forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня123456Наступна
Поточна сторінка:5 з 6
Союзам нечего ждать
Дата: 08.08.2013 15:04:48

Ось, будь ласка: [www.reyestr.court.gov.ua]

Союзам нечего ждать
Дата: 12.08.2013 15:44:24

Дякую, пане Вячеславе. Вичерпно. Тепер напевне всі кредитні спілки будуть вимагати від своїх асоціацій та утворень "інфраструктури системи" із невизначеним статусом твердої позиції у цьому питанні, і їх лідери перестануть водити хороводи довкола бідних наївних споживачів...

Оце тільки написав, і знайшов таке [www.dfp.gov.ua]. Ні, ні і ще раз ні. Ми не будемо читати тих судових рішень, а тим більше керуватись ними. Коли замість серця - полум'яний мотор, хочеться екшену, розумного і різного. ВАКС принаймні із захопленням це перепостує і очевидно підтримує позицію НФП та МВС. Ну звісно, там же люди, які мислять масштабно, і одразу про увесь фінансовий ринок. Звичайно, наші теоретики не бачать різниці у регуляторних підходах до кредитних спілок у порівнянні із іншими комерсантами. То чого тоді дивуватись, що всі інші до нас відносяться як до комерсантів? І як може асоціація, яка не усвідомлює специфічності кредитних спілок представляти їх інтереси?

Може міжнародна громадськість у особі УСКР втрутиться та посприяє єдино можливому та законному вирішенню цього питання, хоча б у частині узгодження позицій асоціацій? От я думаю там у Львові вони накостиляють ВАКСі за амбівалентність їх позиції та нерозуміння природи та змісту кредитної кооперації.Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 12.08.2013 16:17.

А был ли мальчик-то?
Дата: 09.09.2013 09:00:49

Із відчуттям щирої та глибокої скорботи на вихідні перечитав пріоритети розвитку ринку кредитної кооперації, як вони бачились високому керівництву Держфінпослуг у далекому грудні 2007 року. Скорботи не за те, що їх було сформульовано, а за те, що Держфінпослуг так передчасно "перестав бути рушієм перетворень у кредитній кооперації", і автору вдалося завершити задумане тільки у частині привернення уваги правоохоронних органів до кредитних спілок, що не заплатили йому за навчання та отримання ліцензій, не вступили до ВАКСу та ПЗВ.

Для мене не було здивуванням, що у тих пріоритетах немає слова "ліквідність". Тоді начальник не знав цього слова. Розширення повноважень ДФП - є, Генеральна Прокуратура, МВС, СБУ, ДПА, ДФМУ- є, спожиівчі фінансових послуг-є, саморегулювання однією з асоціацій-є. А ліквідності - немає. Не було такої проблеми.

[a-kryvenko.blogspot.com]

Ну, немає то й немає. Але почав шукати я той документ за № 8369, а його - ніц нема у офіційних джерелах!!! Точно як ті долари під час вистави Воланда по Булгакову. Може й не було його ніколи? А може журналюга просто збрехав? Придумати сам таке він навряд чи міг. Допоможіть хто може. Хоч до автора проекту Розпорядження звертайся ;)

А был ли мальчик-то?
Дата: 09.09.2013 09:43:35

М-да, коштовний був документ. Ні, не за ідейною направленістю, а за марно витраченими часом та державними, а значить народними, грошима. Шкода, що так, у сміття ...

Союзам нечего ждать
Дата: 16.09.2013 11:49:18

Джерело: [vaks.org.ua]

"Після тривалого обговорення Нацкомфінпослуг прийняла рішення про схвалення для оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 27 листопада 2012 року № 2422 «Про затвердження Правил проведення перевірок (інспекцій) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України».
Цим розпорядженням пропонується внести суттєві зміни до Правил проведення перевірок, зокрема:
... надати право Нацкомфінпослуг проводити інвентаризацію ..."

Цікаво з якої норми закону Нацкомфінпослуг робить висновок, що має право здійснювати інвентаризації?

Союзам нечего ждать
Дата: 16.09.2013 12:15:43

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------

> Цікаво з якої норми закону Нацкомфінпослуг робить
> висновок, що має право здійснювати інвентаризації?

Не одному Вам цікаво, пане Вячеславе. З нетерпінням чекаю оприлюднення проекту. Там буде багато "креативу" :(


Союзам нечего ждать
Дата: 16.09.2013 16:03:37

Іван Іванович, а що це за нове ярмо нам готовлять:

"За результатами обговорення Нацкомфінпослуг прийняла рішення про схвалення для оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Вимог до програмного забезпечення та спеціального технічного обладнання кредитних спілок, пов’язаного з наданням фінансових послуг». Цим розпорядженням планується встановити вимогу щодо обов’язкової наявності в комплексній системі захисту інформації засобів захисту інформації, які мають сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері технічного та/або криптографічного захисту інформації. Таку вимогу впроваджує Нацкомфінпослуг з метою приведення у відповідність до вимог Закону України «Про захист інформації в телекомунікаційних мережах»".

Може Ви щось знаєте? Та як то воно буде?

Союзам нечего ждать
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 16.09.2013 17:31:19

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Та як то воно буде?

Перепрошую, що влажу... Але така погода...
[www.youtube.com]

Мене особливо зворушують рядки:
"Друзья мои, друзья, начать бы все сначала...
.........................................................................
И, может быть, тогда удастся нам иначе,
Иначе, чем теперь, прожить остаток дней."Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 16.09.2013 17:39.

Союзам нечего ждать
Автор: кредитор ( )
Дата: 04.07.2014 22:21:17

Що будемо робити, щоб I вiвцi не дуже постраждали I вовки не обжиралися ?

[ukrks.info]Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 05.07.2014 03:11.

Союзам нечего ждать
Дата: 05.07.2014 18:18:54

Не можна вийти на волю з тюрми і продовжувати себе вести так, як і до того, як у неї потрапив. Якщо відсидів справедливо - треба змінитись. Якщо відсидів несправедливо - треба помститись тому, хто тобі проторував дорогу у тюрму. І в тому і в іншому випадках спочатку треба усвідомити що власне із тобою відбулось.

Як на мене - доти, доки кредитна кооперація не консолідується, годі чекати будь-яких покращень. Ми терпляче чекаємо пропозицій від "сильних світу цього" ;) А поза тим - кожен робить свою справу. Справа в тім, що думку про оподаткування кредитних спілок деякі асоціації припускали іще тоді, коли держава не знала що таке "неприбутковість", і нічого не оподатковувала. Дужу вже хотілось подобатись державі. Дехто на тлі того "одобрямса" сам успішно перетворився у "державу". З 1 липня 2004 стали платником податку на прибуток - проковтнули, як іще багато чого. А як ти платник - то чого не платиш? Держава виявила стурбованість тим, що не платять, і увесь час намагалась щось тут придумати. Пручалися не сильно, то й отримали. Далі буде.

стор.:  Попередня123456Наступна
Поточна сторінка:5 з 6


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.