forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому форумі розглядаються будь-які питання пов'язані з кредитуванням.

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: RETIOP ( )
Дата: 21.03.2012 16:59:22

Згідно ч. 2 ст.11 ЗУ Про захист прав споживачів перед укладенням договору про надання споживчого кредиту
кредитодавець зобов'язаний повідомити споживача у письмовій формі про:
2) кредитні умови, зокрема:
а) мету, для якої споживчий кредит може бути витрачений;
в) наявні форми кредитування з коротким описом відмінностей між ними, в тому числі між зобов'язаннями споживача;
є) варіанти повернення кредиту, включаючи кількість платежів, їх частоту та обсяги;
и) податковий режим сплати відсотків та про державні субсидії, на які споживач має право, або відомості про те, від кого споживач може одержати докладнішу інформацію;
і) переваги та недоліки пропонованих схем кредитування.
У разі ненадання зазначеної інформації суб'єкт господарювання, який повинен її надати, несе відповідальність, встановлену статтями 15 і 23 цього Закону.

Хтось повідомляє позичальників у письмовій формі про вищезазначене, чи авось не і так зійде.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 21.03.2012 17:03.

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: С.Борода ( )
Дата: 21.03.2012 21:21:35

.....и) податковий режим сплати відсотків та про державні субсидії, на які споживач має право, або відомості про те, від кого споживач може одержати докладнішу інформацію;
___________________________________________________________________________________________

Може ще й пояснити споживачу, як ключі знайти від квартири, де гроші лежать...?

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Шуруп ( )
Дата: 22.03.2012 11:22:56

Ми повідомляємо. Нічого складного в цьому немає. Зробить це для себе обов'язково. Не буде у вашого "споживача" зайвого бажання визнати у суді договір кредиту недійсним, коли він втомиться по кредиту сплачувати

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Дата: 22.03.2012 11:27:10

Ми притримуємось того, що ЗУ "Про захист прав споживачів" на діяльність кредитних спілок не поширюється.

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Шуруп ( )
Дата: 22.03.2012 11:27:58

Не поширюється, це правда. Але, іноді, у наших суддів інша думка

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Дата: 22.03.2012 11:34:59

І у ДФП інша думка, але згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" та ЗУ "Про кредитні спілки", - ЗУ "Про захист прав споживачів" на діяльність кредитних спілок не поширюється. Ми притримуємся законів і змушуємо притримуватись тих законів і ДФП, і суддів. Якби усі так робили, то Україні не було б потреби йти у Европу, бо ми б жили краще, ніж та Европа ... А як більша частина народу кориться беззаконню, то і нас примушують бути такими самими ...

Приклади: Не стали автомобілісти коритись запровадженню "Візіря" та "листам щастя", де зараз той "Візірь"? Вийшли підприємці на майдан проти Податкового кодексу, - змусили владу ...

Якби не ходили кредитні спілки до всеукраїнської асоціаціії, яка є посередником між ДФП і спілками і існує лише завдяки терору спілок з боку чиновників, і підігріває той утиск, і живиться з нього, а об`єднали свої зусилля у боротьбі за свої права (а ще краще разом з іншими фінансовими установами), то було б у кредитних спілок світле майбутнє, а не повне винищення, яке прийде незабаром.

Скажіть будь ласка, - як таке може стосуватись кредитних спілок, якщо кредитна спілка це: "свій до свого по своє", якщо кредитна спілка - це споживчий кооператив, якщо споживач послуги кредитної спілки є одночасно співнадавачем тієї самої послуги? : [www.vaks.org.ua] [www.vaks.org.ua]



Редаґовано 9 раз(и). Останні правки 22.03.2012 16:39.

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.03.2012 12:06:06

В.Малюк правий.
В жодному разі не слід виконувати дебільні вимоги; і не тільки через те, що це принизливо.
Треба розуміти, що донедавна ми перебували в ОДНІЙ системі координат (законодавчій). Хай недолугій, але цілісній.
Зараз шляхом розмивання єдиного законодавчого поля нас садовлять на "шпагат". примушуючи одночасно виконувати вимоги РІЗНИХ за економіко-правовою природою розділів законодавства. Таким чином плавно підводячи до ситуації, коли ми одночасно змушені будемо виконувати ПРОТИЛЕЖНІ за змістом приписи, тобто виконуючи один, ви автоматом порушуєте другий. "Что и требовалось доказать". Тут вам і гаплик.

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Шуруп ( )
Дата: 22.03.2012 18:12:09

Тут кожний сам для себе вирішує. У кого є гроші і час боротися із всією нашою дебільною законодавчою системою, будь ласка. У мене нема ні того, ні іншого. За фахом бухгалтер, сперечатися із суддею було дуже важко. Мені легше прикласти до кредитного договору ту маленьку бумажку, ніж здирати потім роками гроші зі зрозумівших свої переваги позичальників

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: С.Борода ( )
Дата: 22.03.2012 19:27:14

І що Ви пояснюєте по цих пунктах ?

и) податковий режим сплати відсотків та про державні субсидії, на які споживач має право, або відомості про те, від кого споживач може одержати докладнішу інформацію;
і) переваги та недоліки пропонованих схем кредитування.

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Дата: 22.03.2012 20:57:23

щодо и): проценти не оподатковуються (такого платежу, як відсотки не існує, бо згідно ЦКУ платіж за користування чужими грошима називається процентами), державні субсидії не надаються, докладнішу інформацію можна отримати від Деравної податкової адміністрації України;
щодо i): просто вказати відмінності різних видів кредиту, що надаються кредитною спілкою.
Це я так думаю, а що під тим усім розуміли ті бовдури, що таке придумали, бог його знає ...

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Шуруп ( )
Дата: 23.03.2012 10:16:30

Тут усе набагато простіше. Берете окремий лист аркушу і друкуєте на ньому такі поетичні строки: Я... (ПІБ потенційного позичальник) перед укладанням кредитного договору з... (ваша КС) ПИСЬМОВО повідомлений про:
1) кредитні умови, зокрема:
а) мету, для якої споживчий кредит може бути витрачений;
б) наявні форми кредитування з коротким описом відмінностей між ними, в тому числі між зобов'язаннями споживача;
в) варіанти повернення кредиту, включаючи кількість платежів, їх частоту та обсяги;
г) податковий режим сплати відсотків та про державні субсидії, на які я маю право, або відомості про те, від кого я можу одержати докладнішу інформацію;
д) переваги та недоліки пропонованих схем кредитування.
і прикладаєте усе це до заяви про видачу кредит. Не забувайте про письмову згоду поручителя.

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Дата: 23.03.2012 10:49:42

Я прихильник і пошановувач Вашої поетичної творчості, Шуруп ... :)

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 23.03.2012 10:58:05

Дуже просив би кого-небудь навести приклад згадування обговорюваних позицій будь-якою судовою інстанцією хоча б у мотивувальній частині рішення.

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Шуруп ( )
Дата: 23.03.2012 11:20:35

Дякую, Вячеслав




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 23.03.2012 11:21.

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 23.03.2012 11:33:26

Подякуйте також і мені, бо я внесу рацпропозицію:
треба також примушувати позичальника заучувати ці вірші напам'ять і декламувати перед кредитним комітетом; процентну ставку підвищувати на 1 пункт за кожен збій.
Це має відбити охоту використовувати посилання на цей закон у суді ;)

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Шуруп ( )
Дата: 23.03.2012 14:29:15

Дякую і вам Микола Т. Взагалі то про мої походи до суду та міліцію можна тихими вечорами книги писати. Не думалось мені, що воно так буде важко. Може то тільки в нас в Києві міліція скоро прейскурант на вході буде вішати, скільки вони хочуть грошей за один рух свого правого пальця та за два рухи лівої руки. А судді, при наймні, коли доводилось мені бути позивачем, взагалі починають ознайомлення зі справою через хвилин 10 після того, як я зоходжу до кабінету суду і сиджу омріявшись. Ось такі в нашій кредитувальній справі "покращення".

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 23.03.2012 16:57:24

От шо ви все клевещете?! Як то "нема покращення"? А це шо, не покращення:
[www.unian.net]
У 2012 році середня заробітна плата українських суддів зросте на 106,7% - з 6 тис. 577 грн. (у 2011 р.) до 13 тис. 592,5 грн., тоді як заробітна платня інших працівників суду збільшиться лише на 9,4% - з 2 тис. 287 грн. (у 2011 р.) до 2 тис. 501,5 грн.
Як передає кореспондент УНІАН, про це начальник управління планово-фінансової діяльності і соціального забезпечення Державної судової адміністрації України Зеновій ХОЛОДНЮК повідомив на засіданні колегії адміністрації.
Крім того, за його словами, у 2012 році удвічі збільшується зарплата голів судів - з 7 тис. 830 грн. до 15 тис. 721,9 грн., заступників голів судів - з 7 тис. 190 грн. до 14 тис. 293,9 грн.
Крім того, З.ХОЛОДНЮК повідомив, що середньодобові надходження судового збору в Україні удвічі нижчі від запланованого і становлять близько 3,6 млн. грн. проти запланованих 7,3 млн. грн.


ОСЬ ВАМ. Тобто не вам. Хоч ви і злісно не хочете платити судовий збір, але таким талановитим суддям, як ото Ви описуєте, просто НЕОБХІДНО подвоїти зарплату. Про розмір хабарів, як каже наш президент, додумайте самі...

Письмове повідомлення СПОЖИВАЧА
Автор: Шуруп ( )
Дата: 23.03.2012 17:30:49

Я то як раз таки злісно сплачую той новий судовий збір. Але мені хоч зрозуміло, чому в канцеляріях суду так поводяться. Спочатку думалось, що в них одночасно не все гаразд в особистому житті, а уся справа, виявляється, таки в зарплатні у 2,5 тис. грн. Хоча таку зарплатню отримують більшість українців по регіонах.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.