forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому розділі розглядаються питання бухгалтерії у діяльності кредитних спілок.

Чи можливо пролонгувати кредит якщо вже є рішення суду??
Автор: Елена ( )
Дата: 26.03.2007 12:24:36

Вже є рішеня суду стягнути з боржника на користь КС борг по %, штрафним санкціям та кредиту. Частину боргу член КС погасив. Чи можна залишок боргу "пролонгувати", щоб не формувати резерв покриття втрат від неповернених позик. Я так розумію, що ні, але керівництво хоче запропонувати боржнику перенести на декілька місяців погашення боргу... Хто правий?

Стаття щодо створення страхової компанії
Дата: 27.03.2007 14:18:15

Вітаю Вас, шановні колеги!

Останнім часом багато розмов точиться навколо ідеї створення страхової компанії для кредитних спілок. На мій погляд існування такої структури є необхідною складовою цивілізованого ринку кредитування фізичних осіб. Страхову компанію слід розглядати як один із елементів системи, до якої повинні входити і бюро кредитних історій, і стабілізаційний фонд, і колекторні бюро та ін.
Щодо того, чи може бути розпочато побудову системи української кооперації зі створення страхової компанії з поляками, то моя думка є принциповою – ні. Я, як учасник переговорів з польською стороною, глибоко переконана, що український ринок КС має всі необхідні складові для створення власного проекту. Нам не вистачає лише бажання об’єднуватись і працювати заради результату. Поляки, до речі, і розраховують на пасивне відношення українських партнерів, які не здатні відстоювати свої інтереси і готові погодитись на любі умови, які запропонують їм з «барського плеча». При такому підході побудувати бажану систему буде не можливо.
Я також згідна з тим, що нам слід замислитись, що за стільки місяців переговорів не з’явилось бачення реалізації страхового проекту українською стороною. Це говорить про недалекоглядність лідерів як кредитних спілок, так і лідерів асоціацій.
Тому до роботи, шановні колеги, у нас дійсно небагато часу.






Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.