forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

Цікаво, що ж Ви пишите у своїх договорах?
Дата: 21.05.2007 17:39:27

Шановні колеги, хочу звернути Вашу увагу на одну норму у Ліцензійних умовах, а саме: у п.3.10 є таке: «Кредитна спілка зобов'язана здійснювати діяльність з надання фінансових послуг ... на підставі договору, який має відповідати ..., а також містити: ... «положення про умови дострокового розірвання договору та порядок здійснення розрахунків». Ну що, не бачите помилки? Ні? Якщо Ви не юрист, - то не біда, а якщо юрист, - то справи кепські.
А так: ч.2 ст.653 ЦК України «У разі розірвання договору зобов'язання сторін припиняються»? Ну що зрозуміли?
Цікаво, що ж Ви пишите у своїх договорах з приводу розрахунків за розірваними договорами?

Цікаво, що ж Ви пишите у своїх договорах?
Автор: Serzh ( )
Дата: 22.05.2007 00:27:01

Мимоволі згадав рядки Т.Шевченка:

"Коли діждемось Вашингтона
З новим і праведним законом
І діждемось таки колись".

Лишається сподіватись, що Держфінпослуг прочитавши внутрішні положення кредитних спілок, РОЗПОЧНЕ ЧИТАТИ :) ВЛАСНЕ ПОЛОЖЕННЯ про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, в п.2 якого зазначено:

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією та ЗАКОНАМИ України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.

До того часу, як Держфінпослуг не прочитає власне Положення та внесе відповідні зміни до своїх Розпоряджень (це не єдиний недолік, погодьтесь), в договорах так і писатимемо "дострокове розірвання",
"порядок розрахунків", не поєднуючи їх :)

Цікаво, що ж Ви пишите у своїх договорах?
Дата: 22.05.2007 21:25:33

Ось ще у абзаці п.3.10 знайшлось аналогічне: "порядок нарахування та виплати процентів (методи нарахування процентів, періодичність виплати процентів та форму розрахункутощо), у тому числі при достроковому розірванні договору (стосується діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки);"
Шановні колеги - юристи, що скажете з цього приводу? Чи Вас тут більше не лишилося? То де Ви?

Цікаво, що ж Ви пишите у своїх договорах?
Дата: 22.05.2007 22:08:15

Шановний Serzh, згоден я з Вами і з Тарасом Григоровичем теж. Але останній писав ще й таке: "Поховайте та вставайте, кайдани порвіте..." Ні, борони боже, я не кличу Вас до революції. Це просто так, прийшло на думку. Але чомусь ми відчуваємо безаконня тільки тоді коли воно сталося і коли його виправити вже вкрай важко навіть тому хто припустився того беззаконня. Чому не бігти поперед того беззаконня та не вживати заходів до того, щоб воно не сталося. Ну є ж нормальні, цивілізовані, законодавчо врегульовані механізми навіть у нашій "правовій" країні. Ну не випадково ж ДФП на своєму сайті вміщує проекти своїх нормативних актів. Чому своєчасно не реагувати відповідним чином на те, що у тих проектах нормативних актів не подобається чи є таким, що не відповідає законам. Наприклад останнє таке: [www.dfp.gov.ua][tt_news]=6754&tx_ttnews[backPid]=62&cHash=15e972f0bb. Мені цікаво, як багато звернень було до ДФП з того приводу? Невже все що там є, - все подобається? Ні, чогось чекаємо. Тож ДФП має дбати про законність, а ми ні? Хіба те нас не стосується? Потім, коли вже буде пізно, будемо знов сварити ДФП і чекати Дж.Вашингтона. Тож чекати залишилось недовго. Ні не Дж.Вашингтона, а хибних змін до Положення №7. А може заздалегіть попіклуватись про те, щоб ДФП знову не припустилось помилок. Чи Вам дійсно там все подобається? Чи Ви дійсно не бачите там беззаконня? Як не бачите, то можу показати. Serzh, під "Ви", я розумію не Вас особисто.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.