forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня1234Наступна
Поточна сторінка:2 з 4
Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 12.02.2011 19:11:43

Я ж не про заходи впливу, а про тимч.адміністрацію. Не діждетесь її, поки не засвітите млн. пятдесят.

А хабарі брати жлобів змушує не усвідомлення скороминущості буття, а тільки і виключно жлобська природа. Бачили, як свині поводяться коло корита? Жеруть, як перед погибеллю, а що не змогли зжерти - вивертають у багно і там сплять. Думаєте, це тому, що вони усвідомлюють, що завтра підуть під ніж? Навпаки, вони, як і теперішня влада, свято переконані, що так буде вічно, і завтра корито знову буде повне, адже так було і вчора, і позавчора

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 13.02.2011 19:06:57

Цікаво , що в кориті меншае , а апетити тих свиней зростають.
Коли наїдяться ???

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 14.02.2011 13:55:31

Ніколи. Під ніж.

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 18.02.2011 14:25:34

Я вчора переміг ще у одній дуже складный судовій справі (9 сторінок мала тільки позовна заява: 10 нібито порушень з боку кредитної спілки, 7 порушень з боку ДФП) кредитна спілка проти ДФП, за позовом про визнання протиправним і скасування розпорядження за фінпослугами (звичайно на боці кредитної спілки). Чекаємо рішення ... Якщо суд все викладе, як треба, то це рішення, як судова практика теж матиме корисні наслідки і для кредитних спілок, і для інших фінансових установ теж ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 18.02.2011 14:29.

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 18.02.2011 19:51:08

Дай Вам (і нам) Боже.

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: Шуруп ( )
Дата: 23.02.2011 13:13:37

Как вам такое? Лично мне особенно "импонирует" привлечение органов внутренних дел и введение единой лицензии по предоставлению финансовых услуг.


[dengi.ua]

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 23.02.2011 13:25:36

Це звичайна річ при будь-якому фашистському режимі.

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 23.02.2011 14:00:07

Прочитав я це: "За кредитные союзы возьмутся всерьез" за ссилкою Шурупа, і не розумію навіщо так складно? Можно значно коротше: У 2012 році всі кредитні спілки буде ліквідовано. Це назва статті. А ось її зміст: У 2012 році всі кредитні спілки буде ліквідовано.

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 23.02.2011 14:09:25

А хто за таких умов буде працювати? Кому і навіщо воно треба? Тож, мабуть вже час починати заходи щодо самоліквідації? До першого кварталу 2012 р. ще можна встигнути ...

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 23.02.2011 14:43:16

Почитав я це: [www.dfp.gov.ua]
То є повне безглуздя. Це не що інше, як профанація державного управління. Наші пастухи заблукали. Вони не знають що далі робити і куди далі йти. Вони нас женуть на загибель, а шляхом ріжуть нас і жруть ...

стор.:  Попередня1234Наступна
Поточна сторінка:2 з 4


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.