forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому розділі розглядаються питання бухгалтерії у діяльності кредитних спілок.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
Хочу поднять интересный вопрос
Дата: 28.05.2009 10:12:53

Мы все знаем, что возможна замена стороны по кредитному договору. Но у меня вопрос может ли быть замена стороны по депозитному взносу от ЧКС и еще самое интересное может ли быть этой стороной Юр. Лицо

Хочу поднять интересный вопрос
Дата: 28.05.2009 10:49:04

Мне кажется если такое возможно то это будет счет 6882 Расчеты с юрид. лицами по обяз., на кот. начисл. процен


Хочу поднять интересный вопрос
Дата: 28.05.2009 11:22:25

Мое мнение: может, может, только будет это уступка права требования (а не всех прав, иначе это противоречит ЗУ "О КС") и депозитный вклад трансформируется в кредиторскую задолженность.

Хочу поднять интересный вопрос
Дата: 15.01.2014 16:28:17

Шановні друзі, а скажіть будь-ласка: а чи попереводили ви облік паїв з 41 на 402 рахунок? Ну як же мені того не хочеться робити! Може хтось знає підставу того не робити?

Хочу поднять интересный вопрос
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 17.01.2014 09:34:36

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Шановні друзі, а скажіть будь-ласка: а чи
> попереводили ви облік паїв з 41 на 402 рахунок? Ну
> як же мені того не хочеться робити! Може хтось
> знає підставу того не робити?


Ну, Вячеславе, Вы папали...
З учорашнього дня в країні офіційно введено фашизм, а Ви отакоє-от пишете...

> як же мені того не хочеться робити!

Чи знаєте, що це злісна непокора органу влади?!

> Може хтось знає підставу того не робити?

А це - підбурювання до саботажу та зміни ладу!

Не знаю, що Вам і порадити... Може, заслужите прощення, якщо кожен свій пост закінчуватимете: "Хай Віктор!"

Хочу поднять интересный вопрос
Дата: 17.01.2014 12:15:57

Я не бачу, поки що, у тому фашизму, а що до диктатури, то таки так. І не те важливо, які за змістом прийнято закони, а як те відбулося, - без процедури підготовки, без голосування, і без підрахунку голосів. Просто кримінально-партійні лідери між собою домовилися, що треба такий закон, і що голосування за нього відбулося. А судячи з того, як гарант все те швиденько підписав, то все це дійство відбулося з волі його величності. Тож Верховної Ради України за фактом більше нема. А на додаток, зважаючи на зміст тих новостворених законів, - демократія в Україні остаточно подолана. На черзі террор ...

Пане Микола, дайте хоч Ви будь ласка відповідь: чи попереводили облік паїв з 41 на 402 рахунок?

Хочу поднять интересный вопрос
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 17.01.2014 12:27:05

Цим у нас займається бухгалтерія; то вони кажуть, що по факту ще ні, але з 1.01 треба.
Ну, значить треба, з фаш... диктатурою тобто, не варто сперечатися за дрібниці. А що там за проблема? писати у відомостях не 41, а 402?
Хай.

Хочу поднять интересный вопрос
Дата: 17.01.2014 12:55:23

Ні, проблем з таким переводом достатньо. Треба перевести залишки на кредиті субрахунку 41 рахунку на відповідний субрахунок 402 рахунку по кожному члену спілки: - обов`язкові пайові, додаткові пайові. Якщо такий процес у програмі автоматизовано, то, звісно, нема нічого складного. А якщо ні (а зазвичай - ні), то доведеться або переносити ручками, або писати відповідну примочку у програмі (чим я зараз і займаюся). Далі, треба у програмі переробити все, де використовується 41 рахунок: прибуткові і видаткові ордери або документи, від яких вони походять, документи з розподілу доходу на паї та з капіталізації. При цьому, треба залишити можливість заднім числом здійснювати усі операції з 41 рахунком так, як було раніше, бо може доведеться десь-щось виправляти, а також на випадок перерахунку (перепровендення) усіх чи частини операцій у автоматичному режимі. Це я про 1С. У інших програмах інакше, але вони без сумніву теж потребують змін.

Хочу поднять интересный вопрос
Дата: 17.01.2014 13:14:52

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> ... з фаш... диктатурою тобто, не
> варто сперечатися за дрібниці.

Я все таки не згоден з визначенням сучасної диктатури в Україні, як фашистської. Насправді не існує чіткого визначення того, що є фашизмом. Зазвичай, під цим визначенням розуміється німецький, так званний, націонал-соціалізм 30 - 40 років ХХ сторіччя у проявах його внутрішньої та зовнішньої політики. Думаю, що більш правільно цю сучасну диктатуру, що захопила Україну, у своїй основі кримінальну, називати тоталітаризмом.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 17.01.2014 16:22.

Хочу поднять интересный вопрос
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 17.01.2014 13:53:09

Згоден з Вами; а уникаю терміну "тоталітаризм" лише з однієї причини: ні фюрер
[www.youtube.com]
ані 89% його прибічників нездатні ні вимовити, ні написати це слово. Фашизм для них "проще и понятней".

б.. забув
Хай Віктор!



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 17.01.2014 14:07.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.