forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

Оце так суд!
Дата: 05.12.2008 15:59:29

Шановні колеги!

Необхідна порада.

Бажаю здійснювати співпрацю з цим третейським судом [видалено]

Чи дійсно настільки просте вирішення справ по забогованості у третейському суді?

Просто маю проблему, місцевий суд затягує наші справи та добиває моїх працівників. Маразм, по чьтирьом нашим позовам місцевий суд навіть відмовив, більше того його підтримав і апеляційний суд, добре що верховний суд на нашій стороні. Короче, щось не люблять місцеві суди кредитні спілки.

От мені і здається, що я маю альтернативу, чи правий я?

----------
отримуєте попередження
модератор форуму



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 05.12.2008 17:19.

Оце так суд!
Автор: Крот ( )
Дата: 05.12.2008 20:50:51

Дуже праві, обов’язково працюйте із третейським судом - будете мати великий запас туалетного паперу із його рішень. А коли зрозумієте, що таке виконавчі документи і навіщо вони потрібні – повертайтесь побалакаємо.

Оце так суд!
Дата: 09.12.2008 13:57:57

Дуже Вам вдячний за пораду, однак, хочу уточнити, що я звертався до Законів України "Про третейські суди" та "Про виконавче провадження". Опускаючи деталі, хочу зазначити, що на підставі рішень третейського суду можуть видаватися державним судом виконавчі документи, тому питання, мабуть полягає в тому, чи нормально проходить сам процес отримання виконавчого документа у державному суду, і чи не відмовляють у видачі виконачих документів на підставі рішень третейських судів. Це важливо, бо цей суд при Всеукраїнській громадській організації "Право та обов`зок" гарантує, що за 500 грн. я отримаю і рішення і виконавчий документ, і без морок, і швидше, однак, чи працює ця схема на пркктиці? Зрозуміло, що Державною виконавчою службою виконується виконавчий лист виданий на підставі рішення, а не воно саме.



Редаґовано 6 раз(и). Останні правки 11.12.2008 14:43.

Оце так суд!
Автор: Монах ( )
Дата: 19.01.2009 10:25:13

Через третейський суд можна отримати рішення суду... потім справа направляється до суду загального і там відповідно виписується виконавчий лист... якщо звісно рішення третейського суду законним... Сам є третейським суддею і роблю. рішення третейського суду штабелями. Так що якщо потрібно допомогу по Хмельницькій області - звертайтеся .

Оце так суд!
Автор: Крот ( )
Дата: 19.01.2009 12:22:20

<i>"Це важливо, бо цей суд при Всеукраїнській громадській організації "Право та обов`зок" гарантує, що за 500 грн. я отримаю і рішення і виконавчий документ, і без морок, і швидше, однак, чи працює ця схема на пркктиці?" </i>

Щось я не розумію, як третейській суд може Вам гарантувати отримання виконавчого документу якщо його видає зовсім інший суд? Або Вам пропонують послуги юриста, або вішають щось довгеньке на Ваші вуха. :)
Крім цього, звернення до місцевого суду із заявою на видачу судового наказу коштує 1% але не менш ніж 25,5 грн. та 15 гривень за інформаційно-технічне обслуговування. Отже майже за 40 гривень Ви отримуєте судовий наказ який є виконавчим документом.
Наскільки я розумію то звернувшись до третейського суду Ви отримуєте за 500 гривень рішення, а потім звертаєтесь із відповідною заявою про видачу виконавчого документу до свого місцевого суду. Тоді виникає питання навіщо платити більше?
Але якщо у Вас є сумніви, що боржник винен Вам кошти та у разі звернення до суду Вам буде відмовлено у задоволені ваших вимог, то тоді я розумію навіщо платити 500 гривень за рішення третейського суду який гарантує отримання виконавчого документу.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.