forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2
Місцезнаходження кредитної спілки
Автор: Lidia ( )
Дата: 23.10.2008 17:13:05

Якщо змінюється адреса спілки, невже треба нову ліцензію отримувати!?

Місцезнаходження кредитної спілки
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 23.10.2008 19:54:11

Ні, тільки новий папірець, на якому написано слово "Ліцензія" і ваше нове місцезнаходження.

Місцезнаходження кредитної спілки
Автор: Lidia ( )
Дата: 24.10.2008 11:41:25

Шановний п. А.Тищенко. Дякую за відповідь, але хочу уточнити питання, своїми відповідями і новими питаннями:
Ми міняємо місцезнаходження спілки.
1 крок. Подаємо документи до держ. реєстратора, для отримання НОВОГО свідоцтва про держ.реєстрацію.
2 крок. Відповідно до внесених змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ №6640 від16.01.2007 р. Розділ 6 , заявник протягом 15 робочих днів подає до Держфінпослуг заяву на переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (Додаток 7) і нову реєстраційну картку (Додаток 3) разом зі Свідоцтвом, що підлягає переоформленню, а також заявник подає оригінали та/або нотаріально засвідчені копії відповідних документів, що засвідчують зміни. Для отримання нового СВІДОЦТВА. ( Правда ці додатки в мене чомусь не відкриваються і я їх не можу заповнити???)
3 крок. Як отримати новий папірець, на якому написано слово "Ліцензія" і нове наше місцезнаходження? Які треба подавати документи?

Місцезнаходження кредитної спілки
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 24.10.2008 13:26:07

3-й крок аналогічний 2-му, процедура описана в розд.5 Ліцумов
Додатки відкриються, "если долго мучиться"

Місцезнаходження кредитної спілки
Автор: Lidia ( )
Дата: 24.10.2008 16:29:54

Дякую.

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.