forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  1234567891011Наступна
Поточна сторінка:1 з 11
От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 01.09.2011 15:32:58

Новый руководитель Госкомиссии по регулированию рынков финансовых услуг может быть назначен уже 6 сентября. По неофициальной информации, наиболее вероятный претендент на эту должность – нынешний замглавы Госфинуслуг Виктор Берлин
[delo.ua]

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 12.09.2011 18:02:13

Проти Волги порушено ще одну кримінальну справу

У ході розслідування кримінальної справи за обвинуваченням Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 368 КК України встановлено, що останній у 2010 році прийняв на державну службу до Держфінпослуг особу, яка надавала йому послуги водія та одержувала державні кошти у якості заробітної плати на посаді головного спеціаліста одного із відділів.
[www.gp.gov.ua]
[www.pravda.com.ua]

Думаю, що "послуги водія " - то ще не найменш кваліфікована робота, яку тільки і вміли виконувати (та й зараз виконують) головні, не дуже головні та інші "спеціалісти" майже всіх відділів цієї славетної контори. А ми тужимося, подаємо цим "інтелектуалам" всякі концепції, зауваження, пропозиції, а тоді дивуємося - чого ж воно нічого не проходить і не виходить... Регулятори, .....



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 12.09.2011 18:47.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: кредитор ( )
Дата: 14.09.2011 23:21:45


От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 15.09.2011 13:29:41

Водій екс-голови Держфінпослуг Василя Волги підробив диплом про вищу освіту, який використав при оформленні на державну службу.
Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.
Як відомо, Волга оформив свого водія на посаду головного спеціаліста в одне з підвідомчих управлінь, в результаті чого шофер незаконно отримував від держави зарплатню. За цим фактом було порушено кримінальну справу.
У ході розслідування справи Генпрокуратура з'ясувала, що водій використав підроблений диплом про отримання вищої освіти.
Проти нього порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого частиною 2 статті 358 Кримінального кодексу – складання завідомо підроблених офіційних документів.
[www.pravda.com.ua]

Жаль, не встиг боцман на повну потужність розгорнути діяльність свого поліграфічного підприємства. А то не тільки б дипломи своїм шоферам та кухаркам виготовляв, а й шенгенськими візами приторговував би.
Взагалі-то, судячи по якості нормативно-правових актів ДФП та й усієї документації, доступної для огляду, прокуратурі слід було поцікавитися також справжністю документів про середню освіту...

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 16.09.2011 10:51:17

Екс-голова Держфінпослуг Василь Волга заявляє, що перед своїм арештом розкрив злочинні фінансові схеми, про які не встиг доповісти президенту.

[www.pravda.com.ua]

Не встиг, ага...
Щоб за президентом встигати, треба не шофера головним спеціалістом оформляти було, а вертольотчика.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 13.10.2011 21:16:34

Не бажаючи множити різнотемність, вирішив наступною реплікою реанімувати цю тему, хоча на початку мав на увазі дещо інше...
Хочу звернути увагу на останні дії НБУ: 1."паспортизацію" обміну валют; 2. посилену ідентифікацію клієнтів банків; 3. посилення контролю над платіжними системами. Не сумніваймося, далі буде. Виглядає ніби смішно, але на повному серйозі заводиться тотальний контроль. Над фінансами в першу чергу.
Дєдушка Лєнін трохи скромничав, кажучи: "соціалізм - ето учот і контроль". Соціалізм передбачав також соціальний захист. Приберіть з соціалізму соціальні гарантії - що залишається? "учот і контроль"? Ні, залишається фашизм.
А тепер подумаймо: на чорта тоталітарно-поліційній державі, яка прагне контролювати і тримати на обліку ВСЕ, такий геморой, як кредитна спілка? Грошей там мало (нецікаво), зате всі операції - готівкою (небезпечно!), онлайн-контроль встановити практично неможливо, це вам не банк, керівника злякати майже нема чим, потиснути, щоб кредитував (не кредитував) певну особу - нема на що тиснути, та й нерентабельно, та й що то за особа, та й який там кредит, але ж їх багато, а може бути ще більше... І народ розбещують - замість залазити в борги до Ріната Леонідовича чи Коломойського, воно пхається в спілку; замість іти на завод чи в шахту, воно своє мале підприємництво кредитує...
От і народжуються ідеї - від просто "похороніть" (с) до позбавлення ліцензій / введення нових ліцензій, обкладення новими платежами, введення вимог, які неможливо виконувати і т.ін.
Коротше, прогноз напередодні професійного свята - оптимістичний: давитимуть.
Правильно казав головний давильник: беріть лопати...
Окопуйтесь.
Вила теж згодяться.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Igor ( )
Дата: 14.10.2011 13:01:08

Микола Т. : "Коротше, прогноз напередодні професійного свята - оптимістичний: давитимуть."
В цьому не залишилось жодного сумніву.
І взагалі постає риторичне питання : Чого ми досягли і куди рухаємось за майже 20 років діяльності?
Жодних цивілізованих правил гри і якоїсь перспективи розвитку.
Частково оговтавшись після чергової фінансової кризи, частина лідерів кредитних спілок зі значним капіталом знову почали нагадувати, що їм тісно працювати в умовах нинішнього закону. Знову згадали про переказ коштів, асоційоване членство юридичних осіб тощо.
В цей самий час всі забули, що частина кредитних спілок просто виживають. Маючи незначні активи, обкладені кожен раз новими вимогами і платежами вони змушені жевріти. Практично спілка з активами до 1 млн. грн. (що цілком достатньо для невеликого населеного пункту) може мати при нинішніх поборах в кращому випадку лише 3 працівника з зарплатою біля 2000 грн.
Так склалося, що раніше більшість кредитних спілок мали ліцензію і цілком нормально працювали без порушень не один рік. І якщо б під час кризи декілька невеликих спілок "збанкрутували", то ніхто і не замітив би. Більшість проблем виникло саме у великих спілках. Хоча причини тут також різні.
Але як підсумок їх діяльності - негативний імідж кредитних спілок, закручування гайок зі сторони держрегулятора. Саме під виглядом турботи за громадян, вкладників депозитів у кредитних спілках виникли штучні барєри в отриманні ліцезії. Знову чергові побори у вигляді взяток, внесків і т.п.
Фактично, стався водорозділ на 2 групи. Ті хто працює з ліцензією (як правило це "сильніші" кредитні спілки) і ті, що її отримати не можуть (як правило "біднота"). Друга група перейшла на роботу з додатковими пайовими внесками. Думаю, В. Малюк, сказав би, що обставини змусили частину кредитних спілок згадати кооперативні принципи. Але є одна проблема, на маленькі кредитні спілки вже давно ніхто не дивиться, вони нікого не цікавлять і головне, що діяльність кредитних спілок оцінюють саме по показниках великих КС. Але там де крутяться великі гроші і увага всіх значно більша : чиновників, шахраїв, контролюючих органів і т. д. Незалежно від активів, всі кредитні спілки знаходяться в одній лодці. І пробоїну в ній (незалежно від її причини) відчувають всі.
Кредитна спілка вже давно стала комерційним проектом. Кількість кредитних спілок різко зменшується. І одна із причин - практино не відкриваються нові спілки. В цьому році до мене підходили двічі люди, які хотіли відкрити кредитні спілки в районних центрах. Почитали наше законодавство і вирішили, що це цілком реально. На жаль, після того як я їм розповів про реальні затрати і реалії життя, охота в них відпала.
Звичайно, можна було б запропонувати відкрити філію, але для цього потрібно було б вивчити людей, їхні можливості працювати в умовах кризи і т.д. І взагалі, якщо йти за логікою створення філій, то можливо потрібно всім укрупнитись і цілком достатньо буде 2 спілки зі своїми філіями по різні сторони Дніпра .....
На даний момент різними групами обговорюється чергова концепція розвитку кредитних спілок. Погляди досить різні. Проте потрібно не зробити чергової помилки, думаючи лише про свої меркантильні інтереси. Потрібно обєднуватись, хоча б, на першому етапі, у поглядах на реальний розвиток кредитної коперації. А в умовах нинішньої влади це більш ніж актуально.
Не будьте пасивними.

P.S. Новини про кредитні спілки на своєму сайті почав розміщувати Держфінмоніторинг: Викрито трьох членів ОЗГ [www.sdfm.gov.ua]

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Дата: 14.10.2011 17:45:06

Кожного дня отримую чергову порцію переконання про те, що треба якомога скоріше згортати будь-яку діяльність (і не тільки кредитноспілкову, а будь-яку, тобто, - всю), поки ще, принаймні, на волі ... Або у тінь, або на дачу, - картоплю садити ... Працювати, я маю наувазі чесно працювати, стало абсолютно неможливо у будь-якій сфері. Нікого не цікавить, чи ти додержуєся закону, чи ні, чи ти правільно сплачуєш податки, чи ні. Приходить черговий контролюючий орган і пише акт про порушення ... Акт про порушення, якого і близько нема. Чиновник, той що перевіряє, він абсолютно не зацікавлений у тому, щоб суб`єкт господарювання працював за законом. Навпаки, у нього ціль - скласти акт! І кожний перевіряючий мусить скласти свій акт. Ніякої відповідальності за ту ахінею, що написав у акті, чиновник не несе. Ну, склав він акт, а що далі? А далі, - або плати страшенний штраф, або спробуй доведи, що то не так ... Ні, звичайно можно не доводити до такого акту, а заплатити чиновнику за правильну перевірку ... Акт однак буде, але значно м`якший. Але у такому випадку питання: а навіщо додержуватись закону? Собі дорожче ... Роби, що заманеться. А як прийшла перевірка, то дай грошей, і знову роби, що заманеться ... До цього спонукає нас наша держава. Інакше у тінь ... І мабуть треба мершій у тінь... Або на дачу, - картоплю садити ... А ви, - концепція розвитку, не будьте пассивними ... Дійсно, треба кидати ту кооперацію та за вила братися ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 18.10.2011 16:28.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: кредитор ( )
Дата: 14.10.2011 19:36:21

На мою думку, не траба передчасно панікувати, аби самим собі не нашкодити. Паніка в наших рядах смерті подібна. Ніколи нам не жилось легко і мабуть не буде, але ми вже призвичаїлись до екстріму. Якби це був мій особистий кіоск на ринку, я б забрав з нього товар і закрився б за 1 день. І спав би спокійно хоч і втратив би свої кошти. Підкреслюю - свої. А в спілці на мені висить купа чужих грошей і зобов"язань, які так швидко не вирішуються. Закрити спілку не так то просто. Тому давайте не будемо особливо привертати до себе увагу, репетувати "Караул, грабують !", а продовжимо настійливо й уперто робити нашу, корисну для суспільства, справу.




От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 15.10.2011 12:11:17

Оце прочитав чотири наші останні пости; знаєте, хочеться, як у тому анекдоті, сказати: "і ти правий, і ти правий... І ти теж правий." Дійсно, ми всі говоримо не просто ПРО одне й те ж; ми говоримо одне й те ж. І те ж саме говорять автори Стрийської ініціативи. Загалом ситуацію можна описати за допомогою такого прикладу: скажімо, люди народилися лише весною цього року; швидко виросли, і жили власне лише протягом літа. Та ось помалу настає зима. В'яне трава, облітає листя, не стало яблук, холодно і т.ін. Ми ще не знаємо, чи це зміна лише погоди, чи клімату взагалі. Вірити у настання нової весни можна і треба, але готуватися слід усе ж таки до зими. Більшість воліє робити вигляд, що нічого такого не сталося; але на людях мислячих, яких завжди меншість, лежить відповідальність - не просто помітити зміни, але зрозуміти, що відбувається, а відтак - придумати, що робити за таких обставин. Обговоренню, як на мене, підлягають усі варіанти - від дачі до дачі здачі.

стор.:  1234567891011Наступна
Поточна сторінка:1 з 11


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.