forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня123456Наступна
Поточна сторінка:2 з 6
Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: victor ( )
Дата: 03.02.2011 19:05:36

В Госфинуслуг обыск.

[www.pravda.com.ua]



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 03.02.2011 21:05.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 03.02.2011 19:12:26

Ага, тож-то у них сьогодні жоден телефон не відповідав...

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Дата: 03.02.2011 22:15:43

Во-во, мы тоже целый день звонили, - фиг дозвонились ...

"При цьому глава Держкомісії нагадав, що неодноразово заявляв: якщо у відомстві хтось бере хабарі, то він зробить все, щоб покарати цю людину". (Цитата вот отсюда: [www.pravda.com.ua]) Получается, что это Волга "зробив все, щоб покарати" взяточника ...



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 03.02.2011 22:20.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 04.02.2011 09:17:51

Та нє, боцман мав на увазі, що хабарі братиме тільки і виключно він сам.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Дата: 04.02.2011 10:04:27

Може й так ... Ось тут: [ord-ua.biz] людина на ім`я mozya висуває третю версію: "А тут как Фоменко говорил: “Если Вас съели, то у Вас остается только два выхода…” Либо “отмазывать” приспешника и “отмываться”. Либо “клеймить” позором “пригретую на груди змею”!!!".

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Дата: 05.02.2011 12:54:36

ВАКС сказала ТАК!!! Волговським регуляторним зборам.
У зв`язку з тим, що ссилки не працюють адресу матеріалу вказую так: [www.vaks.org.ua], Головна (Новини), 3.02.2011 ВАКС висловила своє ставлення до проекту Держфінпослуг, який стосується регулятивних зборів у сфері регулювання ринків фінансових послуг, Повний текст листа читайте тут.
Я кілька разів уважно перечитав той лист. Я у ньому бачу "ТАК". Чому? А тому, що я не бачу категоричного "НІ". Я розумію, що це, так би мовити, дипломатія ... Але, на мою думку, це не той випадок, коли варто гратися у сюсі-пусі. Це той випадок, коли треба твердо казати "НІ". І казати треба так, щоб іншого разу не виникало навіть бажання ... І для такого "НІ" ще є і законодавчі підстави, а не тільки те словоблудіє, що міститься у листі ...



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 05.02.2011 12:58.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: victor ( )
Дата: 05.02.2011 13:08:44

Ми теж звернули на це увагу. Гидко читати. Маючи таких "друзів" як ВАКС - ворогів не треба.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 08.02.2011 16:04:42

[www.vaks.org.ua] ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
Цитую:
"Ми усвідомлюємо, що першопричиною такого стану справ є діяльність кількох десятків структур, що за своєю суттю не мають нічого спільного з класичною кредитною кооперацією і є ризиковими бізнес-проектами окремих осіб, які, реалізуючи сумнівні фінансові схеми, утворюють негативний публічний фон для сприйняття громадськістю всього кредитного руху."

Дивна позиція.
Навіть для мене - не надто поінформованого не такого вже й фахівця - є цілком очевидною інша, набагато першопричинніша першопричина "такого стану справ". І спричиняє ту причину тотальна корумпованість одних та безоглядна сервільність інших.




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 08.02.2011 16:42.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Дата: 08.02.2011 19:02:55

Очередной шедевр словоблудия авторства ВАКСовских функционеров ... Читал, читал ... Вроде по-отдельности все понятно, но не могу понять, что всем этим хотели сказать?
А что это значит: "Користуючись нагодою, ВАКС висловлює ..."? Какой такой "нагодою"? Сами "нагоду" создали, сами ею и воспользовались?



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 08.02.2011 19:11.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Дата: 11.05.2011 13:19:12

З сайту ВАКС: "10.05.2011 За участю представників ВАКС і НАКСУ відбулося робоче засідання в Держфінпослуг ... ВАКС надала для обговорення пропозиції: .... щодо членства в кредитній спілці." І ось він сам документ: [www.vaks.org.ua]
Суть пропозиії ВАКСи така: "членами кредитної спілки можуть бути юридичні особи".
Любі мої друзі, як би вам, чи нам не кортіло те зробити, як би нам не хотілося розширити поле позичальників та вкладників, та ще і такими привабливими, а іноді могутніми, як підприємницькі юрособи, але я вас закликаю не робити того ніколи, бо з моменту, як те найде втілення у законі, на кредитних спілках можна ставити жирний хрест. Чому? А тому, що у рамках неприбуткової організації поєднуються одночасно і фізичні особи, і суб`єкти підприємницької діяльності. Створюються напрочуд гарні умови для ухилення від оподаткування ... При тому, все буде відбуватися виключно у рамках закону ... Я не буду тут описувати можливі схеми, але якщо не розумієте, то хоча б повірте мені на слово. Деякий час те неподобство проіснує, з`являться нові спеціалізовані кредитні сілки - хаміліони для реалізації таких схем тощо ... Через деякий невеликий проміжок часу держава зрозуміє що то воно сталося, і за таких умов у неї не буде іншого виходу, як щонайменше забрати у кредитних спілок статус неприбутковості, а про гірші варіанти я не хочу і думати. То буде кінець. Любі друзі, схаменіться, зупеніться, не робіть дурості ... Назад не буде вороття. Досить того, що ви накоїли з депозитами, з державним регулюванням тощо.



Редаґовано 4 раз(и). Останні правки 13.05.2011 12:29.

стор.:  Попередня123456Наступна
Поточна сторінка:2 з 6


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.