forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому форумі розглядаються будь-які питання пов'язані з кредитуванням.

Кредитна лінія
Автор: In.na ( )
Дата: 22.08.2013 22:46:08

Чи можна у кредитному договорі (кредит надається траншами) у разі порушення з боку позичальника прописати пункт про право кредитної спілки відмовити позичальнику у наданні наступних траншів через порушення (нецільове використання кредиту чи простроченість виплатів по кредиту)? Як це краще зробити?

Кредитна лінія
Автор: Даникто ( )
Дата: 23.08.2013 02:51:48

В’ячеславе, та не вже Ви таки вірите у світле майбутнє держави? Де Ви живете??? Ви, чемна, розумна і далекоглядна людина… Про які нові форми кредитної кооперації Ви дозволяєте собі мріяти… Подивиться навкруги… Нажаль, не вбачається, жодної перспективи для подальшого розвитку… Чи є можливість мріяти майбутнє… Живемо, не зрозуміємо, де… Теперішнє кредитної кооперації, це, нажаль легка примара майбутнього, зокрема для того, хто придумав, що це буцімто це золоте дно.. Кредитні спілки, на сьогодні, і по перше для Регулятора, є виключно джерелом доходу, у відомій для усіх сумі, і глибоко Регулятору все рівно, що Ви з себе уявляєте….


Кредитна лінія
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 23.08.2013 09:25:08

"Генеральний" договір кредитної лінії сам по собі на спілку не покладає конкретних фінансових зобов'язань; це, скоріше, протокол про наміри - без підписання додаткової угоди про надання конкретного траншу він може так собі і "продіяти" весь вказаний у ньому строк. Кожен транш являє собою практично самостійний кредит з тільки йому притаманними ознаками: сумою, строком, процентною ставкою, забезпеченням; навіть підписати від імені спілки його може інша людина (якщо, нп., голова правління змінився чи пішов у відпустку). А може і не підписати, адже в "генеральному" договорі має бути вказано, що кожен транш надається, нп., протягом 14 днів з м о м е н т у п і д п и с а н н я д о д а т к о в о ї у г о д и про черговий транш. Причин непідписання може бути безліч, приводів - ще більше; вказувати їх у договорі - ні за яких обставин не слід. Абсолютно достатня, на мій погляд, відповідь "Грошей (для Вас) немає". Мені не відома норма законодавства, яка зобов'язує спілку видати гроші конкретному Васі тільки через те, що він є членом спілки та вже ухитрився якусь суму зі спілки хапнути; так само, як і не уявляю ситуацію, коли якась інстанція може примусити мене видати комусь кредит, якщо я цього не хочу.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.