forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня1234567Наступна
Поточна сторінка:5 з 7
лицензирования
Дата: 07.02.2017 12:55:45

Я Вам Stasy по великому секрету щось покажу. Перейдіть за цим посиланням: [usr.minjust.gov.ua] , зробіть запит за кодом ЄДРПОУ юрособи 36225882 та знайдіть хто там засновники. Ви ж самі правильно процитували, що КС не може бути засновником або учасником суб`єкта підприємницької діяльності. Звертаю увагу: "підприємницької діяльності".

лицензирования
Автор: Stasy ( )
Дата: 07.02.2017 15:06:58

То Вам, Вячеславе, тоді ще легше позбутися тягаря. Підгрунтя вже створене. Залишилися лише "ремарки".

лицензирования
Автор: Stasy ( )
Дата: 07.02.2017 15:16:30

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------

> Я думаю, що якщо не отримувати ліцензію, а отже
> припиняти чи призупиняти надання фінансових
> послуг, то треба подавати заяву про виключення з
> реєстру фінустанов, щоб уникнути зайвого
> навантаження, як то навчання тощо, а також
> уникнути заходів впливу за невиконання тих
> навантажень. Крім того, якщо переводити свою
> діяльність до кооперативу, то може не варто зразу
> ліквідовувати КС. Багато клопоту з недіючою КС не
> буде, нехай папірці полежать, - може ще щось
> зміниться на краще.
> Доречі, моя думка така, що якщо б усі КС виступили
> одним фронтом з демаршем і, наприклад, усі надали
> заяви про виключення з реєстру фінустанов та
> висунули свої вимоги і Уряду, і Нацкомфінпослуг, і
> Верховній раді, то останні були б змушені "сісти
> за стіл переговорів" і багато у чому поступитися.
> Це нескладно організувати, і недорого, і значно
> простіше ніж збирати людей щоб йти до будинку
> уряду з пікетом.

Цілком погоджуюсь, призупинити до з"ясування - краще. Однак, вбачаю одну проблему, мало хто погодиться на такий демарш.



лицензирования
Дата: 07.02.2017 15:53:42

Щодо підгрунтя, то ми можем спільно використати той кооператив. Доречі, надання позик там може бути, як супутня діяльність. Сам кооператив варто перепрофіліювати у один цікавий напрямок діяльності, на який зараз є величезний попит. Публічно не скажу який, бо то є дійсно комерційна таємниця.

Що до демаршу, то того нема чого боятися. Якщо усі кредитні спілки разом подадуть заяви про виключення з реєстру фінустанов та ще з обгрунтуванням причин і вимушеності такого кроку, то не виключать нікого, а Нацкомфінпослуг змушена буде негайно шукати порозуміння зі спілками. Таке показало б і єдність, і силу, і вже б на майбутнє думали перш ніж "витирати об нас ноги".



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 08.02.2017 00:31.

лицензирования
Автор: Igor ( )
Дата: 07.02.2017 16:22:06

Не хочу повторюватися, але якщо ми хочемо відстояти свої права, то лише колегіально. Я також за ультиматум. Його можна для початку оформити офіційним зверненням від імені n - кількості спілок. Для цього в кожній області повинна бути проведена робота і цим повинні зайнятися спілки ( кожна в своєму регіоні), які вже готові приєднатися до акції протесту.
Не вдасться обєднатися чи достукатися, будемо працювати по іншому.

лицензирования
Автор: thebest ( )
Дата: 07.02.2017 17:47:33

Так, дійсно немає сенсу отримувати ці надумані ліцензії, та ще більше влазити в це безглуздя.
Підтримуємо все вище написане та сказане.

лицензирования
Автор: кредитор ( )
Дата: 08.02.2017 12:54:11

Якщо усі кредитні спілки подадуть заяви про виключення з реєстру фінустанов, а нас не так і багато вже залишилось, то не виключено, що і влада не захоче поступитися своїми принципами, а попре на нас буром. Адже в цій ситуації перелякані пайовики терміново захочуть зняти свої паї, а коли в касі грошей не буде, почнуть писати скарги. Почнуться перевірки, вилучення документації, компютерів, арешт рахунків. А придертися перевіряльникам до чогось - це у них запросто. Таку маячню придумають- хоч стій хоч падай. Про негаразди в спілці дізнаються і позичальники, які захочуть половити рибку в мутній воді. Тобто тупо перестануть повертати позики. А так, як повернути гроші вкладникам влада неспроможна то замість грошей вона, як кажуть, доставить їм моральне задоволення, а саме - порушить кримінальну справу проти керівництва спілки. Вони, такі-сякі, у всьому винні, ми їх покарали, а ви радійте. І почнуться суди-пересуди. Тут вже не до роботи буде. Тому давайте обговоримо і такий аспект - як протистояти свавіллю влади в цій ситуації ?



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 08.02.2017 13:00.

лицензирования
Автор: Stasy ( )
Дата: 08.02.2017 17:48:06

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> Якщо усі кредитні спілки подадуть заяви про
> виключення з реєстру фінустанов, а нас не так і
> багато вже залишилось, то не виключено, що і влада
> не захоче поступитися своїми принципами, а попре
> на нас буром. Адже в цій ситуації перелякані
> пайовики терміново захочуть зняти свої паї, а коли
> в касі грошей не буде, почнуть писати скарги.
> Почнуться перевірки, вилучення документації,
> компютерів, арешт рахунків. А придертися
> перевіряльникам до чогось - це у них запросто.
> Таку маячню придумають- хоч стій хоч падай. Про
> негаразди в спілці дізнаються і позичальники, які
> захочуть половити рибку в мутній воді. Тобто тупо
> перестануть повертати позики. А так, як повернути
> гроші вкладникам влада неспроможна то замість
> грошей вона, як кажуть, доставить їм моральне
> задоволення, а саме - порушить кримінальну справу
> проти керівництва спілки. Вони, такі-сякі, у
> всьому винні, ми їх покарали, а ви радійте. І
> почнуться суди-пересуди. Тут вже не до роботи
> буде. Тому давайте обговоримо і такий аспект - як
> протистояти свавіллю влади в цій ситуації ?
>
>
>
> Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 08.02.2017
> 13:00.

А в чому власне Ви вбачаєте проблему? Ви збираєтесь займатися протиправною діяльністю? Якщо ні. Тоді, чого хвилюватися? Для перевірок має бути підстава. Що Ви пропонуєте? Отримувати ліцензію та хвилюватися про те, що її можуть відібрати за будь-яким недотриманням ліцензійних вимог. Перечитайте спершу, що вимагається. Забезпечення умов для обслуговування осіб з ознаками інвалідності - зміна приміщення у більшості випадків, а це додаткові витрати та чималенькі. Невідповідність сайту технічним параметрам як то навігація, пошук, відображення графіки текстом - порушення. Питання в тому, що віднайти порушення легше, адже завжди можна по-різному трактувати ту чи іншу вимогу. Нам це вже, сподіваюсь, всім зрозуміло з самої суті прирівнення позики до фінпослуги, неприведення у відповідність ПКУ та З-ну про КС тощо. Але вирішувати має кожен з нас для себе.
До речі, ми тут обговорюємо, в першу чергу, можливості для подальшого виживання. І для вирішення цієї значної проблеми розмірковуємо у декількох напрямах на рівні вільної дискусії.

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> А так, як повернути
> гроші вкладникам влада неспроможна то замість
> грошей вона, як кажуть, доставить їм моральне
> задоволення,

Можливо я неправильно Вас розумію, але вкладники і пайовики - різні особи. Паї і зараз не підпадають під захист з боку держави, оскільки гарантуванню підпадають лише внески (вклади) на депозитні рахунки. Але цей вид діяльності (депозити), на мою особисту думку, фактично був першим цвяхом у труну кредитних спілок.





Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 08.02.2017 17:59.

лицензирования
Автор: кредитор ( )
Дата: 08.02.2017 20:06:51

Stasy ( )... Я не перший рік працюю і знаю ситуацію з КС . Можливо потрібно створити спеціальний сайт, або хоча б сторінку в соціальних мережах, де висвітлювати наші проблеми. В Фейсбуці, наприклад. Там люблять тусуватися наші можновладці. Бо НАКСівського форуму недостатньо. Сюди мало хто заходить.

У нас вже відчувається певна напруга з поверненням паїв (вкладами не займаємося, ліцензій не маємо). В країні криза, безробіття, закриваються підприємці, народ зубожів, тому неповернутих позик багато. Ми звичайно, працюємо, але всім відомо, як працює виконавча служба. Наші пайовики, в основній масі поки що вичікують, але я думаю, це тимчасово. Це спокій перед грозою. От оце мене найбільше бентежить... Так що, головне зараз, як з найменшими втратами припинити свою діяльність і повернути людям гроші, а чим займатись далі то діло десяте....





Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 09.02.2017 19:08.

лицензирования
Автор: Stasy ( )
Дата: 10.02.2017 12:00:27

кредитор, хіба Нацкомфінпослуг захищає від інших перевіряючих? Більше того, ми повинні ще й повідомляти регулятора щодо інших заходів впливу (у разі їх наявності). Нам, як на мене, слід вирішити для себе особисто питання: "що робити далі?". І тут як раз я згадую один епізод з одного фільму. Капітан літака вирішує, що робити: залишитися у вогні і загинути, чи злетіти й загинути. Вирішив злітати, бо є шанс ... Ми зараз як ті капітани. Проблема в тому, що кожен з нас вважає тим шансом при злеті.

стор.:  Попередня1234567Наступна
Поточна сторінка:5 з 7


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.