forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
Положення КС при переліцензуванні
Автор: Oksana2011 ( )
Дата: 26.10.2011 16:42:01

При переліцензуванні у Держфінпослуг виникло багати питань до Положень про фін.управління та фін.послуги КС, а саме:
Положення про фін.управління не містить:
- порядку формування та використання фондів КС в розрізі окремих фондів;
- порядку використання резерву ЗПВ від неповернених позичок
Положення про фін.послуги не містить порядку супроводження безнадійних кредитів.
Буду вдячна за допомогу.
Якщо хто може, надішліть на адресу повний зміст цих положень: Soksana-ne@mail.ru

Положення КС при переліцензуванні
Дата: 26.10.2011 17:17:24

Оксаночка, Ваша проблема зрозуміла, нажаль я ні чим допомогти не можу, крім поради не зв`язуватись з ліцензіями і бути справжньою кредитною спілкою, тобто працювати на паях. Чекайте, може хтось поможе. Але не плодіть нових тем, будь ласка. Доречі, у мене є простенький сайт: [malyuk.pochta.ru] Пошукайте там, може знайдете щось корисне для себе.




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 26.10.2011 17:19.

Положення КС при переліцензуванні
Дата: 28.10.2011 13:24:17

Я уже переделал. Они внесли изменения в Положення №7 про нормативы деятелиности КС. Касаются депозитов и РЗПВ

Положення КС при переліцензуванні
Автор: Oksana2011 ( )
Дата: 28.10.2011 13:35:36

Павел Николаевич, если вам не трудно, бросьте на почту Soksana-ne@mail.ru ваши изменения. Положення №7 с изменениями я уже прочитала, а вот как конкретно его написать, чтоб Госфинуслуг понравилось, не знаю :))) Спасибо!



Положення КС при переліцензуванні
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 28.10.2011 14:07:36

Oksana, не старайтесь, "чтоб Госфинуслуг понравилось". Знаю історію звернень по ліцензії близько двох десятків кредитних спілок, не з розповідей, документально. ЖОДНА - Ви розумієте? - ЖОДНА спілка з тих, що ліцензії отримали, не уникла сплати певної суми, "чтоб Госфинуслуг понравилось". З тих хто не отримав досі - одна судиться, решта вшосте і всьоме переписують - хто положення, хто звітність. Не питайте, чому. Ось Вам лінк - подивіться, може що зрозумієте. "Иных, -правда- уж нет...". Але залишилися ж ті, кого підбирали - хто? і - для чого? Не для того ж, щоб Ви (чи положення Ваші) їм подобались...
[www.dfp.gov.ua]

Положення КС при переліцензуванні
Автор: Oksana2011 ( )
Дата: 28.10.2011 14:12:15

Дякую за відповідь...Хоча і не дуже радісну)))

Положення КС при переліцензуванні
Автор: кредитор ( )
Дата: 28.10.2011 14:30:28

Подивився на склад комісії...



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 28.10.2011 14:33.

Положення КС при переліцензуванні
Автор: кредитор ( )
Дата: 28.10.2011 14:31:09

М-да... Чекатило виглядав якось людяніше... ;))

Положення КС при переліцензуванні
Дата: 28.10.2011 15:10:51


Ужиться злу с умом не суждено и остаётся что-нибудь одно. (Санаи Абу-ль-Маджд Мадждуд ибн Адам)

Положення КС при переліцензуванні
Дата: 28.10.2011 15:20:05

Вот сам текст Положення№7 с изменениями и дополнениями. То что красным надо добавить в свои Положения или заменить. Разберётесь

Приєднані матеріали: ¹#7.doc (176kB)  
стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.