forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

А это что такое?
Дата: 04.06.2009 18:13:35

Читаю і дивуюся: А якже ЗУ "Про фінпослуги..." тощо? Мені здається, що Кабмін разом з Держкомпідприємництва з глузду з`їхали. Чи може я щось пропустив? Може закони у нас більше не діють? Чи може закони тепер пише і змінює Кабмін на свій розсуд?




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 04.06.2009 18:21.

А это что такое?
Дата: 04.06.2009 18:46:14

А ось ще:
[zakon.rada.gov.ua]
і ось:
[zakon.rada.gov.ua]
і ось:
[zakon.rada.gov.ua]
Що це таке?
Це ж суцільне беззаконня!
Якщо, наприклад мені, щось з того подобається, то це не значить що воно є добре. Бо завтра так само будуть написані й інші нори, які дуже м`яко кажучи будуть не подобатись... Навіщо мені таке "законодавство"? Мені, а я впевнений, що і іншим теж, потрібні справжні закони, прості, розумні, виважені, співставлені тощо, а не дешева підробка написана на клаптику паперу десь на колінах перед засіданням уряду. Хто автор шквалу цього нормативного непотребу? Кужель?

А это что такое?
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 04.06.2009 19:26:20

Загалом це має називатися "політика".
Важко сказати, яка (чи які) цілі переслідуються, але цілком очевидно, до чого це все призведе. До хаосу. (Може, це і є ціль). Практично зараз важливим є те, що (Ви праві!) - як можна 502-ю постановою скасувати перевірки, так само швидко і легко 803-ю можна зробити їх щотижневими, та ще й платними.
Щодо авторства, ІМХО, не так усе просто. Враження таке, що це продукт такого собі квазіколективного "розуму", що тяжіє до фашизму.

А это что такое?
Автор: Serzh ( )
Дата: 05.06.2009 00:24:29

Ситуація вкрай тривожна і непрогнозована. Треба бути готовим до появи розпорядження КМУ про тимчасове зупинення ліцензій, а то й до появи аналогічного закону про заборону діяльності.
Зовсім не зайвим розпочинати обговорення профільного закону РФ про споживчі кредитні кооперативи, оскільки очевидною є подальша доля країни на найближчі років 300.

А это что такое?
Дата: 05.06.2009 11:34:35

До Serzh: щодо подальшої долі країни - цілком згоден. Ні не те що я гаряче цього бажаю, бо я трохи націоналістичних поглядів, просто, на жаль, не бачу іншого шляху. Сучасне людське життя грунтуєтья на величезному споживанні енергогосів. Споживає ті енергоносії і народ України. Своїх енергоносіїв нам не вистачає, тож ми їх змушені купувати. Де? Там де вони є. А де вони є? Може на заході, у Европі, куди нас ведуть наші керманичі? Ні. Вони знаходяться у іншому напрямку, - північніше від України. Грошей на купівлю енергоносів ми постійно ледь нашкрибаємо, і в найлижчому майбутньому може статися так, що гроші скінчаться зовсім. А без енергоносів нам ніяк не можна. Тож, є два варіанти дій: 1. негайно винайти потужне джерело енергії, наприклад, здобування її з фізичного вакууму (тобто з порожнечі); 2. зробити так, щоб енергоносії, які належать країні, що знаходиться північніше, стали для нас безплатними, тобто нашими. Другий варіант має два шляхи вирішення: 1. військовий, тобто військова інтервенція з метою захоплення щонайменше газових та нафтових родовищ. Питання: це нам під силу? ... Тож шлях 2. приєднання до країни, що володіє джерелами енергоносіїв. Форма приєднання, рівень втрати нашою країною суверінітету тощо це вже інші питання. У найближчому майбутньому вряд чи вдасться здобути енергію з фізичного вакууму (хоча є підозри, що деяким людям таке вже вдавалося, наприклад Н.Теслі) чи винайти інше достатнє джерело, тож приєднанню до країни, що володіє джерелами енергоносіїв, нема альтернативи.
А чи хоче такого приєднання та північна країна? Тож питання у тому, як так правільно зробити пропозицію, щоб та країна не змогла відмовитися?



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 05.06.2009 17:25.

А это что такое?
Автор: Serzh ( )
Дата: 05.06.2009 13:30:53

Ви забули про варягів :) Складається враження, що в списку "мильних бульбашок" наступить роль держав, а дії влади свідчать дефолт незабаром (їм видніше - в них статитистика щомісяця :) .

А это что такое?
Дата: 05.06.2009 13:43:31

Родовища, що належать варягам далеко, як далеко середньоазійські та аравійські.
Судячи з того що говорять по ящику, уряд приховує спражню статистику. А раз приховує, значить є що приховувати, тобто справи кепські. Про пошук порятунку, вже саме порятунку, а не виходу з кризи, свідчать і останні протизаконні нормативні акти уряду.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 05.06.2009 17:14.

А это что такое?
Автор: Serzh ( )
Дата: 05.06.2009 16:02:46

Країна, що володіє запасами енергоресурсів, старанно приховує відомості про їх залишки. Справа таки в людишках.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.