forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2
Про захист персональних даних
Дата: 28.01.2011 16:21:02

При заполнении анкеты у нас внизу была пометка что согласен чтоб мы пользовались информацией.Минус что ст.12 надо давать письменный ответ о его правах.Ещё одна лишняя бумажка.

Про захист персональних даних
Дата: 28.01.2011 16:57:28

Павел Николаевич, "пометка что согласен чтоб мы пользовались информацией" - это не то, что надо. А надо примерно так: "даю згоду на безстрокову обробку моїх персональних даних без жодних обмежень з метою виконання статутних завдань кредитної спілки та вимог законодавства України".
И "ответ" не ответ, а намного больше ... И документик у вас, должен остаться, что лицо письменно уведомлено ...

Про захист персональних даних
Дата: 28.01.2011 18:55:27

Вячеслав, я это и имел ввиду.Хорошо что завели эту тему.А кому кстати известны контакты этого нового уполномоченного госоргана по защите персональных данных,или это типа госрегистратор при исполкоме?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 28.01.2011 19:08.

Про захист персональних даних
Автор: Igor ( )
Дата: 28.01.2011 20:35:47

п. Вячеславе! Ви гарно написали. Але частково бентежить одна фраза з закону : на договірній основі.
Тому питання в юридичній площині. Доповнення до тексту вступної заяви можна вважати як договірну основу?
І питання до всіх. А як бути з членами спілки, що втратили звязок з КС?

Про захист персональних даних
Дата: 28.01.2011 22:11:54

Написав я, але не я автор, а, так вийшло, що співавтор. Я додав тільки одне, але дуже важливе слово.
Igor, не розумію чого Вас так бентежить та договірність і розпорядники баз даних? Може Ви щось не так зрозуміли з того закону? Чи у Вас якась особлива схема роботи, що у стосунки член спілки - спілка ще якимсь чином задіяна третя особа - розпорядник?
А що стосується Вашого останнього питання, то давайти поки що обійдемося без каверзних запитань. У мене таких запитань є безліч. Тільки відповідей на них нема. Давайте, хоч як небудь спробуємо виконати той закон, а потім буде видно.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 28.01.2011 22:13.

Про захист персональних даних
Автор: Igor ( )
Дата: 29.01.2011 15:37:01

Працюємо ми як звичайні кредитні спілки. А мав я на увазі під договірною основою договір (двухстороння угода), а написана заява - дія одностороння.

Про захист персональних даних
Дата: 31.01.2011 14:33:37

Я не буду стверджувати, що згода на обробку є одностороннім правочином (бо, на мою думку, щось воно не дуже вписується у визначення ст.202 ЦК України), але Закон не вимагає договору, а тільки односторонньої згоди.

У зв`язку з тим, що у мене (і не тільки у мене) є багато питань, щодо цього закону, змушений був перечитати ту Конвенцію, нібито на підставі якої виник той Закон. Я був дуже здивований, але Закон і Конвенція про різне ...



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 31.01.2011 14:40.

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.