forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня123Наступна
Поточна сторінка:2 з 3
право та нормативні документи
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 21.08.2009 09:34:34

Слухайте, не прикидайтеся слєсарєм дядєй Васєй; рівень Вашої поінформованості свідчить про те, що все, що може Вам пояснити модератор вкупі з адміністратором, Ви і самі розумієте. Ну, ясно, форум - місце, де можна викричатися; але ж це ніби професійний форум...

право та нормативні документи
Автор: gulchak ( )
Дата: 21.08.2009 22:37:24

Дякую за змістовну відповідь. В тому-то справа, що "ніби" професійний форум, а насправді...

право та нормативні документи
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 22.08.2009 08:42:50

Ну, як говорив товариш Сталін, "Другіх пісатєлєй у мєня нет".

право та нормативні документи
Автор: gulchak ( )
Дата: 25.08.2009 00:34:45

Підкажіть, як розшифровується об'єднання кредитних спілок ПЗВ. Дякую.

право та нормативні документи
Автор: gigor ( )
Дата: 25.08.2009 10:10:25

Програма захисту вкладів

право та нормативні документи
Автор: Мер ( )
Дата: 27.08.2009 08:39:30

Подскажите, пожайлуста, где можно ознакомится с протоколом №29 от 11-12.12.2008 года Совета НАКСУ?

право та нормативні документи
Автор: Мари ( )
Дата: 27.08.2009 14:59:37

Добрий день. Допоможіть будь ласка.
У нас планується засідання членів Спостережної ради. Але всі вони приїхати не можуть бо знаходяться у різних містах.
Чи можна провести засідання у телефонному режимі?
Чи потрібно це прописувати у протоколі і яким чином?
Чи є примірник такого протоколу?

право та нормативні документи
Дата: 27.08.2009 18:12:46

Моя суб`єктивна думка така: проведення засідань спостережної ради за допомогою засобів зв`язку можливе, якщо таке не суперечить статуту та внутрішнім положенням кредитної спілки, а ще краще, якщо таке дійство прямо передбачено і регламентовано хочаб внутрішнім положенням про спостережну раду.
Досить часто я, як голова двох спостережних рад, саме так, тобто у телефонному режимі, і провожу засідання. Складається звичайний протокол. Але у нас є одна особливість: всі протоколи завжди підписуються не тільки головою спостережної ради, а і всіма іншими її членами, що брали участь у засіданні. Нехай таке підписання відбувається не відразу, а інколи деякими членами спостережної ради через кілька місяців, але відбувається обов`язково. А отже, кожен член спостережної ради має змогу ознайомитись з протоколом, і у разі незгоди ... Але такого, тобто незгоди з викладеним у протоколі, за 15 років ще не було жодного разу.

право та нормативні документи
Автор: Юлия I ( )
Дата: 01.02.2010 13:51:35

Скажіть, будь-ласка, кредитна спілка у своїй діяльності керується положеннями про банківську таємницю чи про комерційну?

право та нормативні документи
Автор: Мари ( )
Дата: 01.02.2010 14:38:26

Кр6едитна спілка у своїй діяльності керується положенням про комерційну таємницю.
Ось примірник зобовязання працівників.

Додаток до наказу Голови правління
№___ від ___________20-- року.


ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
працівника Кредитної спілки „_________________________" зі збереження комерційної таємниці


Я______________________ , як працівник Кредитної спілки „_________________________" у період трудових відносин з кредитною спілкою і протягом трьох років після їх закінчення зобов'язуюсь:
1. Не розголошувати відомості, що становлять комерційну таємницю кредитної спілки, які мені
можуть бути довірені або стануть відомі по роботі.
2. Не передавати третім особам і не розкривати публічно відомості, що становлять комерційну
таємницю кредитної спілки, без згоди адміністрації кредитної спілки.
3. Виконувати вимоги наказів, інструкцій і додатків, що стосуються мене, із забезпечення
збереження комерційної таємниці кредитної спілки.
4. У випадку спроби сторонніх осіб одержати від мене відомості про комерційну таємницю
кредитної спілки негайно сповістити про це адміністрацію кредитної спілки.
5. Зберігати комерційну таємницю тих підприємств, організацій, банків, з якими встановлено
ділові стосунки.
6. Не використовувати комерційні таємниці кредитної спілки для зайняття будь-якою діяльністю,
яка може завдати шкоду кредитній спілці.
7. У випадку мого звільнення всі носії інформації, що є комерційною таємницею кредитної спілки
(рукописи, чернетки, креслення, магнітні стрічки, фотокартки, перфострічки, диски, дискети,
роздруківки на принтері, кіно -, фотонегативи і позитиви, моделі, матеріали, вироби та ін.), що
знаходилися у моєму розпорядженні у зв'язку з виконанням мною службових обов'язків під час
роботи у кредитній спілці, передати адміністрації кредитної спілки.
8. Про втрату або нестачу перелічених вище носіїв комерційної таємниці, документів, посвідчень,
пропусків, ключів від режимних приміщень, сховищ, сейфів (металевих шаф), особистих печаток
та про інші факти, що можуть призвести до розголошення комерційної таємниці кредитної спілки,
а також про причини та умови можливого витоку відомостей, що становлять комерційну
таємницю кредитної спілки, негайно повідомити адміністрацію кредитної спілки.
Я попереджений, що у випадку невиконання якого-небудь із зазначених пунктів зобов'язання можу бути звільнений з кредитної спілки. Мені відомо, що це невиконання може спричинити адміністративну, цивільно-правову відповідальність відповідно до законодавства України у вигляді:
- позбавлення волі;
- грошового штрафу;
- зобов'язання з відшкодування збитку кредитної спілки (збитків упущеної вигоди і моральної
шкоди);
- інших покарань.

Працівник: _______________________/ ______________________________
Дата: ____________________

стор.:  Попередня123Наступна
Поточна сторінка:2 з 3


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.