forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  1234Наступна
Поточна сторінка:1 з 4
Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: Все в одному ( )
Дата: 04.04.2009 16:38:00

Або як відмитись від бруду "горбів" та нормально працювати?
Де взяти людську довіру? Коли вона спаплюжена "горбами" та регулятором який ті "горби" "наплодив".




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 04.04.2009 16:38.

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 09.02.2011 22:36:32

Використовую цю стару тему, щоб не плодити нових.

Тож мова далі піде не про світову фінансову кризу, а про кризу (профанацію) державного управління, що найменше з боку Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

"Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку! И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займется чисткой сараев - прямым своим делом, - разруха исчезнет сама собой". М.Булгаков "Собачье сердце".


Ось тут цікавий документ: www.dfp.gov.ua/217.html?&tx_ttnews[tt_news]=12782&tx_ttnews[backPid]=62&cHash=734a28253f

Такого низкоякісного з юридичної точки зору нормативного акту (поки що проекту) мені ще не доводилось читати. Цікаво, який розумник те написав? А ще не розумію, - навіщо було створювати цей окремий нормативний акт, якщо є ліцензійні умови, вимоги до програмного забезпеченя тощо? Може туди треба вносити такого роду зміни? Але щось мені підказує, що автор цього документу взагалі не знає, що є якісь там ліцензійні умови. І до чого тут Податковий кодекс? Так, к словцу пришлось (рос.).
Я не буду аналізувати повністю. Багато честі буде ... Але щоб не бути голослівним зверну увагу на пару місць з самого початку: Про що ті правила? Про залучення внесків (вкладів) членів кредитних спілок на депозитні рахунки. Так? Звертаю увагу: КРЕДИТНИХ СПІЛОК. А тепер читаємо проект розпорядженя: "Відповідно до Податкового кодексу України, Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України". Це весь перелік законодавства? Читаємо проект правил: "Ці Правила розроблено відповідно до ... Податкового кодексу України, Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, Закону України „Про захист прав споживачів”, Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об'єднаними кредитними спілками ..., Положення про фінансові нормативи діяльності та критерії якості системи управління кредитних спілок та об'єднаних кредитних спілок ... Все. Більш нічого? Знаєте що забули? Головне забули! Забули згадати Закон України "Про кредитні спілки". Про ліцензійні умови не забули, бо вочевидь просто не знають, що вони такі є ...



Редаґовано 9 раз(и). Останні правки 09.02.2011 23:01.

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 10.02.2011 16:56:26

[news.ligazakon.ua]

Я, доречі, сьогодні переміг ще у одній судовій справі: кредитна спілка проти ДФП, за позовом про визнання протиправною і скасування постанови про штраф за фінпослугами (звичайно на боці кредитної спілки). Кредитна спілка не допустила у 2010-му році до планової перевірки інспекційну групу на підставі 502-гої Постанови Кабміну, а ДФП застосувало штраф за ненадання інформації ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 10.02.2011 17:07.

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: С.Борода ( )
Дата: 10.02.2011 18:56:11

Поздравляем, г.Малюк ! Хорошая новость. А временную администрацию Вам не грозились ввести ?.... Хотя, видимо теперь не введут. Администраторы закончились :)) Может заодно и свою прыть штрафовать поубавят...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 10.02.2011 18:59.

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 10.02.2011 22:43:42

Спасибо за поздравление. Но это не только наш праздник ... Это решение суда, вне всяких сомнений, имеет важное значение и для всех других крединых союзов, и даже для других видов финансовых учреждений ... Давайте дождемся текста решения.
Если бы у этого кредитного союза были депозиты, то, вероятно, уже была бы введена временная администрация, а так они только свои "бесовские пляски" устраивают ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 11.02.2011 09:06.

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 11.02.2011 15:00:13

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Если бы у этого кредитного союза были депозиты,
> то, вероятно, уже была бы введена временная
> администрация, а так они только свои "бесовские
> пляски" устраивают ...

А якби стояв Карфаген, то його треба було б зруйнувати ))

А щодо рішення суду, то я теж радий за Вас.
І за нас ;)

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 11.02.2011 18:47:15

Миколі Т.: Просто згідно Положення про застосування заходів впливу: "2.6. Відсторонення керівництва від управління фінансовою установою та призначення тимчасової адміністрації - це захід впливу, який застосовується з метою попередження загрози невиконання зобов'язань фінансової установи перед її учасниками, клієнтами ... у разі неможливості (нездатності) вжити заходів, необхідних для уникнення такої загрози, з боку органів управління фінансової установи". Тож, наявність у кредитної спілки депозитів значно підвищує ймовірність застосування до неї заходу впливу у вигляді тимчасової адміністрації, бо у ДФПешних рейдерів завжди є чим виправдати свою агресію, - "усунення загрози невиконання зобов'язань фінансової установи перед її учасниками, клієнтами ...". Ви ж самі писали, що депозити - гроші вкладників, а паї - майно кредитної спілки. Тож, за паями нема зобов`язань, а за депозитами є зобов`язання, які необхідно захищати.

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: С.Борода ( )
Дата: 11.02.2011 20:34:16

Нардеп Гриценко просит Генпрокуратуру и СБУ проверить ведомство Волги
Депутат Верховной Рады Анатолий Гриценко обратился в правоохранительные органы с просьбой расследовать деятельность руководства Госфинуслуг

[delo.ua]


РУКОВОДИТЕЛЬ, "ПРАВАЯ РУКА" КОТОРОГО ПОПАЛАСЬ НА ВЗЯТКЕ, ЗАИНТЕРЕСОВАЛ НАС

[obozrevatel.com]



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 11.02.2011 20:48.

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 12.02.2011 11:34:50

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> наявність у кредитної спілки депозитів значно підвищує ймовірність застосування до неї заходу
> впливу у вигляді тимчасової адміністрації, бо у ДФПешних рейдерів завжди є чим виправдати свою
> агресію, - "усунення загрози невиконання зобов'язань фінансової установи перед її
> учасниками, клієнтами ...". Ви ж самі писали, що депозити - гроші вкладників, а паї - майно
> кредитної спілки.

Про паї та депозити писав не так я, як ті, кого називають "законодавець".

А от що я писав від себе - так це те, що чи не єдиною причиною введення тимч.адміністрацій є не наявність проблем чи депозитів, а наявність грошей як таких (чи іншого доступного майна). Всі останні події це на 100% підтвердили.


Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 12.02.2011 15:14:57

Я поки що не хочу називати ту кредитну спілку, але ні великих грошей, ні депозитів, а ні жодних власних проблем у неї не було. Всі проблеми штучно створені ДФП. Тобто, за один рік сім заходів впливу (2 - розпорядження, 5 - постанов) з нічого. Вся провина кредитної спілки у тому, що не кориться чиновнику і захищається ...

Останні події, на мою думку підтвердили, те що ДФПешні рейдери зрозуміли, що грабувати швидко не виходить ... А час спливає ... І тягнути нема куди, бо у будь-який час гарант конституції може виперти Волгу з посади, а значить, - розігнати усю злодійську конторку ... Треба швидше "рубати капусту" ... Я думаю, що саме це змусило Волгівську банду незважаючи на підвищений ризик за обставин, що склалися, брати хабар - контрибуцію від вже захопленої кредитної спілки з одеським корінням.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 12.02.2011 15:19.

стор.:  1234Наступна
Поточна сторінка:1 з 4


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.