forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня1234
Поточна сторінка:4 з 4
Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: victor ( )
Дата: 26.02.2011 23:38:41

Знов експерименти ? [news.finance.ua]



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 26.02.2011 23:45.

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 28.02.2011 16:06:13

Cьогодні переміг ще у одній справі: кредитна спілка проти ДФП. Це вже набуває якоїсь буденності ...

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: victor ( )
Дата: 28.02.2011 17:27:20

Поздоровляємо, пане Малюк ! ДФП слабак. Нокаут в 2 раунді. ....Вам пора сильнішого противника на бій викликати. Скажімо, Кабмін з його недолугими кодексами...;))



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 28.02.2011 17:29.

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 01.03.2011 10:52:02

Ще буде бій - реванш, - апеляційна інстанція. А воювати з Кабміном не хочу. Взагалі воювати не хочу. Я б оце сидів собі на своєму хуторі, і щоб мені нікого не бачити, і щоб до мене не чеплялися ... Алеж сволота - янучари намагаються пограбувати ...



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 02.03.2011 17:44.

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 02.03.2011 11:28:18

Ви хочете того ж, що і всі нормальні люди - свободи і справедливості. Проблема в тому, що ніколи ці речі не співіснують на скільки-небудь значній території; фактично, якісь помітні величини свободи і справедливості можна спостерігати протягом помітного часу лише на території, що прямує до нуля. Така діалектика. Тож не дивно, що об Ваш хутір повсякчас спотикається різноманітна наволоч, прагнучи замінити Вашу свободу і справедливість на власні "парядок і панятія". Тому, на жаль, воювати доводиться. Власне, як таких, свободи та справедливості і немає, а є перманентна боротьба за них. "Лишь тот достоин жизни и свободы, кто каждый день за них идет на бой".
Рівень особистої свободи - це, звичайно, останній рубіж оборони. Але не єдиний. Існують форми колективної автономії і, відповідно, колективної оборони. Одна з них - це кооперація, зокрема, кредитна. Кооперація дозволяє розширити "територію свободи і справедливості", збільшити оборонні ресурси. Очевидно, що бандити та наїзники просто інтуїтивно прагнуть знищити будь-які організовані форми колективної автономії. Звідси ця тваринна ненависть нинішньої влади, зокрема, до кредитної кооперації.

Але переможемо ми.

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 03.03.2011 12:45:23

Отримали одне з рішень суду, про які я тут згадував. Взяти можна звідси: [forum.naksu.org]
Недоліки: Головний недолік цього рішення те, що суд не дав оцінки щодо правоміності чи неправомірності недопуску інспекційної групи до перевірки на підставі 502-ої 2009 року Постанови Уряду.
Здобутки та корисні наслідки: 1. Ненадання документів, не є ненаданням інформації. 2. Кредитні спілки не є суб`єктами підприємницької діяльності, тому штраф за ЗУ "Про фінансові послуги..." до них не застосовується.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 03.03.2011 12:48.

Як вижити КС в умовах кризи?
Дата: 09.04.2011 09:59:42

08.04.2011 ВАКС просить Держфінпослуг посприяти в припиненні суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з фінансовими активами не у відповідності до вимог законодавства України
Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) у своєму листі (№ 01-28 від 07.04.2011) висловила вдячність Держфінпослуг за можливість взяти участь у громадському обговоренні проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» (щодо заборони провадження діяльності з надання фінансових послуг, види яких не визначені законом по суті), який, на думку ВАКС, має суттєве значення для розбудови цивілізованого ринку фінансових послуг в Україні за рахунок припинення діяльності сумнівних фірм, що надають різні, не визначені законодавством, послуги з фінансовими активами, перш за все з грошовими коштами ...
Джерело: [www.vaks.org.ua]
Черговий безглуздий законопроект Волговського ДФП, підтриманий коллабораціоністами з ВАКС. Забороняти провадження діяльності з надання фінансових послуг, види яких не визначені законом по суті, це те саме, що законом забороняти еволюцію. Еволюція припинеться, якщо ми її заборонемо українським законом?
У мене є кращий законопроект, - про ліквідацію ДФП, як рудімента системи державного управління. ;-)



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 09.04.2011 22:35.

Як вижити КС в умовах кризи?
Автор: кредитор ( )
Дата: 09.04.2011 21:05:03

Це точно. ДФП веде себе як слон в посудній лавці.... Як рухнеться - одні збитки. Краще б нічого не робили. А законопроект проштовхуйте... Чим чорт не шуткує - може й підтримають... :))

стор.:  Попередня1234
Поточна сторінка:4 з 4


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.