forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому форумі розглядаються будь-які питання пов'язані з кредитуванням.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: RETIOP ( )
Дата: 22.02.2012 14:07:07

В рамках співпраці з магазином поступила пропозиція укладення договрів з відсотковою ставкою 0,01%. Така низька відсоткова ставка виключно рекламних хід.
На даний час в спілці затверджено єдину відсоткову ставку по кредитах зрозуміло що суттєво вищу.
Як обгрунтувати, зважаючи на рівність членів, можливість надання таких кредитів.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.02.2012 15:14:06

Стаття 11. Достовірність реклами та інформації
1. Фінансовим установам забороняється поширення у будь-якій формі реклами та іншої інформації, що містить неправдиві відомості про їх діяльність у сфері фінансових послуг.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: RETIOP ( )
Дата: 22.02.2012 15:20:19

Звідки ви взяли про недостовірність такої інформації.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.02.2012 15:32:43

RETIOP пише:
-------------------------------------------------------
> Така низька відсоткова ставка
> виключно рекламних хід.
> На даний час в спілці затверджено єдину відсоткову
> ставку по кредитах зрозуміло що суттєво вищу.
> Як обгрунтувати, зважаючи на рівність членів,
> можливість надання таких кредитів.


Звідси...



Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: RETIOP ( )
Дата: 22.02.2012 15:53:12

Не розумію в чому буде полягати недостовірна реклама (неправдиві відомості про діяльність у сфері фінансових послуг) коли по факту така фінансова послуга буде мати місце.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.02.2012 16:41:08

Або я не розумію, що означає фраза:
> Така низька відсоткова ставка
> виключно рекламних хід.

або хтось із нас двох;)

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: RETIOP ( )
Дата: 22.02.2012 16:51:30

Краткость сестра таланта. А можна все ж таки свою думку пояснити більш розгорнуто. А то одні цитати.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Дата: 22.02.2012 16:52:30

RETIOP, звідки буде братися дохід кредитної спілки. Зрозуміло, що не з 0,01% річних. Тож звідки?

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: RETIOP ( )
Дата: 22.02.2012 17:02:02

Де написано, що ціль діяльності неприбуткової організації - отримання прибутку, а раз ні то і без прибутку можна обійтися.
Можливо не точно сформолював питання: як з посиланням на НПА обгрунтувати існування в КС двох відсоткових ставок - 0,01% та стандартної.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 22.02.2012 17:07.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.02.2012 17:38:14

RETIOP,
1) ми тут Вас намагаємося підвести до простої істини - дурити людей негоже; а Ви вперто вимагаєте, щоб Вам у цій нешляхетній справі допомогли.
2) ідеться не про прибуток, а про ДОХІД - різницю відчуваєте?
3) обгрунтувати існування хоч 12-ти ставок у КС проблем нема;
4) а шо то таке НПА?

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: RETIOP ( )
Дата: 22.02.2012 17:49:05

1) ми тут Вас намагаємося підвести до простої істини - дурити людей негоже; а Ви вперто вимагаєте, щоб Вам у цій нешляхетній справі допомогли
- До чого тут ваші звинувачення у шахрайстві де ви це угледіли. Кого дурять в чому.
2) ідеться не про прибуток, а про ДОХІД - різницю відчуваєте?
- Неспорю різниця є. про те для даного випадку не це основне.
3) обгрунтувати існування хоч 12-ти ставок у КС проблем нема;
- Правда а як же рівність членів спілки.
4) а шо то таке НПА?
- нормативно - правовий акт.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Дата: 22.02.2012 18:18:43

Я Вас не звинувачую у шахрайстві. Усім: і податковій, і БЕП, і прокурору (і мені теж, як колишньому) і тьоті Свєті з базару, що торгує яйцями, теж зрозуміло, що 0,01% то ще не все, що буде являти собою дохід від тих операцій. Інфляція в Україні, та і у світі теж, значно вище за 0,01% річних. А отже, ніхто і ніколи не повірить, що 0,01% то є все. Має бути ще щось ... То хто (кредитна спілка чи хтось інший) і у якій якості отримуватиме дохід?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 22.02.2012 23:29.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.02.2012 18:48:52

Почнемо з кінця.
НПА
- нормативно - правовий акт.
Я так і думав, але, думаю, дай пересвідчусь. Бо я ніколи не чув, щоб процентні ставки встановлювали "посилаючись на нормативно - правовий акт".
Ставки КС, як написано в законі, встановлює САМОСТІЙНО. Також самостійно визначаються і критерії, за якими вибирається величина ставки.

Далі.
а як же рівність членів спілки.
Киньте читати комуністичні газети. Насправді "рівність членів спілки" означає рівність можливостей, а не ставок. Тобто всі члени спілки повинні мати рівний доступ до кредитів, що в залежності від виду кредиту, мають РІЗНІ ставки.

Ну, власне, я вже і на Ваше основне питання відповів.
А все ж, коли я бачу, що хтось обіцяє кредити під 0,01%... Знаєте, краще обіцяти "кредити без ГМО".

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: Igor ( )
Дата: 22.02.2012 19:08:35

Відверто кажучи, дискусія ні про що.
Та і консультувати відвертий обман аморально. Фактично іншими словами про це сказали М.Тищенко і В. Малюк.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Дата: 22.02.2012 20:52:29

Ну чому "відвертий обман"? Процентна ставка дійсно може бути 0,01%. Чому ні? Доречі, хоч цю тему назвали "Безвідсотковий кредит", але насправді йдеться про відсотковий. Між тим, зрозуміло, що це не все. Схема без сумніву містить ще якісь компоненти. Я бачу декілька таких можливих компонентів. От і намагаюсь отримати додаткову інформацію про те, як і що ще буде. RETIOP, який ще буде рух коштів? Хто і яким чином отримуватиме дохід від використання кредитних коштів? Може це і комерційна таємниця, але я не думаю, що ви винайшли щось таке нове, що ніхто не знає та не використовує. Не хочете, то не відповідайте. У будь-якому випадку Микола Т. на це Ваше питання: "Як обгрунтувати, зважаючи на рівність членів, можливість надання таких кредитів", вже відповів.




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 22.02.2012 20:57.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: RETIOP ( )
Дата: 22.02.2012 21:01:56

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> Почнемо з кінця.
> НПА
> - нормативно - правовий акт.
> Я так і думав, але, думаю, дай пересвідчусь. Бо я
> ніколи не чув, щоб процентні ставки встановлювали
> "посилаючись на нормативно - правовий акт".
> Ставки КС, як написано в законі, встановлює
> САМОСТІЙНО. Також самостійно визначаються і
> критерії, за якими вибирається величина ставки.

Відкрию велику таємницю Закон це те ж НПА. Відповідно спілка встновлючи відсоткові ставки самостійно посилається саме на НПА, в даному випадку Закон України "Про кредитні спілки".

Далі.
а як же рівність членів спілки.
Киньте читати комуністичні газети. Насправді "рівність членів спілки" означає рівність можливостей, а не ставок. Тобто всі члени спілки повинні мати рівний доступ до кредитів, що в залежності від виду кредиту, мають РІЗНІ ставки.

Питання для мене нове. І я поки що непридумав як обгрунтувати Найкомфінпослуг чому одному члену спілки позика надана під 0,01% а іншому суттєво вище.


Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.02.2012 21:12:32

Ну, то думайте. А я спати піду.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: RETIOP ( )
Дата: 22.02.2012 21:13:31

RETIOP пише:
-------------------------------------------------------
> В рамках співпраці з магазином поступила пропозиція укладення договрів з відсотковою
> ставкою 0,01%. Така низька відсоткова ставка виключно рекламних хід.

Рекламний хід не наш, а магазину нашого давнього партнера.
Про інші компоненти писати поки що немає чого. На даний час я аналізує технічну сторону питання можливість/неможливість встановлення по факту двох відсоткових ставок. Обгрунтування.

Дякую В.Малюку за конструктив.

Від інших поважних членів крім надшвидких висновків і в результаті необдуманих звинувачень (на рівні квоктання шахрай, обман) нічого цікавого та логічного не почув .


Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Дата: 22.02.2012 23:24:02

RETIOP пише:
-------------------------------------------------------
> На даний час я аналізує технічну сторону питання
> можливість/неможливість встановлення по факту двох
> відсоткових ставок. Обгрунтування.

Микола Т. Вам вже дав обгрунтування:

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> Насправді "рівність членів спілки" означає рівність можливостей,
> а не ставок. Тобто всі члени спілки повинні мати рівний доступ до
> кредитів, що в залежності від виду кредиту, мають РІЗНІ ставки.

Тобто, якщо ви надаватимите одному члену кредитноі спілки кредит на придбання телевізора у магазині під 0.01% річних, а іншому на придбання такого самого телевізора у тому самому магазині під 60% річних, це не буде рівністю. А якщо на придбання телевізора у магазині усім без винятку, тобто будь-якому, членам кредитної спілки ви надаватимете кредит під 0,01% річних, а під заставу нерухомості (іпотеку) 36 % річних і теж усім без винятку, тобто будь-якому, членам кредитної спілки - це буде рівність.
Рівність членів ... означає рівність можливостей ... рівний доступ (Микола Т.)






Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 22.02.2012 23:25.

Безвідсотковий кредит. Чи можна.
Автор: Igor ( )
Дата: 23.02.2012 12:17:25

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Ну чому "відвертий обман"? Процентна ставка дійсно
> може бути 0,01%.
Вячеславе, невже Ви не зрозуміли, про що мається на увазі під словом обман?
У мене в каталозі з десяток оригінальних договорів різних банків зі ставкою 0,01% та додатковими в них умовами "викачати" гроші.
До речі, перший банк який цю практику застосував, був ТАС-Комерцбанк Тигіпка. Потім він став керівником НБУ, а його практика з прихованими платежами поширилась на всю банківську систему.
Але для чого консультувати для її застосування кредитні спілки. Хіба мало на нас пальцями показують, а потім виправдовуйся, що ти до відповідної когорти не відносишся.
А взагалі на цю тему щодо зловживань вже можна цілу книгу написати. ( В Росії найбільша ефективна ставка в банківський системі була предметом розслідування генпрокуратурою в 2008 році - 1977% річних).
Всіх вітаю зі святом захисників Вітчизни! Всього найкращого.


стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.