forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня123456Наступна
Поточна сторінка:2 з 6
Союзам нечего ждать
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 29.01.2010 11:29:12

"Суперечка" у нас трохи дивна, адже зрозуміло, що
1. "чесність, порядність і професіоналізм керівника" = корпоративним принципам
(звісно, йдеться про НАШУ корпорацію, а не наперсточників чи інших професійних шахраїв),
2. "професіоналізм керівника" передбачає дотримання загальновизнаних операційних стандартів,
(всім нам відомі випадки "прольотів" чесних і порядних людей, які вирішили знехтувати стандартами, покладаючись на чесність і порядність контрагентів).

Оже, ми з Вами говоримо про того ж самого слона, хіба що з різних його боків.
Але нам-то з Вами належить бути по один бік барикад, і не тому навіть, що ми однаково голосуватимемо 7 лютого.

Справа в тому, що "ідея Фонду" нікуди не щезла, і не тільки через те, що, за Платоном, ідеї безсмертні.


Союзам нечего ждать
Дата: 29.01.2010 14:22:35

Спір теоретичний, а так то звісно, що по один бік ...

Союзам нечего ждать
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 17.10.2011 16:20:05

До нашої розмови майже дворічної давнини - хотів написати "нова", а де ж там нова! - ілюстрація.
[www.creditdeposit.com.ua]

А ось трохи деталей схеми:
[news.finance.ua]
І там же загальне резюме:
"Но вероятность того, что кто-то вернет деньги, выведенные из "Национального кредита" и "Европейского", очень мала".

Розумні люди, звісно, спитають, навіщо я піднімаю цю запльовану тему?
А ось у мене в руках "Вісник кредитної кооперації" за серпень 2011 р.
Опитування членів ВАКС. 45% вважають необхідною свою участь у тій чи іншій формі державного Фонду гарантування, ще 12% - корпоративного. Це - кредитної провідники кооперації.

А ми дивуємся, чому "простий" люд знову мішками носить гроші в МММ-2011.

Союзам нечего ждать
Автор: С.Борода ( )
Дата: 17.10.2011 20:29:09

Интересная статистика. Только кто ей поверит ? То, что этот фонд для КС кормушка для разных Оленчиков видно невооруженным глазом. И поддерживают идею образования таких мошенических структур только либо люди недалекого ума или те же мошеники.

Союзам нечего ждать
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 18.10.2011 09:11:19

Про статистику. Боюся, що вона відповідає дійсності, на жаль. Саме це, а не розкрадання фондів, є проблемою. Бо якби не було тих, хто їх наповнює та поповнює, то не було б і розкрадань.
Про Оленчика. Думаю, він сам міг би оприлюднити свою позицію в цьому питанні.
Але я хотів би звернути увагу ось на що.
Якщо я правильно пам'ятаю, згадані півмільярда на ТОЙ час становили понад чверть портфелю Фонду. Тобто, беручи реально, чи не всі доступні кошти ФГВ. І ось, виявляється, що всі ці гроші можуть бути виведені фактично однією особою через два доволі плюгавеньких банка. І не було ніяких всесвітніх скандалів; ну, подумаєш, пару якихось гавриків посадять на трохи, а може, й ні.
Ось що гарантує Фонд гарантування.

Союзам нечего ждать
Автор: кредитор ( )
Дата: 18.10.2011 13:07:25

Ця статистика (45% згідних) ще ні про що не говорить. Бо одне діло привселюдно сказати, що я люблю природу, а друге - вийняти з кишені 100 грн і переслати їх, скажімо, партії зелених. І тим паче, робити це регулярно, не знаючи на що підуть твої гроші. Якщо з тих 45% згідних залишиться 5% добровольців, то буде дуже добре. Насправді буде по іншому. Та псевдостатистика буде використана для того, щоб протиснути через ВР відповідний закон, який зажене всі КС до цього т.з. фонду гарантування, не питаючи їх згоди. Так, що, за "гнилий базар" ВАКСУ прийдеться відповісти всім.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 18.10.2011 13:18.

Союзам нечего ждать
Дата: 03.11.2011 10:03:41

1 листопада Держфінпослуг оприлюднила проект Закону України «Про досудове вирішення спорів між споживачами фінансових послуг та фінансовими установами, крім банків» [www.dfp.gov.ua] Почитав. Мій висновок: суцільна бредятина з елементами нового ярма на шию фінансових установ. Це те саме, що третейський суд, але тільки у інтересах споживачів фінансових послуг. Навіщо? У нас мало захисників споживачів, мало регулюючіх і контролюючих органів? У нас нема правоохоронних органів? У нас нема судів, державної виконавчої служби? Погано працюють? То може зусилля держави треба направити на налагодження роботи державних органів, а не на винищення фінансових установ? Доречі, обидві кредитні спілки, де я є головою спостережної ради, у зв`язку з неможливістю продовжувати діяльність в умовах постійного тиску, ущімлення прав, постійного намагання пограбувати з боку чиновництва, а також нав`язування все нових і нових непритаманних нашій діяльності обов`язків, прийняли принципове рішення про згортання діяльності. Останній приклад: Прийшла податкова. Півтора місяці копали, - нічого не знайшли. Ну а що можна знайти, коли все одне і те саме багато - багато років? Тоді вигадали, що начебто "кредитна спілка здійснювала непритаманну їй діяльність - надання кредитів під заставу ювелірних виробів", а отже доходи від цієї діяльності не звільняються від оподаткування. Написати акт, - це ж так просто ... Нарахували сплатити 82,5 тис. до бюжету. А тепер спробуй доведи, що то не так ... Вся біда у тому, що чиновник не несе ніякої відповідальності за свої протизаконні дії. У таких умовах чесно та відкрито працювати неможливо. Воровська влада примушує нас ставати ворами. Ми станемо ... Для вовків ми теж вовки ...



Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 03.11.2011 15:37.

Союзам нечего ждать
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 03.11.2011 12:27:44

Не впадаймо у розпач, Вячеславе. По-перше, згадуваний Вами проект - лише проект, і оскільки для всіх очевидно, що на 99% він складається з маячні, яка працювати не може і не буде, то дивись, на якомусь етапі його та й відкинуть. По-друге, на 1% він містить справді загрозу ярма, але лише для 2-х організацій: ВАКС і НАКСУ, причому ВАКС, здається, так і треба. А НАКСУ, по-моєму, цілком може відбояритися від цієї халепи. Основне ж призначення проекту - показати, що бездарі з ДФП ночей не сплять - дбають про обманутих вкладників та як би їм полегшити життя; а основне призначення закону, яким би той проект мав би стати (але, думаю, не стане) - звільнити цих бездарів від необхідності набирати щоразу новий текст відписки на кожну з 5-ти чи 10-ти тисяч скарг, замінивши його стандартною листівкою: "Звертайтесь до фінуповноваженого при асоціації".

Щодо другої частини Вашого поста, у мене виникло одне маленьке питання і одне чимале міркування. Але про те трохи пізніше.

Союзам нечего ждать
Дата: 03.11.2011 14:16:41

Ми не впадаємо у розпач. Паніки теж нема. Діємо свідомо і виважено ...

Союзам нечего ждать
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 03.11.2011 18:34:04

Не сумніваюся.

стор.:  Попередня123456Наступна
Поточна сторінка:2 з 6


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.