forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня123456
Поточна сторінка:6 з 6
Знову податок на % по паям
Дата: 13.07.2011 23:13:00

Хочу додати: у неускладненій формі ще зустрічається такий синдром, коли член каже: "виплатіть мені пай, а брати кредит не хочу". Лікується таким магічним заклинанням: "Гаразд, так і зробимо. Тільки отримаєте Ви на 15% менше, бо ті 15% будуть сплачені до бюджету у якості Вашого податку". Необхідний лікувальний ефект, як правило, настає миттєво ... :)) При тому, помічено, що швидкість настання лікувального ефекту збільшується прямо пропорційно сумі паю, який член бажає отримати, особливо, якщо такому пайовику-забиральнику допомогти перерахувати ті 15% у конкретну суму гривень. Ознакою настання лікувального ефекту зазвичай є фраза, яка спонтанно вириваєтья з вуст члена, на зразок: "Ого!", "Ни хрена себе!"(рос.), а дуже часто - нецензурна лайка. У приміщенні, де проводиться такий магічний ритуал, дуже небезпечно тримати портрети президента країни, прем`єр-міністра, віце-прем'єр-міністра-міністра соціальної політики та деяких народних депутатів з провладних партій. З невідомих поки-що (ми вичаємо цей феномен) причин вони викликають у пайовиків-забиральників невтримну агресію щодо себе.



Редаґовано 14 раз(и). Останні правки 07.02.2013 18:50.

стор.:  Попередня123456
Поточна сторінка:6 з 6


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.