forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:8 з 11
СПАСИБО ТОВАРИЩУ ВОЛГЕ ЗА НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!
Автор: кредитор ( )
Дата: 12.03.2011 19:39:15

[dengi.ua]

Мабуть співробітники навчання не проходили, тому й крали...:))



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 12.03.2011 22:24.

СПАСИБО ТОВАРИЩУ ВОЛГЕ ЗА НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 12.03.2011 19:58:24


Оцей лінк працює
[dengi.ua]

А от у нормальній державі слід було б законодавчо зобовязати проходити навчання з діяльності КС
1. Працівників ДФП
2. Податківців
3. Ментів
та іншу наволоч, яка лізе щось перевіряти в КС. Без сертифіката - не пускати й на поріг.

Також не завадило б підучуватися тим, хто береться писати про КС в ЗМІ, навіть репортерам,
бо поки второпаєш, що воно хотіло написати, голова обертом іде.

СПАСИБО ТОВАРИЩУ ВОЛГЕ ЗА НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 13.03.2011 00:15:00

Цілком підтримую Миколу Т. Контролерів -на навчання.

СПАСИБО ТОВАРИЩУ ВОЛГЕ ЗА НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 13.03.2011 11:42:47

Як свідчить звіт ДФП про виконання кошторису цієї контори,
[www.dfp.gov.ua]
вчитися вони не хочуть і не будуть. Зверніть увагу - 268 регуляторів, яким на зарплату пішло за рік 19 млн.грн., (по 6000 щомісячно на рило) витратили на підвищення кваліфікації 1400 грн. Прописом: ОДНУ ТИСЯЧУ ЧОТИРИСТА. НА ВСІХ!

Та й то, я думаю, віддали за навчання двірника протипожежній безпеці.

СПАСИБО ТОВАРИЩУ ВОЛГЕ ЗА НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!
Автор: Юра ( )
Дата: 14.03.2011 17:18:00

Здається, це про нас!
[emixal.livejournal.com]

СПАСИБО ТОВАРИЩУ ВОЛГЕ ЗА НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!
Дата: 14.03.2011 20:08:36

Шановні друзі, може я щось пропустив та трохи не в такт ..., але я сьогодні зовсім випадково натрапив на такий Васін законопроект: Проект розпорядження Держфінпослуг «Про внесення змін до Положення про здійснення фінансового моніторингу фінансовими установами».
Щось на сайті ДФП він мені не зустрічався, а ось тут: [rp.org.ua]
Так от, я його трохи читанув, - зухвале беззаконня ... Ось, наприклад:"2.3. Відповідальний працівник призначається за посадою на рівні керівництва установи та повинен працювати в установі за основним місцем роботи". Це яким таким українським законом передбачено, що відповідальний працівник повинен працювати в установі тільки за основним місцем роботи? А звідки у ДФП право на таку нормотворчість? Далі - ще ліпше: довідки з органів внутрішніх справ, письмовий висновок про ділову репутацію тощо ...

Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Навіть згвалтована янучарами Конституція України ще досі міситить цю норму.

СПАСИБО ТОВАРИЩУ ВОЛГЕ ЗА НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!
Дата: 14.03.2011 20:32:21

А ще таке мені дуже сподобалось:

"Аналіз регуляторного впливу

...

3. Альтернативні способи досягнення встановлених цілей

Альтернативних способів досягнення зазначених цілей немає.

Оскільки одним із основних завдань Держфінпослуг є здійснення державного регулювання та нагляду за наданням фінансових послуг і додержанням законодавства у цій сфері, питання, що виникають при здійсненні фінансового моніторингу в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, не можуть бути вирішені за допомогою ринкових механізмів чи іншим способом.

...

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

Вплив зовнішніх факторів на дію акта відсутній.

Вимоги, встановлені актом, є простими для виконання.

...

6. Визначення очікуваних результатів прийняття регуляторного акта

...

Сфера інтересів суб’єктів господарювання

Удосконалення порядку застосування суб’єктами первинного фінансового моніторингу процедур здійснення фінансового моніторингу. Підвищення репутації, довіри громадян та іноземних партнерів.

Додаткових витрат не потребує

Сфера інтересів громадян

Не поширюється"

СПАСИБО ТОВАРИЩУ ВОЛГЕ ЗА НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!
Автор: Андрей С. ( )
Дата: 19.07.2011 16:41:01

Самое свежее !!!! [news.zn.ua]

СПАСИБО ТОВАРИЩУ ВОЛГЕ ЗА НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!
Автор: Igor ( )
Дата: 19.07.2011 18:50:48

В Госфинуслуг только узнали о задержании Волги [money.comments.ua]

СПАСИБО ТОВАРИЩУ ВОЛГЕ ЗА НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 20.07.2011 09:23:52

Вітаю всіх з м'якою посадкою. А в першу чергу тих, хто попри викручування рук та всі фашистські прийоми з перекривання кисню спілкам за ці півтора року не заплатив цій банді жодної копійки - ні прямо, ні через посередників. Саме це не дозволило боцману виконати фінансовий план зборів у общак - і ось результат: відмашка, "Лаврентий Палыч Берия не оправдал доверия".
Не факт, що наступний буде мудріший. Але факт, що коли не давати їм жерти нас, вони жертимуть одне одного.

[podrobnosti.ua]
[censor.net.ua]
[www.gp.gov.ua]



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 20.07.2011 16:55.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:8 з 11


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.