forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому форумі розглядаються будь-які питання пов'язані з кредитуванням.

Как спастись от дефолта?
Автор: medina ( )
Дата: 13.09.2011 09:55:41

Добрый день!
Меня очень волнует тема надвигающегося дефолта на Европу и нас в том числе.
Понимаю, что 100% уверенности в том, будет ли он или нет, навряд ли есть у кого-то.
Но все же, представим что это вот-вот случится. Что в таком случае может грозить
кредитному союзу? Что будет с его активами, если они, к примеру, состоят из:
- взносов на паи;
- срочных депозитов на короткий срок (1-4 месяца) в банке;
- кредитных договоров на разные сроки - как до 1 года, так и свыше 2-х лет?

Как спастись от дефолта?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 13.09.2011 12:01:33

О, Ви молодець. Завбачливість - ось чого не вистачає нашим керівникам, яких не лякає не те що сумнівний дефолт, а й цілком неуникнений Страшний суд, а також кримінальна відповідальність, абсолютно ясно прописана у законодавстві...
Хіба що не варто аж так самовпевнено: "Европу и нас в том числе". Ми не "в том числе", ми в іншому місці. І дефолт у нас буде зовсім не такий, як у Європі.
Щодо спілки - не варто турбуватися. Якщо її активи "состоят из:
- взносов на паи; " - їм абсолютно нічого не загрожує....

В цілому ж я до нестями радий, що у нас в Україні настала така стабільність, чітко працюють державні та судові органи, ніхто не зловживає владою, не приймає дебільних рішень, не вимагає хабарів, не плює на чужі права та власні обовязки, не ставить своїх шоферів керувати відділами фінансового нагляду, і єдина хмарка на нашому біло-блакитному горизонті - це примарна загроза дефолту, що ніби насувається (а може, й ні) на Європу.

Моя Вам порада - женіть оті думки геть; а то ще за Гондурас душа почне боліти...

Как спастись от дефолта?
Автор: medina ( )
Дата: 13.09.2011 14:03:49

К чему такой сарказм? Или вы вообще не интересуетесь жизнью окружающих фин.учреждений? Не отслеживаете причины изменений процентных ставок в банках и кред.союзах вашего города?
Видимо, вы действительно спокойно ждете Страшного суда и параллельно принимаете вклады от своих членов.
Наверное, вас совершенно не волнует возможная перспектива "вымывания" денег из кредитного союза по причине паники ваших вкладчиков? А может, вы уже им все отдали и работаете на личных накоплениях?

Как спастись от дефолта?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 13.09.2011 17:05:14

Та цікавлюсь я; і "жизнью", і "окружающими фин.учреждениями", і ще ... Ба навіть дещо знаю; не так щоб багато, але орієнтуюся. І ото коли мені хтось каже, що найбільша загроза для нашої ( чи вашої) спілки - це дефолт Європи, я починаю пригадувати, як найбільшою загрозою 50 років тому був міжнародний імперіалізм, а потім китайський ревізіонізм, а тоді світова криза, а ще глобальне потепління, а тепер, бач, "Газпром", а тим часом вони крали, крали, крали - шапки, заводи, голоси, газ, землю, воду... І тепер, коли я чую про чергову глобальну загрозу, моя рука рефлекторно затискає кишеню.

А щодо паніки... Я не знаю, як боротися з панікою вкладників. Бо ніколи з нею не стикався.
До речі, повернення вкладникам їхніх грошей - байдуже, в строк чи дострокове - нічого спільного з "вимиванням" не має; це звичайне виконання спілкою своїх обов'язків.
Вклади приймаємо; і повертаємо. Тому Страшного суду очікуємо спокійно.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.