
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 16.02.2012 12:30:55

І не знайдете. Юридична сила такого рішення строго еквівалентна рішенню колгоспних зборів засудити злочини режиму Пол Пота.

Оприлюднення фінансової звітності
Дата: 01.03.2012 13:11:15

я так зрозумів, що можна і не публікувати на веб-порталі звітність, тому що покарання такого й нема?

Оприлюднення фінансової звітності
Дата: 01.03.2012 13:52:53

Неправільно розумієте. Звісно, що не все так просто у питаннях покарання, але на практиці покарати можуть, принаймні, податкова та/або Нацкомфінпослуг. Податкова тому, що Податковим кодексом розширено її права за межі простого збирання податків ще і у бік контролю за дотриманням законодавства суб`єктами господарювання. Ну а Нацкомфінпослуг тому, що це ті самі безпредєльщіки, що і Держфінпослуг.
Інша справа, що довести провину неможливо з підстав, що я виклав у своєму месиджі від 1 лютого у цій темі.



Редаґовано 4 раз(и). Останні правки 01.03.2012 14:44.

Оприлюднення фінансової звітності
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 12.04.2012 12:58:22

У зв’язку з публікацією на головній сторінці цього сайту [www.unascu.org.ua] повідомлення «Щодо веб-сторінок для кредитних спілок:
вважаю за доцільне актуалізувати цю тему, попри те, що В.Малюк, на мій погляд, вичерпно це питання пояснив ще 01.02.12.
Перш за все, респект НАКСУ за готовність допомогти своєму членству вирішити проблему у найбільш адекватний спосіб; це вигідно відрізняє її від жлобської позиції інших асоціацій, що не проти зрубати зі спілок грошиків ні за що. Ми теж, мабуть, заведемо тут таку сторінку. Проте звітність розміщувати на ній я (цього разу, принаймні) не стану з міркувань принципового характеру, які викладені В.Малюком та кредитором ( ) на початку теми.
Переконаний, що для виконання існуючих вимог у тому вигляді, як вони сформульовані, достатньо на пару хвилин кинути фотку на Facebook; ну, може ще скріншот ляпнути.
Так от, у зв’язку з цим хочу провести «громадську експертизу» твердження з вищенаведеного повідомлення: «адреса сайту, на якому розміщено звітність та аудиторські висновки, повинна бути внесена в електронний реєстр ДФП.”, оскільки воно може викликати паніку.
Якщо мався на увазі оцей: [reestr.dfp.gov.ua] , то там не передбачено наявності ні сайту, ані його адреси, а тільки ВЕБ-сторінка, і то (за наявності), нп.:
[reestr.dfp.gov.ua]

Тобто, по-перше, адреса НЕ сайту, а СТОРІНКИ, по-друге, НЕ повинна, а МОЖЕ, по-третє, ніякого зв’язку з фінзвітністю не регламентовано, та й сторінок може бути кілька.
Я не правий?

Оприлюднення фінансової звітності
Дата: 12.04.2012 13:56:48

Я не знаю жодного нормативного акту, який би містив таку вимогу: "адреса сайту, на якому розміщено звітність та аудиторські висновки, повинна бути внесена в електронний реєстр ДФП", або щось хочаб схоже на те.

Оприлюднення фінансової звітності
Дата: 12.04.2012 14:41:19

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 28 серпня 2003 року N 41


Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Я не знаю жодного нормативного акту, який би
> містив таку вимогу: "адреса сайту, на якому
> розміщено звітність та аудиторські висновки,
> повинна бути внесена в електронний реєстр ДФП",
> або щось хочаб схоже на те.



Оприлюднення фінансової звітності
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 12.04.2012 15:24:08

Ви це маєте на увазі, Андрію?:

4. До Реєстру вносяться:
4.1. загальна інформація про заявника, яка включає інформацію:
про місцезнаходження юридичної особи (код території за КОАТУУ, поштовий індекс, область, район, населений пункт, вулиця, номер будинку, номер корпусу /за наявності/, номер офісу /квартири/ /за наявності/) та засоби зв'язку (міжміський код, номер телефону, номер факсу, адреса електронної пошти /за наявності/, адреса веб-сторінки /за наявності/);





Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 12.04.2012 15:25.

Оприлюднення фінансової звітності
Дата: 12.04.2012 16:19:31

Шановний Микола Анатолійович!
Моє повідомлення на сайті стосувалося створюваних сайтів для членів НАКСУ та подальших дій з цим пов'язаних.
Про розпорядження мені сказав юридичний департамент НАКСУ - він все про це знає!

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> Ви це маєте на увазі, Андрію?:

стор.:  Попередня123Наступна
Поточна сторінка:2 з 3


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.