forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

Звернення з ЗАКОНОТВОРЦІВ
Автор: Valya ( )
Дата: 17.10.2006 20:30:23

Любі друзі!

Виходячи з тем та кількості звернень по темах можна зробити висновки:
1. Найбільше проблем в роботі кредитівок створено законотворчістю держслужбовця:
- недоступні, важкі в користування форми звітів, карток.
- неймовірно заплутані та суперечливі найрізноманітніші розпорядження, інст-
рукції, умови, вимоги, правила
- все зроблено для того, щоб зробити роботу КК не доступною простому
(пересічному) українцю, Щоб ця справа була прозорою.
- тепер КС може створити тільки рвачі, прохіндеї, з великою кришею,
великими грішми і привести в законодавче поле таку кредитівку ДФП
просто не по "зубах".
Ви думаєте, що знищите нас беззахисних, а у вас буде беззаботне життя?

Так я знаю, що ви думаєте і що вам хочеться мені порадити- якщо так важко і нестерпно, то кидайте цю справу. А ви ніколи не думали про те, що більшість з нас тримаються за справу, як за останній оплот, що справа ця стала долею та єдим способом хош трішечки відчувати себе людиною, хоч іноді, коли отримуєш зарплату чи відсотки, бо у всіх останніх випадках ми просто живемо в нестерпному постійному страху перед вкладниками, перед ОДПІ, перед рідним ДФП, ФМ

Хочеться звернутись до Вас (ДФП, ФМ - адже ж Ви теж українці і думаю, що не всі ви жируєте) кожний раз коли видаєте черговий циркуляр - СТАВТЕ себе на наше місце. Адже ж неймовірно важко дотриматись всього того, що ви натворили!!!!


Звернення з ЗАКОНОТВОРЦІВ
Автор: azazello ( )
Дата: 18.10.2006 13:29:27

Повністю Вас підтримую!!! Давно потрібно вже піднімати такі питання. А то складається враження, що для людини яка потрапила до законотворчого апарату реалії цього життя не доходять. А закони приймаю не для того навіть щоб покращити контроль за нашою діяльністю та чесністю, а для того щоб більше грошей з нас здерти на своє утримання.

Звернення з ЗАКОНОТВОРЦІВ
Автор: Елена ( )
Дата: 20.10.2006 15:11:12

Ми в котрий раз отримали лист від ДФП з вимогою надіслати копії дипломів, трудових книжок, підтвердження про складання необхідного іспиту головним бухгалтером та головою правління, накази про призначення. На наше запитання "навіщо ще раз надсилати", отримали відповідь - ми можемо вимагати хоть щодня від вас ці документи. В котрий раз надсилаємо ці документи... Нема що нам робити.

Звернення з ЗАКОНОТВОРЦІВ
Автор: Шаталюк Юрій ( )
Дата: 26.10.2006 09:29:53

Ми теж отримали лист від ДФП з вимогою надіслати копії документів щожо вимого до голови правління та головного бухгалтера. Крім того, ще попередження про "тематичну" перевірку, що буде у нас проведена, якщо ми не дадішлемо ці папери до 10 листопада.
Ми ще не розібралися з рішенням ДПІ штрафувати нас по процентам на паї, є в нас труднощі зі здоровьям бухгатерів. ДФП знає про це, але замість допомоги шле циркуляри про ще одну перевірку.
А деякі колеги вважають, що ДФП "виправляється"! Я вважаю, що раніше ДФП нормально відносилась до взаємодії зі спілками, але потім щось розладилося.

Звернення з ЗАКОНОТВОРЦІВ
Автор: Елена ( )
Дата: 30.10.2006 11:28:26

Не розумію куди вони поділи документи, які їм вже подавали. Чи у них роботи нема? Чи думають, що дипломи про освіту анульовані? Не розумію.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.