forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

Проблеми кредитних спілок
Автор: Viktory ( )
Дата: 11.09.2008 16:35:34

Нужна помощь!
Пишу дипломную работу на тему: "Правове становище кредитних спілок в Україні". В дипломной работе надо рассмотреть проблемы кредитных союзов, а именно какие есть противоречия в законодательстве и нужно предложить варианты решения этих проблем в законодательстве.
Люди, кто сталкивался с какими проблема именно в законодательстве?

Проблеми кредитних спілок
Дата: 12.10.2008 11:38:29

Рекомендую обратить внимание на момент ликвидации кредитного союза. При регистрации кс в уставе мы написали, что при ликвидации остатки средств направляются в госбюджет. Однако в налоговой Голосеевского р-на г.Киева, нам отказали в получении справки о "неприбыльности" на основании того, что в законе "О налогообложении прибыли предприятий" указано: при ликвидации не прибыльной организации, средства направляются в организацию подобного вида ( в данном случае КС) или в доход госбюджета. Мы сделали запрос в Госфинуслуг и получили ответ, что Госфинуслуг не возражает, чтобы в уставе была формулировка из вышеуказанного закона. Тем не менее, в Законе "О КС" четко указано, что средства направляются в госбюджет и можно говорить о противоречиях в этих двух законах. Хотелось бы отметить, что закон "О КС" является специальным.

Проблеми кредитних спілок
Автор: Монах ( )
Дата: 19.01.2009 10:36:47

Проблеми КС. Мене називають одним із ворогів кредитних спілок. Саме тому, що я певну кількість кретних договорів визнав недійсними і тим самим наніс певний збиток КС. По останній справі сума недоотриманих коштів по КС була близько 30 тисяч. Суть спору - доводжу , що КС повинні мати ліцензію. На суді присутні представники Держфінпослуг. Був навіть пан А.Оленчик. На кожному суді в очі представникам Держфінпослуг кажу, що вони дармоїди і не можуть видати відповідну ліцензію. Вони тупо огризаються типу сам дурень. Проте суди і виграю. А КС ( різні) суди програють.От вам і проблема от вам і чиновники. Можу посудитися з Держфінпослуг щодо ліцензій для КС. Особливо якщо гарно заплатять.... І маю велике бажання виграти . Люблю з бюрократами судитись.

Проблеми кредитних спілок
Автор: Лягушонок ( )
Дата: 19.02.2009 00:25:52

Подскажите, пожалуйста, какие проблемы возникают при заполнении формы №2 "Отчет о финансовых результатах"? Что можно было бы усовершенствовать?

Проблеми кредитних спілок
Автор: Все в одному ( )
Дата: 23.03.2009 17:03:11

А що вам від цього? - велике задоволення?

Проблеми кредитних спілок
Автор: Все в одному ( )
Дата: 23.03.2009 17:04:45

Монах пише:
-------------------------------------------------------
> Проблеми КС. Мене називають одним із ворогів
> кредитних спілок. Саме тому, що я певну кількість
> кретних договорів визнав недійсними і тим самим
> наніс певний збиток КС. По останній справі сума
> недоотриманих коштів по КС була близько 30 тисяч.
> Суть спору - доводжу , що КС повинні мати
> ліцензію. На суді присутні представники
> Держфінпослуг. Був навіть пан А.Оленчик. На
> кожному суді в очі представникам Держфінпослуг
> кажу, що вони дармоїди і не можуть видати
> відповідну ліцензію. Вони тупо огризаються типу
> сам дурень. Проте суди і виграю. А КС ( різні)
> суди програють.От вам і проблема от вам і
> чиновники. Можу посудитися з Держфінпослуг щодо
> ліцензій для КС. Особливо якщо гарно
> заплатять.... І маю велике бажання виграти .
> Люблю з бюрократами судитись.

А в КС явно не бюрократи!!!!!!

Проблеми кредитних спілок
Автор: кредитор ( )
Дата: 30.03.2009 00:29:36

монаХУ..
-------------
Нiчого конкретного окрiм порожнього хизування, Ви не сказали. Судячи з стилю написання, Ви пане не юрист. З такими знаннями законодавства про КС Ви лузер. Якщо я не правий то спростуйте моi слова, а саме - Якi конкретно справи, в якому судi ви щось виграли ? Особливо детальнiше розкажiть про присутнiсть на судi Оленчика.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 30.03.2009 00:32.

Проблеми кредитних спілок
Автор: Вадим. ( )
Дата: 26.04.2010 22:41:55

У КС є ліцензія на депозити та на кредитування за рахунок цих коштів. Це нгаписано в самій ліцензії та в розясненні ДФП. А Яку Ви ще ліцензію хотіли?

Проблеми ліцензування. Кому це потрібно ?
Автор: victor ( )
Дата: 23.06.2010 16:29:39

[vaks.org.ua]

Памятається як на одній з нарад, яка проходила у Львові, здається в 2007 році, пан Оленчик погрожував, що повторно отримати ліцензію на залучення депозитів буде ой як непросто. І якщо першу ліцензію, мовляв, ДФП надавала автоматично, то тепер лафа кінчилась і КС зрозуміють, що таке Сизифів труд. Спілок, які будуть намагатися отримати ліцезію, чекають пекельні муки. Воно так і сталося. Люди потиркалися туди-сюди і плюнули на ті ліцензії. І живі. Так що ви тепер хочете ? Що посіяв ваш колега, пан Оленчик - те і маєте. Зараз про кредитні спілки, яким дали ліцензію, пишуть як про героїв. Ну-ну...



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.