forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

УКРАЇНА МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ ГЕРОЇВ
Автор: anyuta ( )
Дата: 21.12.2006 18:39:36

Шановна громадо!
Розкажу як Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (ДФП) розправляється з кредитними спілками, а саме:
1.кредитні спілки створені спільнотою громадян і призвані кредитувати один одного через посередника –кредитну спілку, самосійно вирішувати кредитну політику, несучи повну відповідальність за збереження вкладів своїх членів.
Загальні збори членів КС вибирають керівні органи і люди вибирають керівників, послідовних, чесних, порядних і головне місцевих, в той час всіма філіями банків в регіонах керуть люди , що живуть в Києві чи ще десь. Головний принцип створення регулятора – контроль за достатністю капіталів, щоб гроші вкладників було чим повернути, для чого затверджені показники, виконання яких забезпечує єкономічну стабільність кредитівок. Ось причини, по яких держава створила регулятора.
2.Але ДФП маючи право регулювати діяльність КС так зарегулювала цю діяльність, що на сьогодні, працюючи чесно та прозоро неможливо непорушити ЗАКОНИ, створені цим горе-регулятором. Все направлене на те, щоб підловити КС на якомусь порушенні (а цих пасток набудовано незліченна кількіст!!!!) і заставити приєднатись до великої КС, яка є чиєюсь з цього органу(ДФП)., або яка прикормила цей орган. І цих людей зовсім не цікавить, що навіть невеличка КС має право на існування, бо вона дає робочі місця, дає можливість перехопити невеличку готівку (жодний банк не стане давати позички до 500 грн.) на якийсь час навіть непрацюючій людині - до речі за цю діяльність світ дає людям НОБЕЛІВСЬКУ ПРЕМІЮ. Але багато КС має невеликі активи і витримати той прес ДФП не в силі.
3.Ось ці пастки: керівники КС мають пройти обовязкове платне навчання; КС мають купити програмне забезпечення; КС щорічно мають пройти платну аудиторську перевірку; КС мають отримати платну ліцензію; КС мають мати офіси не в житловому фонді; КС мають виконаи ряд вимог до приміщень і обладнання; Отже хочемо ми того чи ні , але напрошується думка - а чи не люди повязані з ДФІП надають нам платні послуги, що вказані вище? Окрім цього я не можу тут аргументувати кількість вимог до бумаготворчості – їх незліченна кількість – на кожний рух папір, протокол, рішення, звіт, жернал (одним словом пастки незліченні, бо ніхто на сьогодні не може промоніторити потрібність цих регуляторних актів ДФП-КС бояться).
4.Завдання ДФП – загнати всі КС в одне “Своє” стійло. За приклад Польський варіант – там уже залишились тільки великі кілька десятків КСів- імперія збудована - роби собі гроші і все. Оленчик (керівник департаменту нагляду за КС) і не приховує своєї цілі – нещодавно в статті він сказав “але якщо КС застопорилась у своєму рості і ледве животіє (по Вашій вині вона ледве животіє!!!!-прим.автора), то виникає питання – чи потрібні нам такі установи”. Питається, хто Ви такий щоб за спільноту (членів КС) вирішувати –жити чи вмерти такій КС? Да , звичайно, Ви ж так законодавчо затисли цей бідний люд, що самі КС здадуться великим та сильним Вашим монстрам.
Вам не дотягнутись до фінансових пірамід типа найрізноманітніших “торгівлі в групах”, або КС, що створені банками при цих же банках – просто Вам не дозволять їх знищити.


Ми хочемо знати, хто такі РЕЙДЕРИ – ось вони.



УКРАЇНА МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ ГЕРОЇВ
Автор: Дмитрий ( )
Дата: 22.12.2006 10:48:50

Да Вы правы, не вовсем конечно но во многом

УКРАЇНА МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ ГЕРОЇВ
Автор: Владимир ( )
Дата: 23.12.2006 14:50:40

Я не буду давать оценку выступлению ANYUTA, как уважаемый Дмитрий. Наверное, он имеет на это веские основания. Просто, я уверен, что автору не нужны оценки его выступления на форуме ;). Не для этого автор это писала. Это как раз тот случай, когда сообщение пишет делатель, для которого главное – убрать проблему для достижения цели, а не обсуждение возникшей ситуации. Я знаю, т.к. тоже имею такой опыт. Я просто выражу своё мнение.

Во-первых, я уважаю смелых людей, которые открыто говорят о том, что думают и выражаю своё почтение к ANYUTA, хотя могу быть и не согласен с чем-либо.
Во-вторых, я считаю, что нужно открыто говорить на таких форумах о том, что нас беспокоит и мешает работать. Для этого форумы и существуют.
В-третьих, форум – это ещё один способ влиять на ситуацию. Я знаю, что этот форум читают в ДФП и не сомневаюсь, что все форумчане тоже об этом знают.
Дерзну дать совет ANYUTA: а теперь, напроситесь на встречу с Оленчиком.

А теперь по-сути:
Я считаю, что нашему регулятору (ДФП) нужно собирать (не просить направить по почте свои замечания по тем или иным проектам, а именно собирать) руководителей КС специально для того, чтобы выслушать критику в свой адрес. Это очень продуктивно, если, конечно, есть желание развивать кредитную кооперацию в Украине. Во-первых, это нужно, чтобы эффективно управлять Системой, которой в данном случае является рынок финансовых услуг. Есть аксиома в основах системно-целостного подхода в теории управления и звучит она так: «Чтобы эффективно управлять Системой нужно выйти за её пределы». В данном случае Система – это все субъекты рынка финансовых услуг в их взаимосвязи, где ДФП – один из них. Во-вторых, это, несомненно, прибавит авторитета ДФП.
ДФП не нужно делать из кредитных союзов врагов. Нужно быть выше этого и искать способы сотрудничества, поиска взаимопонимания. Я уверен, что это самый продуктивный путь для развития кредитной кооперации в Украине, и Вселенная, Бог нам в этом помогут.

Пользуясь случаем, хочу поднять тему создания Бюро Кредитных историй. Эту тему призываю обсуждать руководителей кредитных союзов, ответственных людей ДФП, разработчиков ПО. Вот что может объединить всех участников рынка финансовых услуг. Я готов быть плацдармом. Давайте будем двигаться. Для скептиков скажу, что я в курсе всех юр. нюансов. Призываю к действию конструктивных людей.

С уважением,

Владимир

УКРАЇНА МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ ГЕРОЇВ
Автор: Valya ( )
Дата: 23.12.2006 23:23:01

Володя Ви в багатьох випадках праві!

Я переконана, що відкритість потрібна всім, але ж хотілося, що б ця відкритість не була "голосом в пустелі" - хотілось би бачити, відчути позитив на таку відкритість всіх сторін. Одній з сторін легко бути відкритою, бо ця сторона контролює виконання не завжди послідовних та виправданих нормативі - ось головна відмінність в даному діалозі. Минулий року Андрій Ярославович дуже толерантно, відкрито, мені здавалось, що і доброзичливо включався в суперечки, поради, підтверджував правильність чи неправильність думок форумчан- це, звичайно великий позитив і хотілось такого спілкування.
Здавалось, що йому здорово тривожать наші проблеми. А зараз давно вже не чути Оленчика на форумі....

Я переконана, що якби АНЮТА попросилася до Оленчика на прийом і попробувала побудувати відкритий діалог він би знайшов і час і можливість посперечатись і допомогти -не така він людина. Він і мене запрошував до розмовиі - я обовязково скористаюсь тим запрошенням -хай-но знайду час.

ДФП виходити за систему не потрібно, бо все ж таки в ДФП працюють люди, більшість з яких в минулому працювали в КС, або якось іще підтримуть звязки з КС і розуміють всі нюанси буднів КС.

Я ще не знаю випадку, щоб мене не зрозуміли в ДФП, коли потрібна якась консультативна допомога, чи порада. І люди йдуть назустріч, радячи як правильніше поступити при вирішення того чи іншого питання. Оце трішки заспокоює.
Правда не один раз тут читаємо, та і не тільки читаємо, відчуваємо в своїй щоденній роботі невідповідність, непотрібність багатьох юридичних норм і це ж теж відомо працівникам ДФП - було б добре якби Ви, шановні хоч трішки ставили себе на наше місце.

Що-до всеукраїнського бюро кредитних історій, то нам. наприклад таке бюро не дасть нічого позитивного, бо нас цікавлять тільки жителі нашої області.

Я пробувала створити місцеве серед наших всіх 8 філій банків. І що ви думаєте - банки відмовились, бо вони борються за кожного позичальника і не завжди важлива порядність позичальника. Для всіх філій банків важливо, щоб позичальник працював - гроші завжди можна повернути через суд.

А ось, що-до нарад, семінарів, то, Ви Володю дуже праві. Такі прилюдні форуми потрібні, корисні та необхідні. Звичайно не знаю, правда, як можна на таких самінарах вказати на недостатки в роботі ДФП?


УКРАЇНА МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ ГЕРОЇВ
Автор: Владимир ( )
Дата: 24.12.2006 10:55:39

Спасибо, Valya, за сообщение

В этом мире ничего не стоит на месте. Всё постоянно меняется. Нужно смотреть вперёд и не жить вчерашним днём. Вчера Оленчик участвовал на форуме, сегодня нет. Это его дело и мы не знаем, почему так. Для меня важно одно – есть проблема сегодня и её нужно решать тоже сегодня.
Как будет работать ДФП во многом зависит от нас самих. Опять же сошлюсь здесь на одну из Аксиом в теории управления: «Если у Вас нет собственного плана, то Вы будете выполнять чужой план», в данном случае план ДФП. Не обманывайтесь! Третьего не существует. Подумайте над этим.

Что касается Бюро кредитных историй, то скажу так: оно всё равно, рано и или поздно, будет. И его значимость в будущем трудно переоценить. Во всём мире это давно существует, и человеку с плохой кредитной историей практически нет шансов получить кредит. Если это будет у нас, угадайте с трёх раз – где ему дадут, а где не дадут деньги? Просто, сейчас мы можем поучаствовать в формировании его (кредитного бюро) концепции, стратегии развития, установлении правил игры, ценовой политики и пр. Сейчас этим занимаются некоторые «дальновидные» люди в расчёте потом навязать свои правила игры. Вот, у Вас и есть сейчас возможность влиять на процессы, чтобы потом не стоять перед фактом.

Я живу в Киеве – столице Украины. Поверьте, есть люди, которые помогут в этом. Важно, чтобы мы сами (кредитные союзы) определились, что нам надо. Нужно разработать техническое задание на разработку и нужна инициативная группа из кредитных союзов. Несомненно, потом преимущество будет у тех, кто сейчас подключится в работу. А сегодняшний рейтинг кредитного союза, который подключится потом, в будущем никто учитывать не будет. С банками – это отдельный вопрос, это потом.

С уважением

Владимир

УКРАЇНА МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ ГЕРОЇВ
Дата: 26.12.2006 17:18:44

Шановна, Аnyuta (хоча Ви самі написали anyuta - може це псевдонім? Але разом з тим...)
Якщо Україна має знати своїм героїв - може не варто ховатись за "ніками".
Щодо Вашого виступу - так, він дуже сміливий. Якщо Ви не проти, заперечевати чи погоджуватись з Вами не буде, але хотів би невеличкий коментар.
Ви вважаєте, що в Україні можна говорити про систему кредитних спілок? Як на мене то в Україні є певна кількість кредитних спілок, групи, є рух кредитних спілок, а не система. Тому, що якби була СИСТЕМА кредитних спілок, вона б не допустила, щоб на сьогодні податкова "витирала ноги в кредитні спілки" вимагаєчи договори вкладників і позичальників, вимагаючи сплатити податок з доходів на пайові внески, не влаштовувала б тотальних перевірок. Якби була СИСТЕМА - ця система могла б вести продуктивний, цивилізований діалог з Держфінпослуг по напрямах і обсягах регулювання.
Хто на сьогодні це робить?
Так є поодинокі зустрічі, переговори, але це НЕ СИСТЕМНО!

Те що Оленчик не йде на форум - мабуть є причина - може він закликає усіх до більш цивілізованого діалогу, ніж репліки на форумі.
Думаю, Ви зі мною погодитесь - писати на форумі - це майже те що писати на паркані.

Успіхів Вам у РОЗВИТКУ керованої Вами кредитної спілки та діалозі з Держфінпослуг.

З повагою,
Іван Вишневський


УКРАЇНА МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ ГЕРОЇВ
Автор: Valya ( )
Дата: 27.12.2006 12:46:23

Так, те що ОДПІ "витирає ноги" то істинна правда. І правда те, що ми захищаємося всі як хто може від ОДПІ, пожежників, ДФП.

Іване, вітаю Вас і всіх форумчан з настувпаючим НОВИМ РОКОМ!!!

Щиро зичу васім душевного спокою, помірних, але стабільних доходів, терпіння і звичайно порядних позичальників!!!!


УКРАЇНА МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ ГЕРОЇВ
Автор: Владимир ( )
Дата: 27.12.2006 19:16:31

Присоединяюсь к Valya
Пусть Господь благословит всех нас!



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.