forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня123Наступна
Поточна сторінка:2 з 3
законопроект № 3306 - кругова порука?
Дата: 15.12.2008 12:40:15

... Я перечитав мої висловлювання щодо ПЗВ: "годівничку на зразок ПЗВ", "Не ПЗВ має сунутися", "про легалізацію ПЗВ". Тож, мабудь мушу дещо пояснити: Я не противник, а навпаки прибічник існування ПЗВ зараз. У ПЗВ є потреба, є потреба доти доки існуватимуть внески (вклади) членів КС на депозитні рахунки. Щодо організації з гарантуання внесків (вкладів) членів КС на депозитні рахунки, то я вважаю, що доти доки вона існуватиме, вона має бути одна, за участю держави і з обов`язковою участю всіх депозитозалучаючих КС. Якщо, крім того, щось таке ще окремо створюють собі кредитні спілки, або їх асоціації, то має бути їх право, але участь депозитозалучаючих КС у загальнодержавній системі гарантування повинна бути обов`язковою. Але я противник існування внесків (вкладів) членів КС на депозитні рахунки, а отже і всієї сервісної інфраструктури з цим пов`язаної. Чим більший розвиток отримає сервісна інфраструктура, пов`язана з депозитами КС, тим менше вирогідності того, що зникне з законодавства той вид діяльності. Бо така структура, як ПЗВ всіма силами захищатиме той грунт, з якого росте і з якого годується. Але я такої думки, що той грунт є отруйним для кредитної кооперації, і його отрута здатна знищити саму кредитну кооперацію. Щодо "легалізаці", я утримаюсь від коментаря, бо він шкодитиме ПЗВ, а я вже сказав що, я прибічник існування ПЗВ доти, доки у ньому є потреба. Але я буду робити все, щоб та потреба зникла. А ще я боюся, щоб ПЗВ не набула крім гарантування внесків (вкладів) членів КС на депозитні рахунки нової якості обов`язковості до інших кредитних спілок. Бо пам`ятаєте, як лисичка у казочці просилася: "Можна я хоч хвостик покладу на санчата, можна я хоч лапку покладу на санчата, можна я хоч голову покладу на санчата", аж поки вся залізла на санчата? ...



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 16.12.2008 11:43.

законопроект № 3306 - кругова порука?
Автор: Serzh ( )
Дата: 22.12.2008 22:39:18

Погоджуюсь.
Єдине, що хотів би додати - Енді Поправа - представник "Deposit Insurance Corporation of Ontario", а не "Корпорації гарантування депозитних вкладів".



Редаґовано 97 раз(ів). Останні правки 01.04.2009

законопроект № 3306 - кругова порука?
Дата: 23.12.2008 10:29:28

Serzh, а як це: "Редаґовано 97 раз(ів). Останні правки 01.04.2009"?

законопроект № 3306 - кругова порука?
Автор: Serzh ( )
Дата: 23.12.2008 11:13:50

це жарт такий. авансом :)

законопроект № 3306 - кругова порука?
Автор: Все в одному ( )
Дата: 23.03.2009 16:43:46

А що є дураки які несуть вам на паї?

законопроект № 3306 - кругова порука?
Дата: 01.04.2009 11:30:16

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Зараз непокоїть думка - як допомогти вийти зі
> скрути деяким нашим (і не нашим теж) іпотетчикам.
> І вихід ми знайшли! Про це вже є і далі буде на
> форумі ВАКС. Доречі, у ту організацію, що ми
> створемо задля вирішення кризової проблеми
> іпотетчиків, я запрошую всіх бажаючих, з усіх
> частин України, бо спільно ми ту проблему легще
> подолаємо, - і кредитори не втратять свого і
> боржники залишаться з житлом.

Так от, від слів ми давно перейшли до діла. У січні цього року відбулася державна реєстрація спеціалізованого кооперативу створеного кредитними спілками, мета якого - налагодження порозуміння між кредиторами і позичальниками за іпотечними кредитами, де виникає дефолт. Первинною метою було задовольнити кредиторів, але не позбавляти заставодавців-іпотетчиків житла. Вже є певні напрацювання. На практиці можливість застосування цього кооперативу виявилася значно ширшою ніж це планувалося. Дещо про кооператив можна прочитати тут [toloka.land.ru]



законопроект № 3306 - кругова порука?
Автор: Все в одному ( )
Дата: 04.04.2009 16:15:04

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Малюк Вячеслав пише:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Зараз непокоїть думка - як допомогти вийти
> зі
> > скрути деяким нашим (і не нашим теж)
> іпотетчикам.
> > І вихід ми знайшли! Про це вже є і далі буде
> на
> > форумі ВАКС. Доречі, у ту організацію, що ми
> > створемо задля вирішення кризової проблеми
> > іпотетчиків, я запрошую всіх бажаючих, з
> усіх
> > частин України, бо спільно ми ту проблему
> легще
> > подолаємо, - і кредитори не втратять свого і
> > боржники залишаться з житлом.
>
> Так от, від слів ми давно перейшли до діла. У
> січні цього року відбулася державна реєстрація
> спеціалізованого кооперативу створеного кредитними
> спілками, мета якого - налагодження порозуміння
> між кредиторами і позичальниками за іпотечними
> кредитами, де виникає дефолт. Первинною метою було
> задовольнити кредиторів, але не позбавляти
> заставодавців-іпотетчиків житла. Вже є певні
> напрацювання. На практиці можливість застосування
> цього кооперативу виявилася значно ширшою ніж це
> планувалося. Дещо про кооператив можна прочитати
> тут [toloka.land.ru]
>
>
>
Просто смішно Вас читати. Де-які напрацювання! Це тоді, коли житло вдвічі подешевшало, Ви хочете своїми напрацюваннями втримати позичальника? Та нормальний чолов"яга зараз кине Вам ту іпотеку, як кидають ключі від авто банкірам на стіл і скаже: робіть що хочете. І купить вдвічі (чи не втричі) дешевше житло. А що будете робити Ви з тим кредитом?


законопроект № 3306 - кругова порука?
Дата: 06.04.2009 11:32:17

Шановний, чи шановна, Все в одному, як Вам смішно, то звісно смійтеся собі. У Вас недолугі міркування, а у нас конкретна робота... А те, що Ви тут пишите, - абсолютна дурня. Ви занадто далекі від розуміння справжнього стану справ і правових відносин, що склалися, і можуть скластися внаслідок нерозумної поведінки боржника. Думаю, що марно Вам пояснювати, але всеж таки спробую:
А що з того, що житло подешевшало вдвічі? Ми і раніше знали спражню ціну нерухомості, і передбачали те, що сталося, а отже були готові до цього. А тому навіть зараз заборгованість наших позичальників за кредитами не перевершує ринкову вартість застав.
Нікого ми не намагаємось втримати. Той, у кого виник дефолт, вже і так, нажаль, нікуди не подінеться. Але у нас справжня кооперативна організація, а отже у скрутному становищі, опинилися наші люди (Розумієте? Не чужі, а наші). За таких підстав спілка має їм допомогти і робить це. Для кредитної спілки такий кооператив - це теж спосіб вдало вирішити проблему того самого дефолту, але з іншого боку.
Кинути ключі для боржника, це тільки збільшити собі проблему. Так діють тільки дурні, вважаючи, що їх проблеми на тому скінчилися. Насправді це тільки початок справжніх проблем, який веде до довічного кредитного рабства, або залишок життя не мати нічого з майна і весь час переховуватися, і переховувати своє майно, і свої доходи. Чому? А тому, що звернути стягнення на предмет застави - це право, а не обов`язок кредитора. А якщо кредитор звернув стягнення на предмет застави, а її вартості виявилося недостатньо, то боржник залишається боржником, а борг продовжує зростати внаслідок подальшого нарахування процентів. У випадку з нашим кооперативом, боржник віддає свою квартиру кооперативу, залишаючись у ній жити довічно і може передати те право нащадкам, а кооператив повністю розраховується з кредитором за боргами боржника. У такого кооператора залишається право згодом викупити свою квартиру у кооператива, якщо йому так захочеться. Але навіщо? Перебування у нашому житловому кооперативі несе певні переваги, але то вже інше. Хоча ще кілька слів... Наприклад, Ви знаєте, що у соціалістичній країні - Швеції близько 80% житлового фонду належить кооперативам? І все добре, хоча держава так не вважає, і намагається те зруйнувати. Навіщо руйнувати, всеж добре? Добре для членів кооперативів, але не добре для держави, бо кооперативна система негативно впливає на справляння податків. Кооперативи значно здешевлюють споживчі товари (послуги, роботи), які отримують у комунальній сфері члени кооперативів. А це зменшує податкову базу, а отже зменшує надходження податків до бюджету. А, наприклад, перехід квартири від одного користувача до іншого... У нас (в Україні) це відбувається через зміну власника, тобто через купівлю - продаж, а звідси і сплата послуг реєлтерів, і податок, і мито, і сплата нотаріальних послуг, сплата послуг БТІ, платня до пенсійного фонду. А якщо перехід квартири від одного користувача до іншого відбувається в середені кооперативу, то ніяких тих платежів вже нема.
На Ваше питання "А що будете робити Ви з тим кредитом?", я здається вже відповів, - і квартиру продамо, і авто продамо, і стягувати зростаючий залишок боргу будем довічно, а може ще і з дітей бовдура, і з його онуків.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 06.04.2009 13:41.

законопроект № 3306 - кругова порука?
Автор: кредитор ( )
Дата: 06.04.2009 22:50:40

Браво, пане Малюк. Цiлком розумна i потрiбна робота була проведена Вами. Одна проблема, з якою Ви обов"язково спiткнетесь, або вже спткнулись - це несприйняття нашим чиновництвом розумних iнiцiатив, якi надходять знизу вiд народу. Вони всiляко будуть Вам шкодити, тому що вiдчуватимуть, що втрачають контроль над джерелами, де процвiтае хабарництво. Ви хочете жити без Державного регулятора, а це для них смерть. I не мае значення що iснування такого регулятора це як п'яте колесо до воза (приклад - Держфiнпослуг) що стан кооперативного самоврядування
не покращить - все одно кров пити будуть недолугими розпорядженнями. А так - щиро бажаю успiхiв.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 06.04.2009 22:58.

законопроект № 3306 - кругова порука?
Дата: 07.04.2009 09:58:44

Дякую. Поки що жодний державний орган, чи чиновник, кооперативу не шкодив. Кооперативу, а також тандему кредитні спілки - житловий кооператив вони поки що не помічають. А податкова без жодного зауваження надала неприбутковий статус та ще і за ознакою 0015, тобто як ЖСК, що значно краще ніж ми навіть могли сподіватися. Під контроль з боку ДФП кооператив не підпадає. А що стосується засновництва цього кооперативу кредитними спілками, то порушення законодавства нема, бо кооператив не є суб`єктом підприємництва, і не є об`єднанням фінустанов. Кооператив не має глобальної мети побудови шведського житлово-кооперативного соціалізму в Україні. Його наміри значно скромніші: вирішення житлових проблем членів кредитних спілок, вирішення кредитно-іпотечних проблем кредитних спілок і ще дещо. Під кредитними спілками маються на увазі тільки ті, що є членами кооперативу. Зараз кооператив готується прийняти у власність у якості пайових внесків і від юридичних, і від фізичних осіб зразу кілька квартир. Як це робити, - нікому не відомо, ні БТІ, ні Мінюсту, а ні українському законодавству. Тобто, ЗУ "Про кооперацію" таке передбачає, але механізм відсутній. Тож назріває перша стичка з чиновництвом. Віримо, що переможемо ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 07.04.2009 18:52.

стор.:  Попередня123Наступна
Поточна сторінка:2 з 3


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.