forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2
Положення КС при переліцензуванні
Автор: Oksana2011 ( )
Дата: 28.10.2011 16:13:24

Спасибо Вам, Павел Николаевич, Вы мне очень помогли!

Положення КС при переліцензуванні
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 28.10.2011 19:08:43

Увага!
Павел Николаевич! І Oksana2011 теж!

Приєднані матеріали: ¹#7.doc (176kB)
- застарілий варіант 7-го Розпорядження плюс хтось там вам дофугував цілий мішок гречаної вовни; звичайно, в ДФП зараз одні дебіли, але боюся, що навіть вони відреагують на таку відверту лажу, що у вас там виділена червоним.
Актуальний текст Положення ось за цим лінком
[zakon1.rada.gov.ua]

Положення КС при переліцензуванні
Дата: 29.10.2011 13:54:17

Помоему это вы там устаревшие. ДФП хочет видеть наши положения в таком ракурсе. Я сам долго думал о каких страховых резервах идёт речь, пока не наткнулся на проэкты от 04.07.2011 и 23.06.2011. Но вы Микола тоже правы, если официальный документ на сайте ВР не изменён, то эти проэкты распоряжений не имеют ещё законной силы.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 29.10.2011 13:58.

Положення КС при переліцензуванні
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 29.10.2011 14:51:52

Може, я і "устаревшие".
Але ще раз кажу Вам і всім: наведене Вами положення - в редакції від 26.11.2009. Нині чинне - в редакції від 03.03.2011.
Різницю відчуваєте?
Чи Ви думаєте, що коли до застарілої редакції додати щось із проектів, які не затверджені (дасть Бог, і не будуть), то вийде якраз діюче? :)

Положення КС при переліцензуванні
Дата: 30.10.2011 03:11:09

Посоветуйте как надо. Вы всётаки НАКСУ.

Положення КС при переліцензуванні
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 31.10.2011 11:09:51

Зрозумійте: на питання "как надо"? правильна відповідь: "не надо никак". І то не тільки через те, про що (правильно) говорить В.Малюк. Причина трохи глобальніша. Не треба намагатися, як пише Оксана "чтоб Госфинуслуг понравилось".
Госфинуслуг не подобаємся просто ми (та й ви), бо ми їм "работать мешаем". І ніяке заглядання їм у рот чи куди там, не поможе. Ви пишете "ДФП хочет видеть наши положения в таком ракурсе". Та в одному ракурсі вони бачать і ваші положення, і нас із вами - в гробу.
Що ж до порад; один недурний (все ж таки нобелівський лауреат з економіки) чоловік нещодавно висловився в тому дусі, що от, раз я лауреат, так ви чекаєте від мене якоїсь доброї ідеї. А не чекайте, тому що максимум, що я , та і всі решта, можуть - то це лише застерегти вас від вчинення чергової дурні...

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.