forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2
Залучення коштів інших установ та організацій
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 14.04.2011 09:20:00

По-перше, платоспроможність (у трактовці цього терміна за п.2.2.2 Розпорядження № 7) шляхом зовнішніх запозичень відновити не можна. Навіть якщо Ви всі залучені кошти залишите на рахунку або в касі (що, погодьтесь, трохи дивно), це дасть нульову зміну коефіцієнта платоспроможності. сі інші варіанти розмішення залучених коштів приводять лише до ЗМЕНШЕННЯ коефіцієнта.
Імовірно, Вам ідеться про ЛІКВІДНІСТЬ. ПРИЧОМУ НАВІТЬ НЕ КОРОТКОСТРОКОВУ, БО ЇЇ ТЕЖ ТАКИМ ЧИНОМ НЕ ПОПРАВИШ, а миттєву. Тобто тупо ТРЕБА ГРОШЕЙ. Але тоді -

по-друге: (воно, звичайно, не моя справа, та все ж): якщо у Вас зобов'язання, які Вам важко закрити, всього 5 млн., на біса Ви хочете позичати 10 ? Якщо Ви хочете "перекредитуватись", цілком вистачить п'яти, а для цього взагалі нічого робити не треба - берете у свого тяжмаша поворотну допомогу, та й по всьому.

Залучення коштів інших установ та організацій
Дата: 14.04.2011 18:41:12

Я думаю любой бы хотел взять, если разница в % 1:3. Даже с учётом расходов на 2 новых отделения, точка безубыточности(если с нуля эту сумму рассчитывать) выходит раньше чем через полтора года.
Взять у тяжмаша можно только до их собрания, сильно короткий срок.Давайте вернёмся к начальному вопросу.Исходя из тех данных, какую сумму кредита можно оформить, чтоб не нарушить закон о КС. Я понимаю 3млн.?

Залучення коштів інших установ та організацій
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 14.04.2011 19:57:44

Шо-то у нас із семантикою не те. 1:3 - це не різниця, а відношення.
Та добре вже. Рішаємо задачку.
Дано:
"обязательства КС по депозитам 5млн.,капитал до 1млн."
Питання:
Скільки можна залучити як кредит від тяжмашу?
Відповідь:
6 млн.
Це по закону

Але я здогадуюсь, чому Вас тягне на відповідь "3 млн." Ось чому:
"ожидаемый возврат кредитов 3млн.(с%)"
Тобто - залучити-то можна, а чим віддавати?
Отже, якщо я правильно розумію Вашу ситуацію, залучати треба не скільки дають (10 млн.) і не скільки дозволяє закон (6 млн.), а скільки зможете виплатити - 3 млн.

Залучення коштів інших установ та організацій
Дата: 14.04.2011 23:03:38

Нет. Закон о КС "50% от общих обязательств и капитала". обязательств на 5млн., капитал 1млн. 50% от них =3млн. Я прав?

Залучення коштів інших установ та організацій
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 15.04.2011 08:14:54

Та що ж це таке...
ОБЩИЕ зобов'язання - це і є ОБЩИЕ, тобто загальні, тобто ВСІ зобов'язання, які включають в себе зобов'язання перед фіз особами (у Вас 5 млн) та перед юрособами (у Вас буде ще 6 млн).
Додаєте сюди ще 1 млн капіталу. Разом Ваші пасиви 12 млн.
50% від 12 млн. - це 6 (ш і с т ь) млн.





Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 15.04.2011 09:29.

Залучення коштів інших установ та організацій
Автор: кредитор ( )
Дата: 30.04.2011 12:32:03

.................................................Тенденції розвитку ринку кредитних спілок.

Діяльність Української об’єднаної кредитної спілки

На сьогодні УОКС є фінансовою установою другого рівня, яка пропонує широкий спектр фінансових продуктів для кредитних спілок.
Кредитні продукти:
1. Кредит під 19,5 % на строк до 12 місяців на кредитування членів кредитної спілки (максимальна сума кредиту 600 тис грн).
2. Кредитна лінія під 21 % на строк до 9 місяців на підтримку ліквідності кредитної спілки (максимальна сума кредиту 350 тис грн).
3. Кредит під 21 % на строк до 32 місяців на кредитування членів кредитної спілки (максимальна сума кредиту 350 тис грн).
4. Кредитна лінія під заставу внеску (вкладу) на депозитний рахунок в УОКС (+3 % від ставки по внеску на депозитний рахунок).
Депозитні продукти.
1. Внески до запитання під 10 % річних з можливістю зняття коштів протягом 24 годин з моменту надходження заяви про повернення коштів.
2. Строкові внески (вклади) на депозитні рахунки.

Запрошуємо до співпраці.
Детальна інформація в додатку.

Українська об’єднана кредитна спілка
+380-8498-59-56
[vaks.org.ua]
______________________________________________________________________________________________
Отакий черговий спам ми нещодавно отримали.
До нас черга стоїть, щоб внести пайовий внесок під 15% і ми не беремо, а тут пропонують під 21%. Невже є охочі лізти в таку кабалу ?




Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 30.04.2011 22:49.

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.