forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  123456Наступна
Поточна сторінка:1 з 6
Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Дата: 31.01.2011 22:50:24

Першождерела:
[vaks.org.ua]
[vaks.org.ua]

Сучасна редакція ЗУ "Про фінансові послуги ... " передбачає, що штраф за порушення може бути накладено лише на суб`єктів підприємницької діяльності. Тобто, до кредитних спілок штраф застосовуватись не може. ДФП хоче провести деякі правки у Законі, але не чипає того, що штраф платять тільки суб`єкти підприємницької діяльності. І аж тут ВАКС поправляє ДФП і "розумно" пропонує:

"Не має послідовності у підготовлених проектах - замість "суб`єктів підприємницької діяльності" пропонується застосувати "учасники фінансових ринків, крім споживчих послуг".

Тож ВАКС пропонує поширити застосування штрафу на кредитні спілки!!!



Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 01.02.2011 09:33.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: victor ( )
Дата: 01.02.2011 16:59:14

Звичайно, це не самі вони придумали. Їм то воно для чого ? Це придумали в ДПА, де і зліпили цю бамагу, принесли в Держфінпослуг, а ті викликали ВАКСівське начальство і наказали підписати. Бюджет наповнювати треба і заодно спілки хоронити... :((

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Дата: 01.02.2011 18:58:59

Я думаю, що ще не все так погано. Я думаю, що хтось написав дурню, а інший хтось, хто мав би відповідальніше ставитися до своїх посадових обов`язків, недоглядів. Зникнення цих документів (ссилки більше не працюють), свідчать про те, що сталася помилка. Тут, як кажуть, ніколи не помиляється лише той, хто нічого не робить. Але рівень такий, що права на помилку нема. Помилка може коштувати дуже дорого. Треба більш уважно і більш відповідально ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 02.02.2011 20:08.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: OrbitWhite ( )
Дата: 01.02.2011 21:09:18

Да уж... после того, как они поддержали все действия Волги от них можно ожидать чего угодно!!!


victor пише:
-------------------------------------------------------
> Звичайно, це не самі вони придумали. Їм то воно
> для чого ? Це придумали в ДПА, де і зліпили цю
> бамагу, принесли в Держфінпослуг, а ті викликали
> ВАКСівське начальство і наказали підписати. Бюджет
> наповнювати треба і заодно спілки хоронити... :((



Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 01.02.2011 23:31:44

Досягнення ВАКС
1.Збільшення платні за отримання ліцензій
2.Створення та впровадження системи при якій отримання ліцензій починаеться з 5000 дол.США
3.Впровадження технології Оленчика-Дзьобака по введенню тимчасових адміністрацій , деребану активів та розвалу КС
4.Внесення пропозиції , яка дає можливість узаконити стягнення штрафів з КС
ЩО ДАЛІ ???

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: Сашко ( )
Дата: 02.02.2011 15:28:08

Зважаючи на те, що Волгу досі чомусь не звільнили буде повна "буратінізація" всієї кредитної кооперації.

Oleksandr пише:
-------------------------------------------------------
> ЩО ДАЛІ ???



Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 02.02.2011 16:33:25

Волгу не звільнили не "чомусь", а тому, що бережуть наступника (чи то він сам бережеться). Парашу виносять, коли вона повна.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Дата: 02.02.2011 20:15:45

Здається, я помилився щодо ВАКСу. Дивіться щодо п.4 ст.1 ст.41 ось тут:

[www.vaks.org.ua]

[www.vaks.org.ua]

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Дата: 03.02.2011 10:11:02

Щось ссилки знов не працюють. Тоді шукати треба так: сайт [vaks.org.ua] , розділ "Новини", за 31.01.11 таке: "До державних органів направлено зауваження та пропозиції ВАКС до проекту закону щодо застосування тимчасових адміністрацій як інструменту відновлення платоспроможності небанківських фінансових установ", порівняльна таблиця, щодо п.4 ст.1 ст.41.

Думаю, що у справі призначення тимчасової адміністрації взагалі підхід неправільний. Держава не має права відсоронювати всі органи управління. Загальні збори і спостережна рада відсоронюватись не можуть взагалі ніколи, бо це є фактично відсторонення власників від власності, тобто позбавлення права власності. Це є порушення, як мінімум, Конституції України. Що стосується відсторонення інших органів управління, то моя думка така, що це має відбуватись тільки за рішеням суду. А отже всі поправки ВАКСУ мали б носити саме такий характер.

Як ВАКС представляє та захищає права кредитних спілок
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 03.02.2011 10:54:44

Мені здається, що фундаментальна причина всіх цих (та багатьох інших) недоладностей у регуляції - трактування кредитної спілки як ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ структури. Викликано це, на мою думку, частково тупістю як чиновників, так і спілчанських функціонерів, а частково - шкурністю і тих, і інших, бо бюрократам так зручніше (та й прибутковіше), а "представники громадськості" ніби "вступають на службу" з усіма приємними для лакеїв наслідками.

стор.:  123456Наступна
Поточна сторінка:1 з 6


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.