forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, пов'язані з роботою форуму та сайту НАКСУ. Надсилайте Ваші зауваження, пропозиції, побажання або запитання по роботі форуму та сайту НАКСУ.

Планируется ли изменение внешнего вида форума?
Автор: Крот ( )
Дата: 15.05.2008 20:18:18

Выражу сугубо свое личное мнение: форум НАКСУ ужасно не удобен и нечитабелен.
Гораздо удобнее форумы, которые имеют например вот такой вид - [www.vobu.com.ua]
Ну и собственно говоря вопрос: планируется ли когда-либо перейти на подобную форму?

Планируется ли изменение внешнего вида форума?
Автор: cred ( )
Дата: 15.05.2008 22:36:30

Не згідний з Кротом. Не потрібно ніякого переходу.Тут все просто і на українській мові. Легко знайти необхідну тему і немає непотрібних для ділового спілкування деталей (смайликів, кольорів, шрифтів).

Планируется ли изменение внешнего вида форума?
Автор: Крот ( )
Дата: 16.05.2008 10:35:27

Шановний cred, мені байдуже якою мовою написані теми або повідомлення, як на мою думку, саме форма (структура) форуму не зовсім зручна для сприйняття. Що стосується смайликів та кольорових шрифтів, то їх можна відключити і мати строгий вигляд.
P.S. Ще раз зауважу, що я не наполягаю на такій зміні, просто мені здається, що наведена мною структура більш зручна для сприйняття.

Планируется ли изменение внешнего вида форума?
Дата: 16.05.2008 11:20:38

Шановний Крот,
Дякую Вам за небайдужість!
Відносно ж форми, то я, відверто кажучи, не бачу великої різниці. Що конкретно Ви мали на увазі?
Можливо у Вас в особистому налаштуванні встановлено інше відображення гілок форуму, деревом абощо.

--

З повагою,

Андрiй Козинець
Адміністратор та модератор форуму НАКСУ
тел./факс: (044) 501-18-78
akozynets@unascu.org.ua
[www.unascu.org.ua]

Планируется ли изменение внешнего вида форума?
Дата: 19.05.2008 09:25:30

Да нормальный форум. Активности, правда, мало. Но, как теперь стало видно благодаря появлению альтернативного форума ВАКС, тому причина не внутреннее устройство форума, а просто низкая активность. Кстати, я не помню, чтобы на этом форуме был спам (на старом движке был), а вот форум ВАКС начинают забомбливать спамом.

Планируется ли изменение внешнего вида форума?
Автор: Крот ( )
Дата: 19.05.2008 14:26:59

Незнаю как Вам, а мне очень не хватает функций: " Показать все новые сообщения с момента последнего визита", "Показать Все сообщения пользователя" итп.
Список из 7 последних сообщений, на мой взгляд, с этим не справляется.
Ну а со спамом можно бороться путем запрета написания сообщений от незарегистрированных пользователей и активным модератором форума :).

Планируется ли изменение внешнего вида форума?
Дата: 20.05.2008 09:48:48

Списка из 7 последних сообщений мне тоже не хватает. А в борьбе со спамом на форуме ВАКС гибнут и нормальные сообщения.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.